«Подiлля» Хмельницький

Футбольний клуб
spacer
Наступний матч
Кубок України
9 липня 2017 року
Хмельницький
spacer
spacer
team - team
"Поділля"
Хмельницький
 
"Поділля"
Хмельницький
spacer
spacer
online від ПФЛ
spacer
 
 

Турнірна таблиця

Чемпіонат України
Друга ліга
Команда I В Н П М О
1 Перлина 32 24 4 4 75-22 76
2 Рух 32 23 5 4 68-24 74
3 Кремінь 32 21 5 6 67-29 68
4 Балкани 32 16 9 7 54-32 57
5 Реал Фарма 32 16 9 7 50-31 57
6 Інгулець-2 32 14 8 10 50-33 50
7 Нива-В 32 14 8 10 42-33 50
8 Енергія 32 14 6 12 62-46 48
9 Мир 32 13 9 10 39-31 48
10 Тепловик 32 14 4 14 51-35 46
11 Нікополь 32 12 5 15 40-49 41
12 Іллічівець-2 32 11 1 20 42-56 34
13 Кристал 32 7 5 20 31-24 26
14 Поділля 32 7 4 21 29-82 25
15 Арсенал-Київщина 32 7 4 21 29-82 25
16 Металург 32 7 2 23 35-104 23
17 Суднобудівник 32 6 4 22 19-84 22
Чемпіонат України
Перша ліга U-19. Група 2
Команда I В Н П М О
1 ФК Львів 14 11 1 2 46-9 34
2 Спарта-Буковина 14 9 2 3 29-20 26
3 Мункач (Мукачеве) 14 8 2 4 40-19 26
4 Тепловик-ДЮСШ-3 14 8 2 4 30-18 26
5 Поділля 14 5 3 6 24-25 18
6 Верес 14 3 1 10 11-32 10
7 Гірник (Новоявор) 14 1 5 8 12-37 8
8 Опір (Львів) 14 1 4 9 11-43 7
 
spacer
» Чемпіонат України ІІ ліга

Чемпіонат України ІІ ліга

Переглянути календар на 2 коло

Перший попередній етап розіграшу кубка України:
20/07/2016
Нива-В (Вінниця)
Поділля (Хмельницький)

1 коло:


1 тур
23/07/2016
Інгулець-2 (Петрове)
3-1
Реал Фарма (Одеса)
24/07/2016
Перлина (Одеса)
3-0
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
Кристал (Херсон)
2-1
Металург (Запоріжжя)
Мир (Горностаївка)
0-0
Балкани (Зоря)
Поділля (Хмельницький)
Суднобудівник (Миколаїв)
Рух (Винники)
6-0
Іллічівець-2 (Маріуполь)
Нива-В (Вінниця)
2-2
Енергія (Нова Каховка)
Інгулець-2 (Петрове)
3-1
Реал Фарма (Одеса)
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
0-6
Тепловик (Івано-Франківськ)
Кремінь (Кременчук)
 


2 тур
30/07/2016
Кремінь (Кременчук)
2-0
Перлина (Одеса)
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
1-1
Кристал (Херсон)
Металург (Запоріжжя)
0-1
Мир (Горностаївка)
Балкани (Зоря)
Поділля (Хмельницький)
Суднобудівник (Миколаїв)
0-1
Рух (Винники)
Іллічівець-2 (Маріуполь)
1-2
Нива-В (Вінниця)
Енергія (Нова Каховка)
0-3
Інгулець-2 (Петрове)
Реал Фарма (Одеса)
4-0
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
 
 
Тепловик (Івано-Франківськ)

3 тур
5/08/2016
Кристал (Херсон)
0-1
Кремінь (Кременчук)
Перлина (Одеса)
-
 
Мир (Горностаївка)
3-1
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
Поділля (Хмельницький)
Металург (Запоріжжя)
Нива-В (Вінниця)
1-2
Суднобудівник (Миколаїв)
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
0-5
Енергія (Нова Каховка)
Реал Фарма (Одеса)
2-2
Тепловик (Івано-Франківськ)
6/08/2016
Рух (Винники)
2-1
Балкани (Зоря)
Інгулець-2 (Петрове)
3-0
Іллічівець-2 (Маріуполь)

4 тур
14/08/2016
Кремінь (Кременчук)
2-0
Мир (Горностаївка)
 Нікополь-НПГУ (Нікополь)
Поділля (Хмельницький)
Металург (Запоріжжя)
3-4
Рух (Винники)
Балкани (Зоря)
1-0
Нива-В (Вінниця)
Суднобудівник (Миколаїв)
0-0
Інгулець-2 (Петрове)
Енергія (Нова Каховка)
1-0
Тепловик (Івано-Франківськ)
 
