Друзі

Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

» «Поділля» обіграло «Ниву»

«Поділля» обіграло «Ниву»

2 серпня у Хмельницькому відбувся товариський матч між клубами «Поділля» і «Нива» (Тернопіль).

Кількість замін була необмеженою, отож тренери обох команд вдалися до експериментів зі складами. Крім того, оцінили гравців, які знаходяться на перегляді. Господарі грали у оранжевих маніжках, гості – у білій формі.

Ворота хмельничан спершу захищав Манук Восканян, пізніше його замінив Сергій Шевченко, а того, у свою чергу – Богдан Савчук. Крім того, у стартовому складі «Поділля» вийшли Орошкевич, Шульган, Худік, Степанюк, Бабак, Шпица, Кльоц і Савера, а також 2 гравці, які знаходяться на перегляді.

«Нива» грає у чемпіонаті Тернопільської області та першості України серед аматорів, і виявилася доволі міцним і непоступливим суперником. Нерідко футболісти обох команд вдавалися до фолів, однак, зважаючи на товариський статус гри, арбітр показав лише одну жовту картку.

Перший тайм видався не надто цікавим і безгольовим. У другій половині зустрічі склад «Поділля» повністю оновився. Свіжі гравці почали тиснути на ворота опонентів. І таки домоглися свого на 63-й хвилині. Після навісу з правого флангу Андрій Ліповуз відкрив рахунок ударом головою.

За кілька хвилин потому Алішер Якубов перевірив на міцність перекладину воріт. А далі воротар «Ниви» відбив удар Андрія Муляра з близької відстані. Слід віддати належне футболістам із Тернополя – вони до кінця намагалися зрівняти рахунок, та з реалізацією не склалося. Отож 1:0 на користь підопічних Віталія Балицького.

Післяматчеві коментарі:

Віталій Балицький, в. о. головного тренера «Поділля»:

«Ця перемога важлива для нас у плані психології – адже поразка «Балканам» не минула без наслідків. Деякі хлопці зловили зіркову хворобу – і це не зважаючи на програш з рахунком 5:1. Також гра має велике значення для підтримання ігрового тонусу. В нас немає основного і дублюючого складу – на поле виходять ті гравці, які на це більше заслуговують. Проте виділяти нікого не буду. Помилки є, і їх потрібно виправляти».

Андрій Ліповуз, гравець «Поділля»:

«Від перемоги завжди гарні враження. Планували грати першим номером. В першому таймі було більше боротьби, ніж футболу, другий тайм відіграли краще. Радий що забив, це була награна комбінація – навіс із правого флангу на дальню штангу».

Сергій Шевченко, гравець «Поділля»:

«Гра у виконанні нашої команди сподобалась. Тернополяни грали у жорсткий футбол, але ми не поступилися їм у боротьбі. Думаю, результат закономірний, хоча ми могли забити ще один гол. ми провели більше замін, були свіжіші і виглядали краще».

Петро Бадло, головний тренер «Нива» (Тернопіль):

«Хороша гра вийшла. Вважаю, за моментами, нічия була б закономірним результатом. Команда «Поділля» мені сподобалась, думаю, ми ще будемо грати товариські матчі у майбутньому».