Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Поділля» (U-19) завершило рік на мажорній ноті

Чемпіонат України з футболу серед команд першої ліги (U-19)

7 тур

«Поділля» (Хмельницький) – «Верес» (Рівне) – 3:1 (2:1)

Голи: 1:0 – Орошкевич (8), 2:0 – Ліповуз (28), 2:1 – Островський (42), 3:1 – Джурко (68)

«Поділля»:12.Сергій Дворник (1.Сергій Шевченко, 75) – 3.Віталій Миколайчук (к), 4.Андрій Богославський, 6.Андрій Джурко, 8.Андрій Ліповуз, 13.Михайло Орошкевич, 14.Артем Макарченко, 15.Роман Худік (71.Віталій Ягодзінський, 77), 16.Кирило Бабак, 24.Ігор Кльоц (25.Андрій Наконечний, 64), 20.Валерій Степаненко (5.Андрій Шульган, 10)

«Верес»: 12.Василь Величко (1.Василь Фомін, 81) – 7.Олександр Бакшин, 8.Владислав Міськов (18.Геннадій Жовклий, 67), 9.Владислав Гончар, 11.Валерій Нікітчук (10.Василь Єрмолін, 70), 15.Микола Харчук (к), 17.Віктор Михальчук, 20.Вадим Омельчук, 22.Станіслав Гребень (19.Микола Гайдучик, 53), 23.Олексій Гуринович (16.Юрій Луць, 78), 24.Владислав Островський (6.Вадим Лотоцький, 58)

2 листопада відбувся 7 тур чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги (U-19). У заключному матчі першого кола хмельницьке «Поділля» приймало рівненський «Верес». Господарі грали у білій формі, гості – в оранжево-червоній.

Уже традиційно під час матчів U-19 йшов дощ. Протягом гри він то припинявся, то знову розпочинався.

На 8-й хвилині подоляни відкрили рахунок. Після розіграшу кутового Михайло Орошкевич красиво переправив м’яч у дальній кут воріт, «за комір» голкіперу.

Незабаром підопічні Олександра Ірклієнка подвоїли свою перевагу. Після навісу з лівого флангу Андрій Ліповуз головою розстріляв ворота суперника. Це вже 3-й гол півзахисника у турнірі U-19.

Далі «Поділля» змарнувало гарний момент. Худік вийшов сам на сам і влучив м’ячем просто у воротаря. Шкіряна куля відскочила до Кльоца, але той пробив «у молоко».

Наприкінці першого тайму «Верес» відквитав один гол. Після передачі з правого флангу Владислав Островський ногою пробив у нижній кут. На перерву команди вирушили за рахунку 2:1.

У другій половині зустрічі могли відзначитися Кльоц, Худік і Макарченко. Втім, у середині тайму подоляни таки забили. У штрафному майданчику гостей виникла метушня, м’яч відскочив до Джурка, який і встановив остаточний рахунок – 3:1 на користь хмельничан.

Таким чином, «Поділля» завершило виступи у чемпіонатіU-19 у 2016 році. В активі хмельницької команди 8 очок. Друге коло цього турніру стартує у березні.

Післяматчеві коментарі:

Олександр Ірклієнко, тренер ФК «Поділля» (U-19):

«Грали тільки на перемогу, бо давно не перемагали. Забили швидкий гол, повністю контролювали гру. Щоправда, трохи підвела реалізація. Приємно, що завершили перше коло перемогою. Вона важлива і в емоційному плані, перед матчами у ПФЛ. Звісно, ми бачимо в грі молодих футболістів певне покращення. Так, у нас були і поразки, але не завжди грали в оптимальному складі, десь давалося взнаки навантаження після матчів другої ліги. В деяких моментах не забиваємо, іноді молоді хлопці бувають самовпевнені. Сподіваємось, що в другому колі будемо грати краще і перемог буде більше».

Михайло Орошкевич, гравець ФК «Поділля» (U-19):

«Матч доволі важкий, поле слизьке, м’яч ковзає. Суперник грав добре, але ми виявилися сильнішими. Забив фартовий гол, неочікувано для самого себе. Це був не удар, а навіс, але голкіпер помилився, і м’яч залетів у ворота».

Андрій Ліповуз, гравець ФК «Поділля» (U-19):

«Ми дуже задоволені грою, раді що перервали «чорну смугу». Після трьох поразок хотіли довести і собі, і тренерам, що ми чогось варті, і можемо перемагати. Тепер хочу грати за «основу» «Поділля», покращити результати у другій лізі».

Дмитро Улянчук, тренер ФК «Верес» (U-19):

«Рахунок по грі. Це поле для нас важке, незвичне, у Рівненській області таких немає. Можливо, «Поділля» краще виглядало, бо тренується тут. До того ж пропустили швидкий гол, воротар не спрацював, і футболісти «підсіли» психологічно. В нас дуже молода команда, ми її зібрали, можна сказати, за один день».