-
Реал Фарма (Одеса)
15/08/2016
Перлина (Одеса)
2-3
Кристал (Херсон)
Іллічівець-2 (Маріуполь)
4-2
Арсенал-Київщина (Біла Церква)

5 тур
19/08/2016
Мир (Горностаївка)
0-0
Перлина (Одеса)
Кристал (Херсон)
-
 
Рух (Винники)
1-0
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
Нива-В (Вінниця)
4-2
Металург (Запоріжжя)
Тепловик (Івано-Франківськ)
0-1
Іллічівець-2 (Маріуполь)
Реал Фарма (Одеса)
4-1
Енергія (Нова Каховка)
20/08/2016
Поділля (Хмельницький)
Кремінь (Кременчук)
Інгулець-2 (Петрове)
3-1
Балкани (Зоря)
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
4-1
Суднобудівник (Миколаїв)

6 тур
26/08/2016
Кремінь (Кременчук)
1-2
Рух (Винники)
Перлина (Одеса)
Поділля (Хмельницький)
Кристал (Херсон)
0-1
Мир (Горностаївка)
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
0-1
Нива-В (Вінниця)
Металург (Запоріжжя)
0-6
Інгулець-2 (Петрове)
Балкани (Зоря)
4-2
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
Суднобудівник (Миколаїв)
2-2
Тепловик (Івано-Франківськ)
 
-
Енергія (Нова Каховка)
27/08/2016
Іллічівець-2 (Маріуполь)
3-1
Реал Фарма (Одеса)

7 тур
2/09/2016
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
1-0
Металург (Запоріжжя)
3/09/2016
Нива-В (Вінниця)
0-2
Кремінь (Кременчук)
Рух (Винники)
0-1
Перлина (Одеса)
Поділля (Хмельницький)
Кристал (Херсон)
Мир (Горностаївка)
-
 
Тепловик (Івано-Франківськ)
3-1
Балкани (Зоря)
Реал Фарма (Одеса)
2-1
Суднобудівник (Миколаїв)
Енергія (Нова Каховка)
3-0
Іллічівець-2 (Маріуполь)
4/09/2016
Інгулець-2 (Петрове)
3-0
Нікополь-НПГУ (Нікополь)

8 тур
8/09/2016
Кремінь (Кременчук)
3-2
Інгулець-2 (Петрове)
Перлина (Одеса)
3-1
Нива-В (Вінниця)
Кристал (Херсон)
1-1
Рух (Винники)
Мир (Горностаївка)
Поділля (Хмельницький)
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
2-1
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
Металург (Запоріжжя)
0-3
Тепловик (Івано-Франківськ)
Балкани (Зоря)
1-1
Реал Фарма (Одеса)
Суднобудівник (Миколаїв)
1-0
Енергія (Нова Каховка)
 
-
Іллічівець-2 (Маріуполь)

9 тур
13/09/2016
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
2-6
Кремінь (Кременчук)
Інгулець-2 (Петрове)
2-3
Перлина (Одеса)
Нива-В (Вінниця)
1-0
Кристал (Херсон)
Рух (Винники)
1-0
Мир (Горностаївка)
Поділля (Хмельницький)
-
 
Тепловик (Івано-Франківськ)
1-0
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
Реал Фарма (Одеса)
3-1
Металург (Запоріжжя)
Енергія (Нова Каховка)
1-2
Балкани (Зоря)
14/09/2016
Іллічівець-2 (Маріуполь)
4-0
Суднобудівник (Миколаїв)

10 тур
18/09/2016
Кремінь (Кременчук)
1-0
Тепловик (Івано-Франківськ)
Перлина (Одеса)
4-0
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
Кристал (Херсон)
1-2
Інгулець-2 (Петрове)
Мир (Горностаївка)
0-0
Нива-В (Вінниця)
Поділля (Хмельницький)
Рух (Винники)
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
2-2
Реал Фарма (Одеса)
Балкани (Зоря)
1-1
Іллічівець-2 (Маріуполь)
 
-
Суднобудівник (Миколаїв)
19/09/2016
Енергія (Нова Каховка)
0-0
Металург (Запоріжжя)

11 тур
25/09/2016
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
0-7
Кристал (Херсон)
Інгулець-2 (Петрове)
0-0
Мир (Горностаївка)
Нива-В (Вінниця)
Поділля (Хмельницький)
Рух (Винники)
-
 
Енергія (Нова Каховка)
4-1
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
Суднобудівник (Миколаїв)
1-2
Балкани (Зоря)
26/09/2016
Тепловик (Івано-Франківськ)
3-4
Перлина (Одеса)
Реал Фарма (Одеса)
0-1
Кремінь (Кременчук)
Іллічівець-2 (Маріуполь)
4-1
Металург (Запоріжжя)

