Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Нива-В» - «Поділля»: хмельничани вибувають з розіграшу Кубка України

Тепер хмельницька команда зосередиться виключно на чемпіонаті України

Кубок України. Попередній етап.

«Нива-В» (Вінниця) – «Поділля» (Хмельницький) – 3:1 (2:0)

Голи: 1:0 – Бобович (12), 2:0 – Поліщук (39), 3:0 – Іоша (68), 3:1 – Макарченко (89)

«Нива-В»: 1.Максим Бабійчук - 4.Владислав Когут, 23. Олександр Борячук, 16. Олександр Іоша, 31.Дмитро Момотенко (к) (11. Ігор Маляренко, 39), 22. Дмитро Загалевич, 34.Євген Ключик, 95. Сергій Коломієць, 7. Володимир Поліщук, 9.Ярослав Браславський, 17. Денис Бобович

«Поділля»: 81.Манук Восканян (Богдан Савчук, 46) - 6.Андрій Джурко (18. Віталій Костишин, 77), 2.Владислав Гресь, 3.Віталій Миколайчук, 7. Ян Морговський 14. Артем Макарченко, 8.Андрій Ліповуз, 10.Андрій Муляр, 11.Констянтин Степанюк, 19.Роман Шпиця. 88.Олішер Якубов

Попередження: Борячук (30), Браславський (44), Загалевич (87) - Ліповуз (45 +1), Степанюк (65), Гресь (67)

20 липня стартував Кубок України з футболу. У його межах у Вінниці відбулося подільське дербі – місцева «Нива-В» приймала хмельницьке «Поділля». Обидві команди щойно отримали професійний статус. До речі, вінничани не бачили професійного футболу у своєму місті вже 4 роки, хмельничани – 3.

Матч проводився на стадіоні зі штучним покриттям СК «Нива», який заповнили майже три тисячі глядачів. Господарі грали у білій формі, гості – в зеленій.

У «Поділля» – наймолодший склад у другій лізі чемпіонату України. Середній вік футболістів – 18-20 років, до того ж майже ніхто з них ще не грав на професійному рівні.Натомість «Нива» зовсім недавно підписала старших та більш іменитих виконавців, дехто з яких свого часу виступав у Прем’єр-лізі.

Брак досвіду дався взнаки. Перший тайм пройшов під диктовку «Ниви». На 12-й хвилині нападник вінничан Денис Бобович відкрив рахунок ударом головою. Після цього господарі змарнували ще кілька гольових моментів. Проте на 39-й хвилині форвард «Ниви» Володимир Поліщук здійснив постріл метрів з 20-ти, і м’яч влетів у верхній кут.

Натомість підопічним Віталія Балицького бракувало гостроти в атаці, отож на перерву команди вирушили за рахунку 2:0.

У дебюті другого тайму хмельничани провели заміну голкіпера. Манук Восканян поступився місцем у воротах Богдану Савчуку.

У другій половині зустрічі «Поділля» вирівняло гру і створило низку гольових моментів. На 50-й хвилині Костянтин Степанюк зльоту бив у верхній кут, але голкіпер «Ниви» Максим Бабійчук врятував свою команду. Пізніше Андрій Муляр завдав прицільного удару у той-таки верхній кут – і знову голкіпер зреагував. Міг забити і капітан «Поділля» Алішер Якубов – та Бабійчук і цього разу був на висоті.

Як відомо, не забиваєш ти – забивають тобі. На 68-й хвилині захисник вінничан Олександр Іоша ударом головою потроїв перевагу своєї команди.

Незабаром господарі могли забити вчетверте, але Богдан Савчук відбив м’яч, який летів у нижній кут після удару Дмитра Загалевича.

Та все ж на 89-й хвилині «Поділлю» вдалося забити гол престижу. Його автором став Артем Макарченко, який ударом головою замкнув навіс з правого флангу.

Таким чином, «Нива-В» перемогла з рахунком 3:1 і пробилася у наступний етап Кубку України. «Поділля» змагатиметься лише в одному турнірі – чемпіонаті України серед команд другої ліги.