4-й арбітр: Петров А.
Делегат ФФУ: Кубяк Л.М.

Хмельницький: 72. Рильський, 2.Шеховцов, 15.Беринда (6.Горобець, 46), 3.Слищенко, 4.Яровий, 5.Мельник, 14.Шимко (16.Лепетун, 60), 7.Тимченко, 8.Донгаузер (11.Мигаль, 79), 9.Шуляк, 10.Солонинко

Херсон: 22.Мельниченко, 2.Чорномор, 19.Швей (Цибульський, 83), 4.Протасевич, 3.Кучеревський (91.Леонов, 81), 5.Хаблов (14.Бічевой, 75), 7.Грамм, 10.Кривий (8.Озюм, 58), 18.Сітало, 23.Нікіщенко, 33.Рудь (17.Барладим, 70)

Перший гол влетів у ворота господарів на початку зустрічі, коли ще не всі вболівальники зайняли свої місця на трибунах. Найспритнішим виявився І.Чорномор, який отримав пас і влучно ударив в дальню дев'ятку. Після цього хмельничани почали грати активніше і за наступних 10 хвилин заробили два кутових і один штрафний біля воріт суперника. Особливо активним був правий фланг із М.Донгаузером в півобороні і О.Тимченком в нападі. Але одразу ж почали проходити контратаки гостей. Так, на 20-й хвилині гравець "Кристалу" вирвався на зустріч з голкіпером Д.Рильським, але хмельничанин виявився першим біля м'яча. Трохи згодом вже М.Мельник силовим прийомом в рамках правил вибив м'яч зі штрафної зони подолян.
Тоді хмельничани перехопили м'яча - Я.Солонинко переадресував його на М.Донгаузера, але оборонець гостей виявився спритнішим - кутовий. Знову подавав О.Шуляк, і знову безрезультатно. Тим часом херсонці перехопили ініціативу і розпочали насідати на ворота хмельничан. Це А.Сітало на правому фланзі завершив атаку своєї команди прицільним ударом в дальній від Д.Рильського кут - 0:2. Одразу хмельничани побігли в атаку - О.Тимченко промчав по лівому флангу і прострілив в штрафну та заробив кутовий. Пізніше штрафний бив М.Донгаузер, але попав у руки В.Мельниченку. Потім О.Шуляк справа бив по воротах, але знов В.Мельниченко був на місці. На останній хвилині першого тайму М.Хаблов пройшов по зліва і навісив на правий фланг, який вкотре був неприкритий - удар Д.Кривого прийняла стійка.
Другий тайм розпочався з атак херсонців. К.Рудь зліва з двох метрів не попав у ствір воріт. Тоді було два кутових у ворота хмельничан. Після другого Д.Рильський невпевнено зіграв на виході, М.Мельник відбив м'яч з-під ніг гравців "Кристалу", той зрекошетив і воротар хмельничан з другої спроби забрав його в руки. Після виходу Г.Лепетуна замість О.Шимка, гра подолян дещо пожвавилась. У С.Ярового з'явилась можливість у штрафному добити м'яча у пусті ворота, але В.Мельниченко встиг заблокувати удар і накрити м'яча. Тоді у херсонців з'явились на полі нові гравці, які посилили гру "Кристалу". Зокрема А.Барладим почав навантажувати лівий фланг атаки. Домашній виїзд у Красилів Згодом пробив штрафний, але на цей раз впевнено зіграв Д.Рильський. Пізніше М.Мельник ціною попередження зупинив прохід А.Сітало. Домашній виїзд у Красилів Тоді вперше на полі з'явився подільский вихованець Д.Мигаль замість М. Донгаузера. У цей час В. Кучеревсь-кий пробив штрафний вище воріт. Потім вперше за матч м'яч залишив межі стадіону від гравця "Кристалу". Наприкінці зустрічі відбувся навіс на лівий фланг атаки херсонців, Д.Рильський невпевнено зіграв на виході і А.Сітало в нижньому стрибку головою замкнув передачу - м'яч поцілив в дальню штангу, а від неї залетів у ворота господарів - 0:3. Через декілька хвилин О.Шуляк отримав пас в штрафний майданчик, але не зміг розвернутись. На доданих хвилинах А.Сітало навісив у штрафний хмельничан, але воротар господарів справився з ударом.
  • 28 квітня 2013 23:22
  • Молодці просто хлопці.а навіщо взагалі було їхати в Красилів,і там можна було технічну 0:3 і класно було б всім! Е надія перемогти тільки Жемчужину,а Енергія завжди перемагала нас,так що будемо боротись за бронзу гірших!