Поділля - ФК Коростень 2-0

Поділля: Микола Верещака, Андрій Дубчак (86, Антон Мошковський), Тарас Гамарник (71, Андрій Лемішевський), Валерій Доценко, Степан Клекот, Антон Якубовський, Андрій Будник, Віктор Заєць (83, Вадим Безвещук), Ярослав Комар (77, Олександр Грищук), Лев Сергєєв (79, Андрій Яремчук), Олексій Сендель (58, Роман Личак).
ФК Коростень: Володимир Тимофєєв, Руслан Антонечко, Роман Вигівський (29, Юрій Вигівський), Дмитро Горбаченко, Андрій Грищенко, Олексій Ковтонюк, Петро Кучерук, Ярослав Лазаренко (56, Віталій Антоненко), Григорій Прудко, Олександр Пустовіт, Олексій Чернишов.
Суддівська бригада: А.Яблонський, Е.Карапетян, Б.Бучинський (всі м. Тернопіль)
Матч на СК „Поділля” відбувався за доволі прохолодної погоди. Лише 7 градусів тепла та й дощик моросив, але погода стала справді футбольною для хмельничан. Вже на першій хвилині матчу гостям з Житомирщини було надано право подавати кутовий, але місцеві гравці вміло відбилися. І вже на третій хвилині матчу хмельничанам було надано право пробивати одинадцятиметровий удар. Дубчак вкинув м’яча у своєму стилі прямо у карний майданчик і Руслан Антонечко вибив м’яча рукою за поле. Суддя одразу ж вказав на позначку і показав попередження гравцю, що зіграв рукою. Пенальті пробив Ярослав Комар. Влучний удар попав прямо в „шестірку” воріт, а воротар навіть не поворухнувся. Отже початок матчу доволі позитивний. 1-0. Взагалі перша частина першого тайму пройшла за доволі низьких швидкостей. В основному м’ячем володіли коростенці, але всі їх намагання завершувались ще на підступах до карного майданчику. Так на 8 хвилині матчу Доценко сфолив на Чернишові, але подача зі штрафного не стала складною для подільських захисників. А на 18 хвилині господарі мали забивати другий гол, але той вперто не йшов в ворота. Спочатку Заєць подав кутовий, який захисники зуміли відбити, але одразу ж Дубчак викидував аут і Гамарник головою завдав удару в перекладину, на добиванні був Лев Сергєєв, але його удар на себе прийняла штанга. Потім в наступній атаці подолян гравець Коростеня знову зіграв рукою в карному майданчику, але на цей раз суддя не наважився вказати знову на пенальті. Подоляни доволі швидко почали діяти і атаки були досить небезпечні. Так на 27 хвилині Гамарник скинув шкіряного на Олексія Сенделя, він пройшов з м’ячем поближче до воріт і пробив. М’яч пройшов поруч зі стійкою. І вже слідуючи атака Коростеня завершилась сильним і влучним ударом з 23 метрів по воротам Верещаки, але голкіпер був на висоті і перевів м’яча на кутовий. На 29 хвилині відбулась перша заміна в матчі. В ФК Коростень замість Романа Вигівського на поле вийшов Юрій Вигівський. Хмельничани продовжували атакувати доволі стрімкими атаками. На 35 хвилині Тарас Гамарник в середині поля перехватив м’яча і віддав пас на Віктора Зайця і той сильно пробив, але м’яч пройшов над поперечиною. А от на 40 хвилині ледве не сталось те, що так переслідує нашу команду в першому колі – ледве не „привезли” самі собі гол. Доценко в 25 метрах від воріт почав возитися з м’ячем і того зумів забрати Ковтонюк і пройшовши вперед пробив з 19 метрів, але удару бракувало влучності. Кінцівка матчу була за гостями. Вже перед самим свистком на перерву після метушні в карному майданчику коростенець Чернишов пробивав з метрів 11 і попав в Якубовського. Далі було два кутових, які нічого не принесли.
А друга половина матчу повинна бути явно занесеною в актив хмельницькій команді. Весь другий тайм подоляни діяли на високих швидкостях, небезпека біля воріт Коростеня виникала раз за разом. Вже на 48 хвилині після навісу Сергєєва на Сенделя призвів до удару головою, але удар не вийшов сильним. Вже за три хвилини Заєць навішував на Дубчака, але після удару головою кіпер коростенців був на висоті. Майже гольову атаку спостерігали вболівальники на 52 хвилині. Після подачі кутового Комаром, Клекот пробив головою, але голкіпер зумів відбити м’яча, після добивання Клекота воротар зумів перевести гру на кутовий. За дві хвилини вже Заєць подавав зі штрафного, але після удару зльоту м’яч пройшов вище воріт. На 56 хвилині замість Ярослава Лазаренко на полі в Коростеня з’явився Віталій Антонечко. З небезпечних моментів збоку гостей на полі в другому таймі заслуговує увагу хіба лише подача кутового на 61 хвилині, після якого захисники винесли шкіряного на аут. Але весь другий тайм був за господарями. В складі подолян на 58 хилині на полі з’явився щойно заявлений за команду Роман Личак, який замінив Олексія Сенделя. Не щастить Олексію. Можливо брак достойної ігрової практики до приходу в команду дає про себе знати, але поки що рівень нападника не такий, який знають хмельницькі вболівальники. На 71 хвилині Комар дав пас на Личака, той обіграв двох захисників і на швидкості пробив з 19 метрів дещо вище воріт. Надалі були замінен Комар на ще одного новачка Грищука, що вже раніше грав за хмельницький клуб, та Яремчик вийшов на поле замість Сергєєва. Подоляни весь час проводили в атаках. Гості з Житомирщини навіть не могли далеко відійти від своїх воріт. А на 81 хвилині Андрій Лемі шевський наважився на удар з 25 метрів. Досить сильний і влучний удар, голкіпер вже кинувся за м’ячем, але той зрикошетив від захисника і влетів в інший кут. 2-0!!! Андрій на радощах скинув футболку і прокотився на животі по полю. Гравці влаштували навалу на газоні. А суддя показав попередження Лемі шевському за скинуту футболку. На 83 хвилині замість Зайця на поле вийшов Безвещук, а на 86 Мошковський замінив Дубчака. В доданні 3 хвилини хмельничани заспокоїлись і лише удар гравця ФК Коростень Грищенка з 18 метрів заслуговував на увагу, але його нейтралізував Микола Верещака.
P.S. Дещо пізніше очікуйте після матчеві коментарі тренерів після матчу.