Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Поділля» здобуває другу перемогу в сезоні

«Поділля» (Хмельницький) – «Тепловик» (Івано-Франківськ) – 2:1 (0:0)

Голи: 1:0 – Колесников (57), 1:1 – Боришкевич (70), 2:1 – Якубов (88)

«Поділля»: 23.Богдан Савчук – 2.Владислав Гресь, 6.Андрій Джурко, 10.Андрій Муляр,

14.Артем Макарченко (24.Ігор Кльоц, 84), 18.Віталій Костишин (25.Андрій Наконечний, 70), 20.Валерій Степаненко, 21.Олексій Колесников (15.Роман Худік, 70), 27.Максим Нестеренко, 77.Ігор Сурник, 88.Алішер Якубов (к)

«Тепловик»: 26.Остап Вульчин – 4.Андрій Громоляк, 5.Владислав Приймак, 7.Артур Комар, Володимир Боришкевич (к), 9. Ігор Худоб’як, 14. Василь Дербах, 17. Роман Прошак, 18.Павло Якібчук (10.Тарас Овчар, 63), 20. Ярослав Сем'янчук, 22. Орест Януш

Попередження: Колесников (53), Гресь (78), Приймак (93)

На 79-й хвилині Худоб’як не реалізував пенальті.

ФОТО та ВІДЕО З МАТЧУ на сайті "Є"

Після перерви тривалістю у півтора місяці на стадіон «Поділля» повернувся футбол. У 14 турі другої ліги хмельницьке «Поділля» приймало івано-франківський «Тепловик». Цей клуб лише влітку 2016 року дебютував у ПФЛ, але виступає досить успішно, і посідає 8 місце у турнірній таблиці. Крім того, форвард прикарпатців Ігор Худоб’як є найкращим бомбардиром другої ліги, на його рахунку 10 голів.

Вхід на стадіон був безкоштовний, проте на матч завітали небагато вболівальників. Можливо, їх злякала прохолодна, волога погода, близько 1-2 градусb тепла.

Господарі грали у білій формі, гості – у жовто-чорній.

Перший тайм видався доволі рівним, обидві команди припускалися помилок у передачах. Гольових моментів було небагато. Запам’ятався хіба що удар Костишина, після якого м’яч просвистів біля «дев’ятки». На перерву колективи вирушили за рахунку 0:0.

Зате друга половина зустрічі була значно цікавішою. На 56-й хвилині хмельничани провели просту комбінацію, внаслідок якої Олексій Колесников вибіг на побачення з голкіпером суперника і поцілив у ближній кут. Цей м’яч перервав довгу гольову засуху «Поділля», яка тривала вже 3 матчі поспіль.

Іванофранківці відповіли ударом Худоб’яка – м’яч пролетів біля штанги. А потім «Тепловик» заробив штрафний, метрів за 20 від воріт. Капітан гостей Володимир Боришкевич потужно пробив низом, м’яч зрикошетив від «стінки» і влетів у сітку. Так рахунок став 1:1.

Аркадій Баталов провів дві заміни, які можна охарактеризувати терміном «дорогу молодим». Замість двох найдосвідченіших гравців – 30-річних Костишина і Колесникова на полі з’явилися 16-річний Андрій Наконечний і 17-річний Роман Худік.

На 78-й хвилині Гресь порушив правила на лінії карного майданчика. Арбітр показав захиснику жовту картку і призначив пенальті. Вирок взявся виконувати Ігор Худоб’як, та покращити свою бомбардирську статистику йому не судилося. Удар – і шкіряна куля просвистіла біля «дев’ятки»!

Тут і спрацювало всім відоме футбольне правило. Під завісу зустрічі Алішер Якубов наважився на удар з метрів 25-ти, і м’яч залетів у нижній кут воріт!

Отож поєдинок завершився перемогою «Поділля» з рахунком 2:1. Це лише друга звитяга хмельничан у сезоні, і перша – під керівництвом Аркадія Баталова. Нарешті перервалася «чорна смуга», яка становила 4 поразки поспіль. Тепер в активі подолян 7 очок.

Наступний домашній матч «Поділля» відбудеться 29 жовтня. У 16 турі хмельничани прийматимуть «Енергію» з міста Нова Каховка. А 19 жовтня відбудеться 5 тур чемпіонату України серед команд першої ліги Ю-19. «Поділля» у Хмельницькому прийматиме клуб «Спарта-Буковина» з Чернівців.

Післяматчеві коментарі:

Аркадій Баталов, в. о. головного тренера ФК «Поділля»:

«Хлопці показали хорошу гру. Могла бути нічия, але я вважаю, наша команда більше хотіла перемогти. Перемога важлива і в плані психології. Дай Бог, щоб в нас і надалі були гарні результати. Чи справедливий пенальті у наші ворота? Не знаю, але здається, що порушення правил було за межами штрафного майданчика».

Олексій Колесников, гравець ФК «Поділля»:

«Враження завжди позитивні, коли здобуваєш перемогу. Але ми здобуваємо їх не дуже часто. Але не треба впадати в ейфорію. Треба щоб позитивні результати були частіше, щоб був настрій на перемогу. Дякую вболівальникам, які прийшли на стадіон і підтримали нас у цю прохолодну погоду».

Алішер Якубов, капітан ФК «Поділля»:

«Важко, дуже стомився, але емоції зашкалюють. Ми довго йшли до цієї перемоги, треба продовжувати у тому ж дусі. Всі хлопці старалися, билися, продемонстрували бойові якості. Я довго намагався забити, та м’яч не йшов у ворота. Але наприкінці матчу захисник «Тепловика» невдало зіграв, я помітив, що голкіпер вийшов з воріт, і цього разу таки влучив».

Богдан Савчук, воротар ФК «Поділля»:

«Команда боролася, показала гарну гру. Коли мені били пенальті, я чомусь навіть не хвилювався. А зараз у мене ейфорія. Але треба рухатися далі і набирати очки. Хочеться знову дарувати вболівальникам свято».

Валерій Степаненко, гравець ФК «Поділля»:

«Сьогодні ми були на полі єдиним колективом, завдяки цьому і досягли результату. Були і помилки, неточні передачі. Це тому, що до матчу ми готувалися на полі із синтетичним покриттям, яке суттєво відрізняється від трав’яного».

Володимир Ковалюк, головний тренер ФК «Тепловик»:

«Вітаю «Поділля» з перемогою. Я боявся цієї гри, бо «Поділля» давно не перемагало, і колись його мало «прорвати». У Хмельницькому молода команда, хлопці стараються. Після пропущеного голу ми відігралися, але не забили пенальті. Прикро, що мої футболісти не цінують одне очко, бо пропустили гол наприкінці матчу. Вважаю, «Тепловик» не заслуговував на поразку. Мали багато шансів, але фортуна була не на нашому боці».