Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Динамо»: Радченко, Осокін (Бортнік, 24), Місюра, Шляховий, Яремчук, Мельник, Кіктьов, Данченко (Коржук, 64), Драбенюк, Антонов, Кривий.

«Суми»: Бабок, Башлай, Каліненко, Котелюх, Галатій (Родіонов, 69), Богачів, Войтович, Шимко (Морозов, 55), Малюк, Клімов (Ретушняк, 64), Белмохтар.

Голи: Малюк, 77 (п), Морозов, 90.

Попередження: Місюра, 29, Мельник, 45, Антонов, 45, Яремчук, 90.

На поразку подоляни аж ні як не заслуговували. Хоча як кажуть перемагає завжди сильніший.
Матч розпочався з атаки подолян, що призвела до кутового. Але розіграш кутового жодних дивідендів не дав. А далі за 5 хвилин сумчани подали 4 кутових і завдали 3 удари по воротам Радченка. Таким початком подій сумчани одразу вказали, що приїхали налаштованні на здобуття залікових балів у турнірній таблиці.
На 8 хвилині сумчали виконали навіс за середину поля і чомусь Радченко вирішив вийти з воріт аж на 30 метрів на перехват, хоча поруч і були гравці Динамо, що створили для Белмохтара штучний офсайд. Але Вихід Радченка був незрозумілим.
Надалі в першій половині ініціатива повністю належала гравцям команди гостей, яких приїхали підтримати 5-10 сумських вболівальників. Але слід відзначити вдалі дії хмельницьких захісників на підступах до воріт. Хоча ПФК Суми створили 3 прориви по лівому флангу із прострілом вздовж лінії воріт у воротарському майданчику. При чому всі три комбінації дуже схожі були одна на одну. Хоча жодна з них не була доведена до удару по воротам.
На 27 хвилині хмельничани помилилися створюючи штучний офсайд і Белмохтар сам примав грудьми м'яча і залишалось лише розвернутись і ось він вихід віч-на-віч, але нападник сумчан досить кволо розвертався і одразу двоє захисників встигли в захист і відібрали м'яч.
Подоляни ж відзначились у першому таймі лише хіба що моментом, що був створений Бортніком на 35 хвилині. Отримавши мяча на правому фланзі в районі кута карного майданчика, Бортнік зумів обіграти двох захисників і завдати удару у ближній нижній кут, але воротар сумчан нейтралізував небезпеку. Всі інши спроби хмельничан атакувати були такими, що закінчувались за метрів 30 від лінії воріт. Як правило всі подачі були або в нікуди, або ж нападники (особливо Бортнік) просто не могли приборкати м'яча. В центрі ж поля гравці не знали як далі діяти і кому давати пас. Все зводилось до того, що гравці почали в плані атаки діяти самостійно. Незігранність подолян дійсно є вразлива.
Другий тайм носив характер першого. Сумчани намагались будувати атаки, подоляни уміло їх руйнували.
На 63 хвилині сумчани пробивали штрафний прямо по центру воріт з 28 метрів. Після рикошету мяч ледь не влучив у протилежний від Радченка кут воріт, але пройшов поруч із стійкою воріт.
Гра йшла на гарних швидкостях, але лише без атак гостей матчу.
І на 77 хвилині сталось те, що можна сказати звело нанівець всі старання оборони хмельничан. Боротьба Антнова в штрафнму майдачнику проти нападника "Сум" завершилася тим, що суддя, несподіванно для багатьох, вказав на одинадцятиметрову позначку. І Малюк вдало виконав пенальті не надавши шансів Радченку. 0-1
Хмельничани одразу ж вирішили вирівняти становище. І перша ж з атак могла такою стати. Драбенюк наважився на удар із 29 метрів і попав у штангу. Стадіон зітхнув, але штанга на цей раз спасла гостей.
На 80 хвилині на поле вийшов Репа і доволі оживив гру. Хмельничани намагались атакувати, але сумчани доводили, що вони не дарма на 3 місці у турнірній таблиці.
І на 90 хвлині гості здобули право на виконання штрафного з правого кута штрафного майданчика. Морозов виконав навіс-удар в карний майданчик. Раздченко вийшов на перехват, але чи то очікував гри головою оборонців, чи то просто пустив "плюху", але торкнувшись пальцями мяча він пропустив і другий гол. 0-2.
Додані 4 хвилини не могли вже змінити ні результату ні малюнку гри.
Поразка можливо не заслужена, але в той же час на сьогодні є справедливою.

• 16 травня 2011 11:37
  • Цій команді навряд чи взагалі хтось чи шось поможе...
^
  • 0
  • 16 травня 2011 09:15
  • Цитата: A_lex
    а так теж не потрібно говорити, тому, що з різних точок стадіону цей епізод дивився по-різному, а суддя просто чекав чогось схожого

ну він просто стверджує,шо не треба звалювати на суддю,а як же по іншому,коли він вийшов на 2 тайм вбивати Поділля?)
^
  • 0
  • 16 травня 2011 00:35
  • действительно, судья во втором тайме принимал очень сомнительные решения, и в основном в сторону наших ворот. но по поводу пенальти - тут я не могу не согласится с sanpalm. контакт был, с малой трибуны из 20-го сектора видно было очень хорошо. другое дело, что и сумчанин эпизод дорисовал, а судья, как тут выше правильно написали, только искал повод. и нашел.
    PS
    похожий эпизод недавно приключился в Англии, в матче Арсенал - Ливерпуль, и там судья также поставил точку.

Цитата: жора
    То ми ше на Крохана молитись маємо???))) старатєль)))

ну і як завжди ВСЕ ПРО ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ І МіСТА З ФУТБОЛУ

можете не молитись, краще попросіть Симчишина і Ко може чимось допоможуть команді
    Цитата: sanpalm
    Толчек в спину был и это однозначно.

