Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

» Трилер в Маріуполі завершився не на користь «Поділля»

Трилер в Маріуполі завершився не на користь «Поділля»

«Іллічівець-2» (Маріуполь) – «Поділля» (Хмельницький) – 3:2 (1:0)

Голи: 1:0 – Білокінь (18), 1:1 – Якубов (55), 2:1 – Савін (73), 2:2 – Бабак (75), 3:2 – Ряшко (90)

«Іллічівець-2»: 32.Владислав Михайленко – 5.Михайло Ряшко, 6.В’ячеслав Калінін, 18.Євгеній Білокінь, 27.Володимир Афендулов, 35.Василь Штандер (98.Денис Папук), 46.Владислав Савін, 47.Владислав Савчук (22.Іван Мочевінський), 80.Дмитро Доценко 91.Микита Петерман (70.Руслан Ковток), 97.Олег Денисов

«Поділля»:23.Богдан Савчук – 2.Владислав Гресь, 3.Віталій Миколайчук, 8.Андрій Ліповуз, 10.Андрій Муляр (16.Кирило Бабак), 13.Михайло Орошкевич, 14.Артем Макарченко, 19.Роман Шпиця (15.Роман Худік), 21.Олексій Колесников (24.Ігор Кльоц), 77.Ігор Сурник, 88.Алішер Якубов (к)

Вилучення: Денис Папук (90+2)

Відбувся 17 тур чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Хмельницьке «Поділля» в Маріуполі зустрілося з клубом «Іллічівець-2».

На 18-й хвилині господарі відкрили рахунок: Євгеній Білокінь реалізував вихід сам на сам. У другому таймі Алішер Якубов ударом головою відновив паритет На 73-й хвилині «Іллічівець-2» знову вийшов вперед. Владислав Савін поцілив у дальній кут. Втім, хмельничани не розгубилися і тут же відігралися завдяки голу головою Кирила Бабака.

Та втримати нічию «Поділля» все ж не змогло. На заключній хвилині поєдинку маріупольці подали кутовий, і Михайло Ряшко встановив остаточний рахунок – 3:2 на користь своєї команди.

Віталій Балицький, тренер ФК «Поділля»:

«У цьому матчі в нас виникли певні кадрові проблеми в лінії захисту. Втім, моментами ми грали добре, гостріше ніж маріупольці. Після матчу суперник відзначив організацію нашої гри. Не заслуговували на поразку, але пропустили гол на заключній хвилині. Це наслідок нестачі концентрації».

Наступний матч «Поділля» зіграє 8 листопада у Миколаєві. У 18 турі підопічні Аркадія Баталова поміряються силами з місцевим «Суднобудівником».