12 тур
01/10/2016
Кремінь (Кременчук)
1-0
Енергія (Нова Каховка)
Перлина (Одеса)
2-0
Реал Фарма (Одеса)
Кристал (Херсон)
2-0
Тепловик (Івано-Франківськ)
Мир (Горностаївка)
4-0
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
Поділля (Хмельницький)
Інгулець-2 (Петрове)
Рух (Винники)
3-0
Нива-В (Вінниця)
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
2-1
Іллічівець-2 (Маріуполь)
02/10/2016
Металург (Запоріжжя)
3-1
Суднобудівник (Миколаїв)
 
-
Балкани (Зоря)

13 тур
7/10/2016
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
Поділля (Хмельницький)
8/10/2016
Реал Фарма (Одеса)
2-0
Кристал (Херсон)
Тепловик (Івано-Франківськ)
1-0
Мир (Горностаївка)
Інгулець-2 (Петрове)
1-3
Рух (Винники)
Нива-В (Вінниця)
-
 
Суднобудівник (Миколаїв)
0-1
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
Балкани (Зоря)
1-0
Металург (Запоріжжя)
9/10/2016
Іллічівець-2 (Маріуполь)
1-2
Кремінь (Кременчук)
25/10/2016
Енергія (Нова Каховка)
0-2
Перлина (Одеса)

14 тур
15/10/2016
Кремінь (Кременчук)
3-0
Суднобудівник (Миколаїв)
Перлина (Одеса)
3-1
Іллічівець-2 (Маріуполь)
Кристал (Херсон)
1-1
Енергія (Нова Каховка)
Мир (Горностаївка)
0-2
Реал Фарма (Одеса)
Поділля (Хмельницький)
Тепловик (Івано-Франківськ)
Рух (Винники)
5-1
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
Нива-В (Вінниця)
2-1
Інгулець-2 (Петрове)
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
1-3
Балкани (Зоря)
 
-
Металург (Запоріжжя)

15 тур
21/10/2016
Реал Фарма (Одеса)
Поділля (Хмельницький)
Енергія (Нова Каховка)
1-3
Мир (Горностаївка)
Суднобудівник (Миколаїв)
1-2
Перлина (Одеса)
22/10/2016
Балкани (Зоря)
1-0
Кремінь (Кременчук)
Тепловик (Івано-Франківськ)
0-1
Рух (Винники)
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
2-1
Нива-В (Вінниця)
Інгулець-2 (Петрове)
-
 
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
2-1
Металург (Запоріжжя)
23/10/2016
Іллічівець-2 (Маріуполь)
1-2
Кристал (Херсон)

16 тур
29/10/2016
Кремінь (Кременчук)
2-0
Металург (Запоріжжя)
Кристал (Херсон)
2-0
Суднобудівник (Миколаїв)
Мир (Горностаївка)
2-0
Іллічівець-2 (Маріуполь)
Рух (Винники)
1-0
Реал Фарма (Одеса)
Нива-В (Вінниця)
2-1
Тепловик (Івано-Франківськ)
Інгулець-2 (Петрове)
3-0
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
 
-
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
30/10/2016
Жемчужина (Одеса)
2-0
Балкани (Зоря)
Поділля (Хмельницький)
Енергія (Нова Каховка)

17 тур
4/11/2016
Металург (Запоріжжя)
0-1
Перлина (Одеса)
5/11/2016
Нікополь-НПГУ (Нікополь)
2-3
Кремінь (Кременчук)
Балкани (Зоря)
2-2
Кристал (Херсон)
Суднобудівник (Миколаїв)
2-2
Мир (Горностаївка)
Енергія (Нова Каховка)
2-1
Рух (Винники)
Реал Фарма (Одеса)
2-1
Нива-В (Вінниця)
Тепловик (Івано-Франківськ)
1-1
Інгулець-2 (Петрове)
Арсенал-Київщина (Біла Церква)
-
 
6/11/2016
Іллічівець-2 (Маріуполь)
Поділля (Хмельницький)

 

Попередній матч

Чемпіонат України. Друга ліга
2 червня, Хмельнциький
team 1:0 team
spacer
"Поділля"
Хмельницький
 
"Іллічівець-2"
Маріуполь
 
 

Реклама

 
 

У вигляді календаря

«    Червень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

У вигляді списку

Червень 2017 (2)
Травень 2017 (4)
Квітень 2017 (9)
Березень 2017 (11)
Лютий 2017 (6)
Січень 2017 (2)