Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

» «Поділля» програло «Спарті-Буковині»

«Поділля» програло «Спарті-Буковині»

«Поділля» (Хмельницький) – «Спарта-Буковина» (Чернівці) – 2:3 (1:1)

Голи: 1:0 – Ліповуз (20), 1:1 – Джурко (автогол, 21), 1:2 – Добровольський (47), 2:2 – Ліповуз (77), 2:3 – Геник (78)

«Поділля»:12.Сергій Дворник (1.Сергій Шевченко, 80) – 3.Віталій Миколайчук (к), 5.Андрій Шульган, 7.Артем Макарченко (17.Віталій Ягодзінський, 46), 8.Андрій Ліповуз, 9.Андрій Джурко (11.Костянтин Степанюк, 46), 13.Михайло Орошкевич, 15.Роман Худік, 16.Кирило Бабак, 24.Ігор Кльоц, 25.Андрій Наконечний

«Спарта-Буковина»: 72.Микола Тупкало – 5.Олег Циганчук (14.Іван Токар, 56), 7.Олег Добровольський (к), 8.Олександр Жумига (23.Василь Гончарук, 91), 11.Дмитро Косован, 13.Денис Мельничук (20.Александру Мунтян, 83), 15.Валентин Рудич, 16.Богдан Кокошка, 17.Микола Геник, 18.В’ячеслав Пилишатий, 19.Денис Карбунар

Попередження:Токар (61), Бабак (61), Геник (69)

ФОТО з МАТЧУ «Поділля» - «Спарта-Буковина»

Хмельницьке «Поділля» приймало ФК «Спарта-Буковина» з Чернівців. Господарі грали у білій формі, гості – у червоно-чорній.

«Поділля» грало далеко не оптимальним складом – кілька футболістів травмовані, ще деякі готуються до матчу другої ліги ПФЛ із одеським «Реал-Фарма». Тому лава запасних була «короткою».

Втім, підопічні Олександра Ірклієнка і Віталія Костишина почали гру краще і створили кілька моментів. На 20-й хвилині Макарченко вирішив розіграти кутовий, віддавши пас Орошкевичу. Михайло навісив на дальню штангу на Ліповуза, який головою пробив у ближній кут. Після сейва голкіпера м’яч влучив у стійку, але відскочив на ногу Ліповузу, який добив шкіряну кулю в сітку.

Проте радість господарів тривала лічені секунди. Буковинці провели атаку, яка завершилася передачею у штрафний майданчик, і захисник Андрій Джурко зрізав м’яч у власні ворота.

На цьому чернівчани не заспокоїлися. Після подачі кутового В’ячеслав Пилишатий бив з кількох метрів, але не влучив у «рамку».

Пізніше Макарченко класно пробив зі штрафного – воротар ледве перевів м’яч на кутовий. Далі чернівчани втратили 100-відсотковий момент. Після помилки хмельницьких захисників Дмитро Косован бив майже впритул, але господарів врятувала стійка. Отож на перерву команди вирушили за рахунку 1:1.

В дебюті другого тайму Ліповуз спіткнувся на рівному місці, м’яч тут же перехопив капітан чернівчан Олег Добровольський і гарматним пострілом під перекладину змусив Дворника капітулювати.

Втім, згодом Ліповузу вдалося виправити свою помилку. Господарі заробили штрафний метрів за 20 від воріт. Андрій ударом зі штрафного поцілив у дальній нижній кут, і таким чином оформив дубль.

А далі сталося «дежавю». Точно як і в першому таймі, за хвилину потому «Спарта-Буковина» забила гол у відповідь. І знову прикра помилка – після удару чи то передачі у виконанні Миколи Геника ненадійно зіграв Дворник, не втримав м’яч у руках, і шкіряна куля залетіла в сітку. Отож поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 2:3.

Післяматчеві коментарі:

Богдан Федірчик, тренер ФК «Спарта-Буковина» (U-19):

«Ми знали, що «Поділля» непогана команда, переглядали їхні матчі. Хлопці досить мобільні, швидкі, пресингують «високо». На початку матчу ми звикали до поля – воно вузьке, з твердим покриттям. Гра була цікава, непроста, і добре що все склалося на нашу користь. Але ми заслужили цю перемогу. Не реалізували пару моментів, це пов’язано з юним віком футболістів».

Олег Добровольський, капітан ФК «Спарта-Буковина» (U-19):

«Гра важка, високі швидкості. Виконали установку тренера, раді що їдемо додому з перемогою. Я забив гол, після того як ми пішли в пресинг, суперник помилився і я вирішив пробити. Удар вдалий, влучив».

Олександр Ірклієнко, тренер ФК «Поділля» (U-19):

«Не вдалося зіграти найсильнішим складом, через травми і підготовку до гри з «Реал-Фарма» ми не змогли залучити всіх виконавців. Підвела реалізація моментів. Забивали м’ячі і відразу ж пропускали. Чи то може футболісти розслабились. Шкода, припустилися помилок, які зіграли з нами злий жарт».

Андрій Ліповуз, гравець ФК «Поділля» (U-19):

«Раніше я забивав 2 голи в одному матчі лише у дитячо-юнацькому футболі. Це мій перший дубль за «Поділля». Перший м’яч забив, підключившись до «стандарту» – подачі кутового. Другий вийшло забити зі штрафного. Тренер сказав, якщо впевнений у собі – значить бий.

Звісно, прикро програвати такі матчі. Налаштовувалися на перемогу. Хотіли контролювати м’яч, але суперник не дав нам цього зробити. Було багато боротьби. Програли через власні помилки. Постараємось досягнути кращого результату в Одесі».

Наступний матч підопічні Олександра Ірклієнка і Віталія Костишина проведуть 26 жовтня. В Івано-Франківську хмельничани поміряються силами із тамтешнім «Тепловик-ДЮСШ-3».