Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Поділля» програло «Суднобудівнику»

«Суднобудівник» (Миколаїв) – «Поділля» (Хмельницький) – 2:1 (1:1)

Голи: 1:0 – Швець (23), 1:1 – Бабак (40), 2:1 – Сторубльовцев (83)

«Поділля»:12.Сергій Дворник – 2.Владислав Гресь, 3.Віталій Миколайчук, 6.Андрій Джурко (24.Ігор Кльоц), 8.Андрій Ліповуз, 10.Андрій Муляр (25.Андрій Наконечний), 13. Михайло Орошкевич, 14.Артем Макарченко (к), 15.Роман Худік, 16.Кирило Бабак (19.Роман Шпиця), 77.Ігор Сурник

Стартувало друге коло чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. У 18 турі хмельницьке «Поділля» в Первомайську зустрілося з місцевим «Суднобудівником».

Перед поєдинком подоляни зазнали значних кадрових втрат. У зв’язку з травмами і дискваліфікаціями команда грала, по суті, напів-основним складом. Крім того, підопічні Аркадія Баталова і Віталія Балицького лише позавчора відіграли матч у Маріуполі, плюс далися взнаки довгі поїздки в автобусі. А тому суперник був свіжішим. На додачу до всього у Миколаєві весь час йшов дощ.

На 23-й хвилині півзахисник господарів Богдан Швець відкрив рахунок. Втім, незабаром подоляни відігралися. Після подачі кутового відзначився Кирило Бабак. На перерву команди вирушили за рахунку 1:1.

На 83-й хвилині миколаївці провели контратаку, і форвард Валерій Сторубльовцев вразив ворота «Поділля» і встановив остаточний рахунок – 2:1 на користь «Суднобудівника».

Віталій Балицький, тренер ФК «Поділля»:

«Команда грала добре, володіла перевагою, створила багато моментів. Та перемагає не той, хто краще грає, а той, хто забиває більше. Це якиїсь рок, вже 3 матчі поспіль не клеїться з реалізацією. Гра є – результату немає. На полі бракувало кількох основних гравців, але, на жаль, від цього ніхто не застрахований».

Наступний, заключний домашній матч у 2016 році «Поділля» зіграє 13 листопада у Хмельницькому. У 19 турі підопічним Аркадія Баталова протистоятиме клуб «Балкани» із села Зоря Одеської області. Поєдинок розпочнеться на стадіоні «Поділля» о 14.00. Вхід безкоштовний.