НеРЕАЛьно приємно

Хмельницьке "Динамо" в рідних стінах переграло южненський "Реал Фарм" з рахунком 2:0

"ДИНАМО": Іваненко, Шляховий, Дем'янчук, Семенов, Осокін (Антонов, 72), Сангаре, Руденко (Бортнік, 46), Ткачук, Гончар (Ягмурян, 54), Донгаузер (Глега, 80), Дітковський (Калайда, 66).

"Реал Фарм": Кравченко, Лисий, Базан (Шикера, 81), Смішко, Продан, Пошехонцев (Андрєєв, 46), Лиховидов (Рудий, 30), Клименко (Ільницький, 73), Олексенко (Гриневич, 46), Старовик, Підлейтечук.

Голи: Дітковський, 58, Бортнік, 85

Дочекалися. Нарешті й на нашій вулиці свято. «Динамо» перемогло! Те, що хмельничани повинні були перегравати гостей з Одещини говорилося дуже багато. Цього хотіли не лише вболівальники, а й самі гравці. Вони, власне, і довели, що не випустять «Реал Фарм» з «Поділля» із очками. Вже на 5 хвилині матчу диво, у вигляді поперечини, врятувало гостей від голу, після того, як Михайло Ткачук пробив із метрів 19-ти. А через 8 хвилин чудову нагоду відзначитися змарнував Ігор Гончар, який із незручної позиції перекидував м’яча через голкіпера гостей. На жаль, не сильно, і захисники винесли «смугастого» подалі від воріт. На 16 хвилині відкрити рахунок у грі міг Сергій Дітковський, але… хмельничанам не таланило. Гості ж двічі «огризнулися», але надійно зіграв Ігор Іваненко.
Найнебезпечнішою атакою в першому таймі можна назвати вихід Валерія Руденка «на побачення» із голкіпером. На жаль, юному півзахиснику забракло досвіду переграти стража воріт «Реал Фарму», і Валерій влучив у ногу воротарю. Створивши за перші 45 хвилин купу моментів, «Динамо» так і не змогло піти на перерву із перевагою в рахунку.
А другому таймі хмельничан заграли ще агресивніше. Однак м’яч «вперто» не летів у сітку воріт команди з Южного. Довелося чекати на 58 хвилину, коли неподалік штрафного майданчика збили Микиту Донгаузера, а карати за це взявся Сергій Дітковський. Капітан «Динамо» майстерно пробив у «шістку» воріт та відкрив рахунок у грі. Після забитого голу господарі не скинули обертів, а продовжили шукати щастя біля чужих воріт. Втім, до голу не доходило. Гості ж намагалися відігратися, але на заваді ставали захисники «Динамо». Чим ближче до завершення матчу, тим напруженішим ставав матч. І «розрядити» ситуацію на 84 хвилині міг Артур Ягмурян, який вийшов віч-на-віч із голкіпером гостей, але пробив вище воріт. Те, що не вдалося Артуру, зробив Богдан Бортнік, який у перерві замінив Валерія Руденка, котрий не зміг продовжити матч через пошкодження. Богдан, отримавши «смугастого» на правому фланзі штрафного майданчика «Реал Фарма», пробив у дальній від себе кут і… м’яч проскочив повз ноги голкіпера та опинився у сітці воріт гостей. Збільшити перевагу в рахунку на 90 хвилині міг і Владислав Калайда, але виграти дуель у голкіпера команди з Южного йому не вдалося. Втім, і 2:0, погодьтеся, непоганий результат. Попереду ж… чернігівська «Десна».

Гол Дітковського:
  • 0
  • 4 травня 2012 23:28
  • А как можно связаться с фотографом? Очень нужно узнать, есть ли один снимок с этого матча! Подскажите пожалуйста его координаты! Спасибо!!!
^
  • 0
  • 26 квітня 2012 16:22
  • Отримала задоволення від перегляду матчу 22.04 ....особливо другий тайм порадував своєю динамікою і "гострими" моментами. Хлопці, вдачі Вам у Чернігові. Вірю у перемогу!!!
^
  • 0
  • Viktor

• 23 квітня 2012 21:43
  • Приємний рахунок, приємно що люди хочуть дивитися футбол, приємно що створювали моменти...
    неприємно, що немає реалізації цих моментів, що деякі гравці на полі взагалі невідомо чи знають що таке пас, прийом м`яча... Хтось раніше писав, що гравці платять, аби їх взяли в команду...деяким "шедеврам" вважаю треба ще й немало заплатити, щоб "показати" себе публіці, інакше їх сутність в команді - не логічна.

где фото з матча????????????

зачем стольно вопросов ставить? У меня есть фото, но в инет я ставить их не собираюсь, так как надоело видеть, как тупо копируют фотки, не подписывая, откуда взяли. Поэтому ограничуюсь слайд-шоу из фото.
^
  • 0
  • 23 квітня 2012 08:21
  • Команда створила багато моментів,класно грали молодці хлопці,заслужена перемога! Тільки реалізація мола б кращьою і бути а не 2 вихоа 1 на 1 не реалізували,особливо треба задуматись 11 номеру нашої конанди чи він точно грае футбол чи просто бігае в нападі і Бортніку з такою тупостью на полі незважаючи що забив нарешті.... Молодці тепер вдома чекаем на Тернопіль і треба буде просто з такою грою виносити наших сосідів не менше чим Реал!

• 0
  • ВІтаю з перемогою. Скільки вже таких матчів не було. Просто безліч моментів....
    Хоча суперник відверто розчарував, їхній президент взагалі посмішив, як можна грати, коли на полі 10 гравців?
    Тепер головне, щоб Нива до нас "доїхала".