на відео гарно видно, що двоє гравців Сум переплелися між собою, один падаючи штовхнув Антонова, а той поклав руку на спину Малюку

ти може не ту гру дивився? Це такий же пеналь,як і в матчі Динамо-Шахтар

не такий справді там був товчок в спину може і сумчанин підставився але .........
^
  • 0
  • 15 травня 2011 17:33
  • sanpalm, ти може не ту гру дивився? Це такий же пеналь,як і в матчі Динамо-Шахтар. А взагалі ця гра дуже нагадала недавню гру Металіст-Карпати,де за кожен фол львівян давали жовту картку і ще й вигнали гравця ні за що,щоб не заважав
^
  • 0
  • sanpalm

• 15 травня 2011 14:28
  • Цитата: Jerry14

Вовчик зделал все как профисионал

Ну Вовчик тут ни при чем. В этот раз отчет писал не он.
    А по поводу судейства. Скажу так, что я был очень близко к моменту нарушения в штрафной. Толчек в спину был и это однозначно. Так что пеналь был. Спорить можете сколько хотите, вот только давай те не будем сваливать на судью все. Команда не сыграна еще. Так что ничего страшного в этом поражении не вижу. Тем более нам турнирное положение оно не подортило и не могло в принципе
^
  • 0
  • 15 травня 2011 12:22
  • То ми ше на Крохана молитись маємо???))) старатєль)))
    В принципі то не тільки наша біда... недавно в спортекспресі цікава стаття була, про те шо командам фінансово вигідніше грати в чемпіонатах області ніж в другій лізі, тому там і команди є нічим не гірші за друголігові, подивіться в інтернеті чемпіонат Закарпатської області - купа команд, гарні стадіони, народ ходить, трансляції по телебаченню... так шо тут не тільки на наших місцевих "кадрах" вина...
    ну і як завжди ВСЕ ПРО ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ І МіСТА З ФУТБОЛУ))
^
  • 0
  • 15 травня 2011 10:38
  • Цитата: Bongo Banton
    орендованим футболістам платить зарплатню їх клуб

не платить, все що платиться команді - це старання Крохана, котрий вишукує "копійки", що хоч якось стимулювати футболістів і вчора отримували кошти не тільки приїжджі, а й місцеві
    Цитата: Leva
    Одним словом перевалочная база.

перевалочна база закінчиться із завершенням цього чемпіонату, коли стане зрозуміло, хто буде грати в цій команді, а в кого явно завищена думка про свій рівень майстерності.
    А щодо того, що кращих футболістів будуть продавати і брати молодих, то ми поки не Шахтар, який може купити кого захоче
^
  • 0
    тому, що приїжджі футболісти хочуть зараз грати в Хмельницькому "за тарілку супу", а місцеві футболісти хочуть все і одразу

Наскільки мені відомо, то орендованим футболістам платить зарплатню їх клуб, а місцеві футболісти дійсно вимушені грати лише "за тарілку супу". fanat

--------------------
^
  • 0
  • Leva

• 15 травня 2011 09:51
  • Уж-очень больно было смотреть вчерашний матч! И главный игрок это судья ? но даже не в этом суть. Меня очень беспокоет наша команда ! Поговорил в ВИБ. ложе с некоторыми из чиновников я пришел к выводам .А они очень плачевныеНикому не нужен в нашем городе футбол а о 1-й лиге можно и не мечтать. Если после нового года команда и останется то так-же будет бледно существовать что в финансовом так и в турнирной . А футболисты те которые есть и будут это лишь для повышения своего мастерства и засветится что-бы уйти где больше платят. Одним словом перевалочная база. Очень жаль и обидно что так ое отношение властей к спорту в нашем городе!
^
  • 0
  • 15 травня 2011 09:12
    Если етот состав сохранится к след сезону,и команда все таки не исчезнет,и хотя бы кто то будет давать не 1 тарелку супа а две,тогда я думаю и про 1 лигу подумать можна!

У меня после матча с Десной тоже такие мысли были..да и сейчас есть тоже..
^
  • 0
  • 15 травня 2011 08:39

+1

и ето верочно,я согласен на все 100%.
    Когда местные не хотят играть,и строят из себя мировых звёзд,пусть и играют на город максимум,а не на Украину!

А если чесно то мне кажется пусть лутше тренер решает кто будет играть,да и + тренеру лутше знать кто сильнее кто слабее в команде!
    Бортник играет? играет. хотя ето сложно назвать игрой..у нас весь креатив по флангах,центр нападающие вооше выпадают!
    Толку з таких местных игроков? cry

ето приблизительно так же как представить что Шахтер будет играть без бразильцев wink wink wink
    ето будут занимать центральные строчки турнирной таблицы!
^
  • 0
  • 14 травня 2011 23:59
  • Цитата: Rosohin
    команда, яка на межі виживання не повинна награвати кістяк з приїжджих футболістів,

^
  • 0
  • Rosohin

• 14 травня 2011 23:52
  • Те що команда зробила все, що могла і так зрозуміло. Але команда, яка на межі виживання не повинна награвати кістяк з приїжджих футболістів, тому що через два місяці знов не буде кому грати. Дійсно Данченко добре відіграв матч, Коржук посилив гру подолян у другому таймі, але краще, щоб програвали місцеві вихованці, тоді в них хоч залишитися якийсь досвід. Не думаю, щоб Безвещук, Шпіца чи то й же Калайда спортили б малюнок гри wall До речі, пенальті Василь би потягнув, але ми "орієнуємося на місцевих футболістів" goal