5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» "Украгроком" - "Динамо": 3:0

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

"Украгроком" - "Динамо": 3:0

Пропонуємо матеріал про матч від офіційного сайту команди з Головківки

Украгрокомівці вийшли на поле у новій формі – білих футболках та трусах, та у чорних гетрах. Номери на білих футболках, як правило, чорного або синього кольору, а у нас – золоті. Як знати, може це добрий знак?.. Господарі перші п’ятнадцять хвилин активно тиснули на захист «Динамо». На 13-й хвилині, від здавалося неминучого голу, команду врятував голкіпер хмельничан Андрій Рябий (76 номер). Взявши динамівські ворота у облогу, місцеві футболісти й не думали відступати! Це спрацювало, бо вже на 17-й хвилині помітний на полі Андрій Вдовіченков (9) головою забиває перший гол. Маємо 1:0!!! Але на цьому спортсмени не зупинилися. Оборону гостей наші хлопці затиснули у лещата… Й потрапили під контратаку! На 19-й хвилині від можливого голу нашу команду врятував голкіпер Михайло Попов. Акуратніше треба діяти, хлопці! А-ку-рат-ні-ше! На 23-й хвилині ранню заміну робить наш досвідчений тренер Юрій Гура. Замість Андрія Деордиці (16) почав грати Михайло Казноха (8). Треба віддати належне нашим гостям. Насамперед, морально-вольовим якостям цієї молодої (за віком футболістів) команди. Бійці, після пропущеного гола, не склали руки, а весь час намагалися відігратися. Але наші грали краще! На 28-й хвилині після розіграшу стандартної комбінації від голу динамівців врятувала стійка воріт. Пощастило! А на наступній хвилини (29-й) Андрій Вдовіченков (9) оформлює дубль! Він забиває красень-гол у лівий від воротаря нижній кут воріт! Рахунок стає 2:0.

У полі мого зору завжди знаходяться головні тренери та тренери обох команд. Наш Юрій Гура та відомий фахівець з Хмельницького Микола Роздобудько (головний тренер «Динамо») часами дуже емоційно й гучно давали вказівки своїм виконавцям. Інколи діями футболістів «УкрАгроКому» був незадоволений Юрій Володимирович. Якщо б я не знав рахунку (2:0), то міг би подумати, що наші програють. Тренер знає, що робить! Так тримати!

Після другого голу дещо грубіше заграли гості. На 40-й хвилині арбітр матчу Юрій Суряк зі Львова за брудну гру показує жовту картку Максиму Запорожцю (6) з «Динамо». Ще одну заміну (на 42-й хвилині) робить наш тренерський штаб. Поле залишив Геннадій Хроль (18), а у гру вступив Олександр Нікітін (3). Можливо, при такому переконливому рахунку, автору двох голів у кубкової зустрічі з «Авангардом» Геннадію Хролю дали можливість відпочити. Доданий час склав дві хвилини. На перерву команди пішли з рахунком 2:0.

Події на початку другого тайму розгорталися стрімко. Поки ваш кореспондент, тобто я, оголошував по стадіону заміни у гостей, що відбулися (про них нижче), атаку (на 46-й хвилині) форварда «Динамо», який вийшов один на один з воротарем, недозволеним прийомом зриває наш голкіпер Михайло Попов. Як наслідок, – жовта картка та 11-метровий. Сам винуватець й виправив становище, парирувавши це пенальті! От вам й Михайло Попов! Рахунок так й залишився 2:0. А заміни, яких дозволяється робити аж п’ять, у гостей були такі. Поле залишили Олексій Тищенко (8) та Руслан Курдас (14), а вийшли, відповідно, Богдан Бортник (11) та Каррільо Нова Микита (17). На 54-й хвилині стадіон вибухнув довгим: «Еееееххххххххх!!!», бо від голу «Динамо» врятувала поперечина воріт. Дійсно, це була стовідсоткова можливість збільшити рахунок! Після цього наші створили ще безліч моментів біля воріт суперника, але круглий у ворота не йшов…На 67-68 хвилинах відбувся обмін «люб’язностями». Спочатку «гірчичника» отримав наш Олександр Борячук (2), а потім динамовець Максим Кривий (7). Щоб дати можливість пограти запасним та напрацювати ігрові зв’язки у команді, Юрій Гура робить заміну. На 69-й хвилині поле залишає капітан команди Роман Андрієнко (10), а у гру вступає Олександр Шмиговський (15). Й це була не остання заміна у матчі. На 73-й хвилині у гостей замість Максима Запорожця став грати Олексій Репа (10). Несподівано, але все у межах правил, на 80-й жовту картку отримав динамовець Богдан Бортник (11), який ударив по м’ячу після свистка про офсайд. А наш тренерський штаб на 83-й хвилині робить чергову заміну. Автор двох голів Андрій Вдовіченков (9) пішов на лаву запасних, а на поле вийшов Дмитро Володченков (5). Й одразу заміна у гостей. Євгена Місюру (15) замінив Володимир Беринда (4). Остання заміна у цій зустрічі відбулася на 89-й хвилині, коли замість Юрія Гріщенка (14) почав грати Олексій Башаков (17). Компенсований час, за рішенням львівського арбітра Юрія Суряка, склав чотири хвилини. Саме у доданий час Віталій Горобець (11) філігранним і сильним ударом забиває третій м’яч у ворота «Динамо», ставлячи таким чином переможну крапку у цій дебютній грі своєї команди! Хай щастить тобі, Віталію! Рахунок 3:0 підтвердив достатньо високий клас нашої команди.

Офіційний сайт ПФК "Украгроком"
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • 0
  • Подолян в складі нашої команди було четверо. Оскільки Лемішевський і Антонов основні, а в статті написано, що Бортник і Беринда вийшли на заміну. І Лемішевський знов, напевно, грав у захисті.
    По суті з того часу, як директор Крохан в міжсезонні, в інтерв"ю говорив, що будем награвати склад для виходу в першу лігу, залишився Антонов і Бортник, який зараз не попадає в основу.

--------------------
^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.