Чемпіонат України з футболу серед команд першої ліги (U-19)

«Поділля» (Хмельницький) – «Мункач» (Мукачеве) – 3:0 (1:0)

Голи: 1:0 – Макарченко (22), 2:0 – Чуловський (52), 3:0 – Богославський (79)

«Поділля»: 12.Сергій Дворник (1.Сергій Шевченко, 46) – 3.Віталій Миколайчук (к), 6.Андрій Джурко (13.Михайло Орошкевич, 46), 7.Ян Морговський (5.Андрій Шульган, 46), 8.Андрій Ліповуз, 9.Владислав Чуловський, 14.Артем Макарченко (24.Ігор Кльоц, 46), 15.Роман Худік (11.Костянтин Степанюк, 55), 16.Кирило Бабак, 20.Валерій Степаненко (4.Андрій Богославський, 46), 25.Андрій Наконечний (17.Віталій Ягодзінський, 75)

«Мункач»: 1.Андрій Черепко – 4.Микола Гаць, 6.Денис Вісторобський, 7.Василь Дан (23.Владислав Фурман, 46), 8.Михайло Хміль, 9.Марк Когутка, 10.Владислав Апостолюк, 13.Пейтер-Пал Буда, 20.Роман Папарига, 97.Віталій Трачук (к) (22.Арсен Прокопович, 82), 99.Віталій Сурмач (11.Олексій Франчук, 34)

Попередження: Хміль (35), Чуловський (73) Кльоц (74), Миколайчук (86)

На 87-й хвилині Апостолюк не реалізував пенальті

ФОТО та ВІДЕО з МАТЧУ >>>>

Хмельницьке «Поділля» приймало ФК «Мункач» із міста Мукачеве, що на Закарпатті. Цей клуб співпрацює з угорськими командами, дехто з його гравців і тренерів також має угорське походження.

Господарі грали у білій формі, гості – у червоній.

За годину до матчу у Хмельницькому розпочався сильний дощ. Протягом всієї гри він то слабшав, то посилювався. Схоже, подоляни краще пристосувалися до мокрого газону і примх небесної канцелярії. Із самого початку матчу вони заволоділи перевагою і почали тиснути на ворота суперника.

Спершу міг двічі забити Кирило Бабак, який у цьому матчі грав на позиції форварда. Один його удар заблокував захисник. У другому моменті «Мункач» виручив голкіпер.

На 22-й хвилині підопічні Олександра Ірклієнка і Віталія Костишина вийшли вперед. Після подачі кутового Артем Макарченко пробив низом, і м’яч влетів у сітку.

За 2 хвилині потому Артем міг забити вдруге. Чуловський виконав класний пас на дальню стійку у стилі Андрія Ярмоленка. Після удару Макарченка головою м’яч пролетів біля штанги.

До кінця першого тайму «Поділля» створило ще кілька моментів для взяття воріт, однак забити не вдалося.

На початку другої половини зустрічі гравець закарпатської команди Михайло Хміль заробив другу жовту картку (перша була у першому таймі). Причому обидві отримав за аналогічне порушення – заважав хмельничанам виконувати штрафні, підходив до м’яча ближче ніж 9 метрів. 2 «гірчичники» переросли у червону картку, тож майже весь другий тайм «Мункач» грав у меншості.

Подоляни тут же реалізували чисельну перевагу. Бабак виконав простріл із правого флангу у центр, а Владислав Чуловський переправив м’яч у сітку.

Третій м’яч господарі забили після розіграшу кутового. У штрафному майданчику закарпатців виникла метушня, після відскоку м’яч потрапив просто на ногу Андрію Богославському, який метрів з 3-х розстріляв ворота.

За кілька хвилин потому Ягодзінський намагався парашутом перекинути м’яч через голкіпера – Черепко впіймав шкіряну кулю.

Наприкінці зустрічі Миколайчук порушив правила у своєму карному майданчику, арбітр призначив пенальті. Проте закарпатець Владислав Апостолюк пробив у стійку.

Далі ще один момент був у Чуловського – воротар здійснив красивий сейв. Відразу ж потому бив Степанюк – м’яч прокотився біля штанги.

Уже в доданий час «Мункач» також провів небезпечну атаку – але Сергій Шевченко двічі зіграв надійно і не дозволив супернику забити бодай гол престижу. Таким чином «Поділля» святкувало першу перемогу у чемпіонату України серед команд першої ліги (U-19).

Післяматчеві коментарі:

Олександр Ірклієнко, тренер ФК «Поділля» (U-19):

«Гра справила приємні враження. Всі хлопці молодці. Навіть не знаю кого виділити, бо виділити можна всю команду. Добре відіграв захист, це вже друга гра «на нуль». Були активні Чуловський і Бабак. Добре вписався у гру Богославський, який вийшов на заміну і забив гол. До цього матчу команда готувалася на полі із трав’яним покриттям, яке знаходиться у вкрай незадовільному стані. А тут грали на штучному газоні, але швидко пристосувалися до нього та погоди. І це не зважаючи на навантаження, яке було на передматчевому тренуванні».

Артем Макарченко, гравець ФК «Поділля» (U-19):

«Вийшла непогана гра. Погода внесла свої корективи, але ми старалися закривати суперника на кожному клаптику поля. Моментами виходило добре, моментами не дуже, але зіграли непогано. Ця перемога додасть нам більше впевненості у власних силах. Сподіваюся, ми переможемо і в наступному матчі другої ліги ПФЛ».

Андрій Богославський, гравець ФК «Поділля» (U-19):

«Від гри лише позитивні враження. Суперник гарно контролював м’яч, тому спочатку було важко. Але потім вони залишилися у меншості, і нам просто треба було їх дотиснути. Вдалося забити гол. Це мій перший м’яч у сезоні. Звісно, хотілося б відзначитися ще й у другій лізі, але все прийде з часом».

Михайло Орошкевич, гравець ФК «Поділля» (U-19):

«Дуже гарний матч, багато атакували, високі швидкості. Створили багато моментів, десь трохи підвела реалізація. Важко грати у таку погоду, зростає ризик травмуватися».

Дьордь Короловській, тренер ФК «Мункач»:

«Обидві команди грали дуже коректно, били по м’ячу, а не по ногах. Ми показали гарний футбол, хоч і програли 3:0. Але результат для нас поки що не головне. Спочатку футболісти повинні зрозуміти філософію гри. Вони юні, їм треба багато вчитися. Суперник добре навчений, він грав у класичний український футбол».

Наразі в активі «Поділля» (U-19) вже 5 очок. Наступний матч підопічні Олександра Ірклієнка і Віталія Костишина проведуть 12 жовтня. Хмельничани на виїзді поміряються силами із ФК «Львів».