5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» Хмельницький - Ялта: онлайн трансляція із Красилова

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Хмельницький - Ялта: онлайн трансляція із Красилова

Хмельницький: 72.Рильський Денис, 6.Горобець Максим, 15.Беринда Володимир, 3.Слищенко Віталій, 14.Шимко Олександр, 5.Мельник Максим, 7.Тимченко Олексій, 10.Солонинко Ярослав, 9.Шуляк Олексій, 8.Донгаузер Микита, 16.Лепетун Григорій
На заміні: 1.Пославський Олег, 4.Яровий Сергій, 19.Підручний Андрій, 2.Шеховцов Віталій
Головний тренер: Крохан Вадим

Ялта: 22.Ольшевський Андрій, 15.Скидан Валерій, 5.Бахуринський Антон, 17.Близнюк Олексій, 6.Ільницький Тарас, 7.Филь Олег, 16.Сердюк Ярослав, 18.Ісмайлов Едуард, 8.Щочка Олександр, 11.Гапон Максим, 20.Бобаль Матвій
На заміні: 1.Малюков Олександр, 2.Суханов Ярослав, 9.Столярчук Ігор, 10.Дяченко Сергій, 33.Мельник Микола, 14.Казіханов Дадаш
Головний тренер: Марущак Іван

За півгодини до матчу пройшла злива, на полі мокро. Поки що йде невеликий дощик.

Хмельничани в синій формі, ялтинці в помаранчевій. На трибунах близько 40 чоловік.

Лунає стартовий свисток - матч розпочався.

1 хв. Зіткнення в центрі поля. Донгаузеру надають допомогу.

4 хв. Филь пробив вище воріт.

5 хв. Подача з флангу, Бобаль пробив головою - неточно.

10 хв. Бобаль з флангу прострілив в штрафний майданчик. Филь ніким не прикритий пробив ногою в дальній кут - 0:1

15 хв. Шуляк подає штрафний в майданчик, ялтинці виносять.

17 хв. Лівим флангом пройшов Донгаузер і прострелив, Близнюк ледь не зрізав у власні ворота

18 хв. Замість Шимка вийшов Шеховцов. Олександр зазнав ушкодження.

19 хв. Метрів з 15 пробив Бобаль вище воріт. Одразу ж Тимченко метрів з 25 намагався пробити, оборонці удар заблокували.

22 хв. Шеховцов підключився до атаки і заліз в офсайд.

Гра точиться на підступах до штрафних, дуже багато браку з боку обох команд.

Скоріш за все Донгаузер не дограє матч. Ялтинці не шкодують господарів.

26 хв. Бобаль намагався пробити з лінії штрафного майданчика господарів, удар заблокував Горобець - оборонці не встигли повернутись після подачі Шуляка в штрафний гостей.

29 хв. Штрафний у ворота господарів метрів з 24. Филь пробив неточно.

31 хв. Солонинку в'їхали ззаду по ногах свисток судді мовчить.

33 хв. Рильський ввів від воріт м'яч, Лепетун програв боротьбу - аут.

35 хв. Щочка навішував в штрафну господарів, Мельник вибив м'яч подалі від власних воріт.

35 хв. Груба гра проти Лепетуна. Лікарі надають допомогу. Порушення не фіксується.

36 хв. Бобаль навішував в штрафну. Рильський на місці.

37 хв. Солонинка поблизу штрафного майданчика гостей штовхають в спину, свисток судді мовчить.

39 хв. Шуляк пробивав вздовж воріт, не було кому замкнути. Оборонець вибив на кутовий. Солонинко розіграв з Донгаузером кутовий, після навісу Ольшевський забрав м'яч у руки.

40 хв. Гапон пробивав по воротах хмельничан, але неточно.

42 хв. Лепетун з 16 метрів пробивав сильно у дальній від голкіпера кут, поруч зі стійкою.

45 хв. Бахуринський з 25 метрів пробив вище воріт.

Суддя додав 3 хвилини.

45+1 хв. Ісмайлов з флангу подавав Филь пробивав головою повз ворота.

Перерва.

46 хв. Замість травмованого Донгаузера на поле у другому таймі вийшов хворий Яровий з температурою.

52 хв. Штрафний біля воріт господарів. Бобаль наносить удар під поперечину, Рильський переводить на кутовий. Бобаль подав і кутовий, але не точно.

53 хв. Ялтинці невдало розіграли черговий кутовий.

54 хв. Бобаль пробив з 21 метра, Рильський забрав м'яч у руки.

56 хв. Хмельничани поки що грають в меншості, Мельнику надають допомогу за межами поля. Підручний розминається.

57 хв. Тимченко спробував загострити гру, але м'яч вийшов на аут

58 хв. Шуляк навішував на дальню стійку Яровий і Солонинко не поділились м'ячем. Від воріт.

59 хв. Тимченко пробивав з 19 метрів поруч з христовиною.

Хмельничани притисли ялтинців до воріт і ті грають на відбій.

60 хв. Шуляк зіткнувся з Бахуринським біля штрафної Жемчужини. Зупинка в грі, порушення не було.

61 хв. Яровий віддав Солонинку той прострілював на Лепетуна, але Ольшевський був перший на м'ячі.

61 хв. Тимченко пробивав з 21 метра повз ворота.

64 хв. Яровий проривався лівим флангом, оборонець в підкаті відбив м'яч на аут.

64 хв. Бобаль прострілює - Рильський на місці.

65 хв. Филь грає руками, суддя не бачить.

66 хв. У Ялти заміна. Замість Щочки виходить Столярчук.

67 хв. Яровий прострілював на Лепетуна, оборонець в підкаті вибив м'яч. Ялтинці подають два кутові попідряд. Після другої подачі Филь пробив ногою повз ворота.

70 хв. Бобаль пробивав головою з 13-14 метрів, Рильський взяв м'яч у руки.

73 хв. Яровий навішував на дальню стійку на Шуляка, але той не дотягнувся до м'яча.

74 хв. Яровий заробив кутовий. Солонинко подав кутовий воротар вибив м'яча подалі від воріт.

75 хв. Замість Гапона виходить Мельник.

76 хв. Солонинко з 17 метрів пробивав, Ольшевський перевів удар на кутовий.

76 хв. Шуляк розіграв кутовий, Горобець пробивав з 19 метрів дуже неточно.

77 хв. Штрафний пробивав Бобаль, але Рильський взяв. Коли вибивав м'яч, в боротьбі Лепетун і оборонець гостей впали. Лепетун отримав жовту картку.

82 хв. З лінії штрафної пробив Бобаль в руки Рильському.

83 хв. Дяченко вийшов замість Филя.

87 хв. Кутовий подали ялтинці. Мельник вибиває м'яч на Ярового, оборонець гостей вибив м'яч на аут.

88 хв. Тимченко з 22 метрів пробив по воротах і влучив у голову Бахуринському.

Суддя додав 4 хвилини

Хмельничани намагаються атакувати, але ялтинці відбиваються.

Штрафний з 35 метрів Бобаль навісив, Шеховцов вибив.

Суханов вийшов замість Бобаля.

Рильський вибиває від воріт. Хмельничани всі попереду. Суддя фіксує порушення правил у Тимченка.

Матч завершено.

Дякуємо за увагу.
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.