Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Поділля» стартувало в першій лізі! Щоправда, в U-19

«Поділля» (Хмельницький) – «Опір» (Львів) - 1:1 (0:1)

Голи: 0:1 – Сусь (40), 1:1 – Чуловський (71)

«Поділля»: 88.Манук Восканян (1.Сергій Шевченко, 46) – 3.Олександр Майко, 4.Андрій Богославський, 5.Віталій Миколайчук, 6.Костянтин Степанюк (16.Данило Плігузов), 7.Андрій Наконечний, 8.Роман Худік, 9.Ігор Кльоц (13.Віталій Ягодзінський, 46), 10.Кирило Бабак, 11.Владислав Чуловський (к), 20.Михайло Орошкевич (15.Олександр Бідзіля, 58)

«Опір»: 47.Вадим Кобаль – 2.Олег Чурко (к), 7.Лелюх Віталій, 10.Володимир Гасюк (20.Володимир Павлишин, 46), 11.Павло Крижанівський (22.Віктор Гадомський, 87), 13.Микола Сусь, 15.Дмитро Смерека, 17.Руслан Олексюк, 18.Андрій Богдан, 19.Павло Циркуненко, 21.Ростислав Медвідь (8.Павло Бабічок, 65)

Попередження: Гасюк (14)

21 вересня стартував новий турнір – чемпіонат України з футболу серед команд першої ліги (U-19), у сезоні 2016-2017. У цих змаганнях грають 18 клубів, поділених на дві групи. У першій виступають 10 колективів, у другій – 8. ФК «Поділля» потрапило у групу 2, де змагаються ще 7 команд із західних областей України. У дебютному матчі сезону хмельничани приймали аматорський клуб «Опір» з міста Львів. Поєдинок проводився на стадіоні ДЮСШ-1 (вулиця Спортивна, 17 (раніше – Щорса), біля пивзаводу) зі штучним покриттям.

У стартовому складі господарів вийшли 10 гравців заявлених у першості України в другій лізі (ПФЛ), а також центральний захисник Олександр Майко. Підопічні Аркадія Баталова грали у синьо-жовтій формі, гості – у блакитній.

У першому таймі гра була досить рівною. «Опір» створив кілька гольових моментів, але то футболісти хибили зі зручних позицій, то надійно діяв голкіпер Восканян. «Поділля» відповіло ударами у виконанні Кльоца, Чуловського і Миколайчука. Але на 40-й хвилині львів’янин Микола Сусь забив гол ударом головою. На перерву команди вирушили за рахунку 0:1.

У другій половині зустрічі команди провели низку замін (у змаганнях U-19 їх можна проводити 7). У складі «Поділля» з’явилися воротар Сергій Шевченко, нападник Віталій Ягодзінський та захисник Олександр Бідзіля. Після цього господарі стали активніше діяти в атаці. Гарні нагоди для взяття воріт втратили Богославський і Ягодзінський. Але пізніше вони таки довели справу до кінця. Богославський навісив з лівого флангу, Ягодзінський скористався помилкою воротаря на виході і скинув м’яч головою на Чуловського, який корпусом переправив шкіряну кулю в сітку.

У підсумку бойова нічия 1:1.

Післяматчеві коментарі:

Євген Бейдерман, президент ФК «Поділля»:

«Для нас це дуже важливий турнір. В нас молода команда, середній вік гравців – 19 років, тож їм вкрай необхідно більше ігрової практики. Сьогодні розпочали, здобули одне очко, будемо грати далі. Шкода лише, що через реконструкцію хмельницьких стадіонів у наших команд немає гідних умов для тренувань».

Владислав Чуловський, капітан ФК «Поділля» (U-19):

«Не задоволений результатом. Перший тайм не вдався, другий відіграли добре. Будемо битися за 3 очки у наступних матчах».

Костянтин Степанюк, гравець ФК «Поділля» (U-19):

«Ми знали, що цей чемпіонат не буде легким. В першому таймі суперник нав’язав нам свою гру. Хотіли виграти, але нічия теж непогано. Спробуємо перемогти у наступному матчі».

Артем Деркач, тренер ФК «Опір» (U-19):

«Хотів би подякувати хмельничанам за гарний прийом, все сподобалось. Їхали за перемогою. Але нічия, я вважаю, позитивний результат. Забракло нам трохи фізичних кондицій, не вистачило на всі 90 хвилин».

Олег Чурко, капітанФК «Опір» (U-19):

«Гра давалася важко, особливо 2 тайм. 1:1 – закономірний результат. Ми не реалізували багато моментів, у майбутніх матчах треба забивати більше голів».

Свій наступний матч хмельничани зіграють 28 вересня в Новояворівську Львівсьої області проти «Гірника». А вдома – 4 жовтня проти ФК «Мункач» (Мукачево).