«Динамо»-«Шахтар»: результат той самий

"Динамо": 72.Іванов Дмитро, 2.Антонов Олександр, 5.Місюра Євген, 15.Плішка Володимир, 16.Яровий Сергій, 10.Солонинко Ярослав, 7.Сагайдак Андрій (Подлюк Артур, 83), 17.Папірович Вадим, 11.Османов Редван (19.Попов Пилип, 58), 4.Сомов Іван, 9.Лакуста Олександр

"Шахтар": 1.Тукач Сергій, 4.Яскович олександр, 13.Пащенко Ігор, 16.Поляниця Андрій, 7.Коновалов Роман, 8.Тарануха Павло, 10.Головко Дмитро, 17.Лукашев Олексій (9.Салатін Вадим, 85), 18.Фатій Роман (20.Хаблов Максим, 77), 5.Янченко Олександр, 11.Шарко Антон (21.Борш Руслан, 81)

Голи: Лакуста, 68 - Шарко, 32, Поляниця, 71, Тарануха, 84

Матч розпочався з атаки гостей, котра вилилась в удар гірників у стійку воріт Іванова. Дмитро одразу ж забрав м'яч у руки. Потім гра дещо вирівнялась і гравці обох команд почергово атакували. На 27 хвилині, після чергової атаки господарів, Солонинко наважився на удар і м'яч влучив у дальню христовину. Атака продовжилась і на цей раз її завершував Лакуста ударом головою, але мимо воріт. І знову спрацювало футбольне правило: не забиваєш ти, забивають тобі. Стрімка атака гірників завершилась тим, що Фатій вбіг у штрафний динамівців і Плішка зустрів його не по правилах. Пенальті чітко реалізував Шарко. Вкінці першого тайму суперники обмінялися небезпечними атаками. Так, спочатку Сагайдак виконав штравний удар і м'яч ледь не залетів у дальню дев'ятку воріт гостей, а трохи згодом свердловці вивели один на один з динамівським воротарем свого нападника, але лайнсмен зафіксувала офсайд. Додані хвилини до першого тайму запам'ятались лише жовтою карткою Османова, на думку арбітра, за порушення правил у грі проти гірника.
На початку другого тайму динамівці пішли в атаку і заробили кутовий. Сагайдак подав і м'яч дістався до Солонинка, а той пробив, але вище воріт. Через десять хвилин вже у нападника гостей Шарка виникла можливість зробити дубль у матчі, але динамівців врятувала стійка, а тоді Місюра виніс м'яч подалі від воріт. Згодом хмельничани провели наступальні дії, після яких Солонинко пробив по воротах, але влучив у гірника і заробив кутовий. Сагайдак навісив і Лакуста вистрибнув вище всіх та переправив м'яч у сітку воріт. Так рахунок став 1:1. На 69 хвилині на вістрі атак хмельничан опинився Сомов, котрий увійшов у штрафну, обіграв двох гірників і прострілив вздовж воріт, але влучив у воротаря. Через декілька хвилин свердловці організували свою атаку, яка переросла у кутовий, який гірники вдало розіграли: м'яч низом потрапив у штрафний майданчик господарів, а Поляниця виявився найспритнішим і вивів свою команду вперед. Тоді динамівці побігли відіграватись і Лакуста завершив цю атаку ударом головою і заробив кутовий. Пізніше Попов навішував у штрафний майданчик гірників, але знову атака завершилась кутовим. Натомість гості заробили штрафний метрів 17 від воріт. Тарануха ударив, м'яч влучив у стінку, дезорієнтував Іванова і влетів у протилежну від прикритої голкіпером сторону воріт. Отже, 1:3. На 83 хвилині на заміну вийшов Подлюк, котрий разом з дублем Динамо вже встиг виграти юнацький чемпіонат області. До слова, Артур одразу ж ввійшов у гру і перервав атаку господарів, коли у підкаті вибив м'яч на аут. Тобто хмельничани не здавалися і продовжували битися за результат. На 90 хвилині Антонов з лівого флангу подав штрафний і хмельничани ледь не забили свій другий гол у цьому матчі, але в останній момент Тукач витягнув м'яч з дальної шістки. Наступної хвилини Антонов знов виконав штрафний і знов безрезультатно...

Надалі динамівців чекатиме непросте турне до Полтавській області - 26 жовтня хмельничани завітають до Комсомольська, а 3 листопада зіграють у Кременчуці відповідно з "Гірником-Спорту" і "Кременем".

• falc,
    Це глоріхантерство, а не відмазка. Звісно команда скоро навіть вдома перестане грати та викладатись, якщо "фанати" дихатимуть пилюкою та паритимуться в куртках на матчах чужої команди.
^
  • 0
  • 20 жовтня 2013 10:47
  • Відмазка діяла бо грав спортлідер!!!
^
  • 0
  • Не дивлячись на чергову невдачу претензій до хлопців нема. Грали як могли, створювали моменти, боролись. Яровий, Плішка, Антонов відпахали по повній, тай іванов вкотре рятував, коли це було потрібно, Сомов часом непогано розкидав суперникыв. На кінець другого тайму знову не вистачило, почались помилки, з'явились зони, і як наслідок дурні голи. З пенальті теж 50 на 50. Шахтар як на мене майстерності не показав, просто був мобілізований от і все. Прикро, що глядачів майже відсутні. Погода була чудова, а відмазка про робочий день не діяла.