» "Львів-2"-"Динамо": емоції не зайві

"Львів-2"-"Динамо": емоції не зайві

Хмельничани на виїзді розтрощили другу команду ФК "Львів" з рахунком 4:0

"Динамо": Козіброда, Шляховий, Осокін (Папірович, 80), Балицький, Шимко, Горбієвський, Маліцький (Безвещук, 75), Солонинко (Грищук, 60), Дехтярук (Ткачук, 55), Колесников (Муравський, 75), Дітковський (Слободян, 83).

Після сухої нічиєї в першому колі в Хмельницькому, гості намагалися довести, що той результат був прикрою помилкою. І вже на 7 хвилині голкіпер "Львову" був вимушений витягати м'яч із сітки воріт. Триходівка Дітковський-Колесников-Маліцький завершилася влучним ударом останнього. Згодом у воротах господарів міг "розписатися" і Сергій Дітковський, який ефектно в падінні через себе завдавав удар, але ефективності його завадив... страж воріт львів'ян, який врятував свою команду. Попри невелику перевагу гостей, рахунок у першому таймі так і залишився 0:1.
У другому ж таймі ФК "Львів-2" спробував відігратися, і гра почалася на зустрічних курсах. І на 67 хвилині матчу Маліцький віддав пас на Дітковського, який техічно пробив повз голкіпера та довів перевагу "Динамо" до 2 м'ячів. А на 82 хвилині поєдинку Сергій, після прострілу когось із парнерів, оформив дубль у грі. Навіть за рахунку 0:3 хмельничани не зупинилися. На 84 хвилині Грищук відпасував на Муравського, той змістився у центр та пробив у дальній від голкіпера кут - 0:4! Перемога, яка, переконаний, додала багатьом уболівальникам хмельницької команди позитивних емоцій. Тим паче, що в 4 іграх весняної першості "Динамо" здобуло 3 перемоги та забило 10 голів.

а) Це подільське дербі;
    б) 6 березня 2010 року ми зазнали нищівної поразки (5:0)

а я думаю в такой день и после выезных побед людей соберется много

А я думаю, что будет мало.... кто-то будет картошку сажать, а кто-то - шашлыки жрать. Эх, а как хочется полный стадион
^
  • 0
  • Leva

• 26 квітня 2010 16:09
  • Цитата: Rosohin
    треба в ФК Вінниці перемагати, на це є достатньо причин

Шановный ! Нива первого и второго круга это две разные команды! и задачи тоже разные ?
    Шапкозакидательством заниматся не надо. Надо выходить на своем стадио и перед своими болелами а я думаю в такой день и после выезных побед людей соберется много надо выходить и играть свою игру. Очень хочеться ПОБЕДЫ что я им и желаю ! а нам приятных ощущений и хорошей погоды ! applause

• Цитата: ПРик
    Всех с победой! Так держать! Смотрел матч с Вересом и бросалось в глаза то, почему Муравський играет слева, смещаясь в центр под правую ногу? И забил наверное Львову тоже правой!?

да хоть спиной пусть забивает, главное-Динамо и победа=) ura
^
  • 0
  • 25 квітня 2010 17:57
  • Всех с победой! Так держать!
    pk
    Смотрел матч с Вересом и бросалось в глаза то, почему Муравський играет слева, смещаясь в центр под правую ногу? И забил наверное Львову тоже правой!? fanat
^
  • 0
  • vov4ik

• 25 квітня 2010 16:56
  • Цитата: Frest
    яка нічия))) треба перемагати!!!

я же не против победы наших)))) но надо реально оценивать шансы, хотя думаю, что результат будет непредсказуемый
^
  • 0
  • 25 квітня 2010 16:31
    да нам бы в ничейку сыграть)))

яка нічия fans треба перемагати!!! Нива нам вже багато раз програвала і вдома і на виїзді!!!
^
  • 0
  • 25 квітня 2010 16:06
  • aika,
    то це який фарт треба мати, щоб за 5 матчів до кінця сезону всі конкуренти програли по 3 рази, а ми стільки ж виграли + хоча б нічию? було б непогано, але шансів на це мало. І рано нам ще в Першу лігу, треба хоча б не скидувати оборотів.
^
  • 0
  • 25 квітня 2010 15:17

як минимум...

ше є дуже маленька надія на першу лігу...якшо виграем в конкурентів(з 3-ма ще залишилось зіграти) то все буде класно