5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» "Нива" - "Динамо": 2:0, але прогрес відчутний

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

"Нива" - "Динамо": 2:0, але прогрес відчутний

Хмельничани вдруге зустрілися із вінницьким клубом та знову закономірно поступилися

"Динамо": Дуднік (? - воротар на перегляді, 34, Стаднік, 60), Місюра (Яремчук, 46, Муравський, 63)), Шляховий (Шпіца, 46), Трефіловський, Осокін (Мороз, 65), Лемішевський, Курдас (Мельник, 53), Данченко (Дехтярук, 46), Безвещук (Горобець, 81), Калайда (Бортнік, 46), Драбенюк (Мацієвич, 61).

У Вінниці на СК «Нива» знову у товариському матчі зійшлися першолігова «Нива» та друголігове «Динамо», яке два тижні тому зазнало фіаско від вінничан з рахунком 0:4. Цього ж разу, відверто кажучи, рахунок міг бути значно більшим. Але, до хвилини 65-ї, на полі точилася майже рівна боротьба…

Вже на 10-хвилині матчу «Нива» забила не логічний гол. Чому не логічний? Бо до цього нічого серйозного біля воріт гостей не створила. Та й сам гол видався дещо курйозним – простріл, м’яч влучає у Шляхового та рикошетом влітає у сітку воріт. Натомість на 20-хвилині хмельничани ледве не зрівняли рахунок, коли Роман Драбенюк блискавично «прибрав» захисника «Ниви» та пробив у дальній від голкіпера кут… господарів врятувала стійка! А за мить «динамівці» подали кутовий, Шляховий головою пробив, але на цей раз «Ниву» врятував захисник, який виніс м’яча з лінії воріт.

У другому ж таймі, фактично, на полі продовжувалася рівна боротьба. Але тренери «Динамо» почали оновлювати склад, випускаючи на поле нових виконавців, які не справлялися з командою, якій вже через два тижні стартувати в першій лізі. На жаль, не обійшлося і без травм. Яремчук, який вийшов на поле у другому таймі, провів на полій лише 18 хвилин, як зазнав болючого удару по гомілкостопу. Попередній вердикт – Андрій не тренуватиметься щонайменше два тижня. З’явився на полі Богдан Бортнік, який нещодавно підписав контракт із луцькою «Волинню». Однак «зачепитися» в Луцьку не зміг і контракт з ним уже розірвали. Чи буде він грати за «Динамо»? Важко сказати, але в Вінниці він не справив приємного враження. Як власне і багато інших хмельницьких футболістів, які в другому таймі могли отримати «повну торбу» голів, але пропустили лише раз.

Підсумовуючи матч проти «Ниви», можна впевнено говорити про те, що в «Динамо» формується непоганий колектив. Лише б ніхто не заважав команді – давали б поле для тренування тощо. А тому той футбол, який команда продемонструвала у Вінниці в перші 65-70-хвилин, заслуговує на повагу. Хоча б через те, що хмельничани ще далекі від своєї кращої кондиції, а вінничани – вже давно на ходу.

При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

• 7 березня 2011 13:35
  • Просветите, руководить командой будет тандем Булгаков-Порицкий?
^
  • 0
  • 6 березня 2011 21:46
  • Цитата: fcnv

я тоже согласен, ми колись з нашою командою з Хмельницкького грали против ФК Ниви там
  • A_lex,
    не хочу, як то кажуть випендруватись, але в нас якість газону краща ніж на Лужниках, так як в Москві 4-го покоління, а в нас за новішими технологіями - 5-го покоління)))
^
  • 0
  • наступної суботи хочеться прийняти Вінницю в нас на ДЮСШ, але треба розчистити поле ...хто готовий попрацювати віником і лопатою?
^
  • 0
  • 6 березня 2011 19:30
  • Перша ліга футзал чемпіонат України: Лемберг (Львів ) - Поділля-УМВС(Хмельницький) 4-1 (Чайковський)
^
  • 0
  • 6 березня 2011 19:24
  • поле на СК Нива того самого рівня, що Лужники в Москві, але воно в приатній вланості....

• 6 березня 2011 14:45
  • чи будуть товариські матчі в Хмельницькому???
^
  • 0
  • 6 березня 2011 13:29
  • а хто тренер?
^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.