» "Єдність"-"Динамо": 3:2, далі буде цікавіше?!

"Єдність"-"Динамо": 3:2, далі буде цікавіше?!

Хмельничани зазнали чергової поразки в чемпіонаті. Цього разу в Плисках

Стартовий склад "Динамо":
Дуднік, Шляховий, Беринда, Яремчук, Антонов, Лемішевський, Мельник, Репа, Курдас, Данченко, Драбенюк.
На заміну в другому таймі виходили: Стаднік, Бортнік, Лепетун, Коржук, Муравський, Дехтярук, Мацієвич.
Дива не сталося. "Динамівці" знову поступилися, і знову чималу роль в поразці зіграли саме гравці хмельницького клубу, які, незабиваючи супернику, фактично, забивають собі. Вже на 24-хвилині матчу рахунок у матчі був 2:0. Спочатку захист "Динамо" припустився позиційної помилки, через що гравець "Єдності" вийшов віч-на-віч із Дудніком і відрив рахунок у грі. А згодом фатальної помилки припустився і голкіпер гостей, який не зумів парирувати удар (чи навіс) із гострого кута. Після перерви Дуднік не відбив і удар зі штрафного, після чого рахунок став 3:0. Однак подоляни не зупинилися. Зокрема, в одній з атак Олексій Муравський вивів Богдана Бортніка на "побачення" із голкіпером "Єдності" та відіграв один м'яч. Пізніше той же Бортнік заробив і пенальті, який реалізував Андрій Лемішевський. На більшого "Динамо" не вистачило... 3:2, "Єдність" перемогла.
Вже з наступного тижня є ймовірність того, що декого з учасників матчу в Плисках у наступній грі хмельничани не побачать. Адже за нашими даними днями команді представлять нового головного тренера, а також декількох нових футболістів. Хто очолить "Динамо" та, що очікує на команду в майбутньому, сайт ФК "Поділля" повідомить одразу ж, як матиме офіційну інформацію з клубу.
  • Цитата: жора
    І з Днем народження!!!! Надіюсь, всі знають кого!!))

Ну да. Карла Маркса )))
^
  • 0
  • 5 травня 2011 11:25
  • Чемпіонат Хмельницького з футболу на SPORTLIDER.KM.UA!!!

^
  • 0
  • 4 травня 2011 15:49
  • avangard, Козіброда був найкращим в нашій команді,поки тут грав )
^
  • 0
  • 3 травня 2011 21:27
  • Якый Козиброда!!??
    Забудьте про него...
    шяс не играют такие футболисты....разве что на область...
^
  • 0
  • Цитата: Leva
    А то что в команде будут грандиозные перемены знаю не по наслышке !

Як на мене, в даній ситуації найграндіозніше, що може статися - це сплата "обов'зкового" внеску в ПФЛ. wink
    Цитата: igorx
    наскільки мені відомо,команда в ситуації-гірше немає куди

=5122 але в нас ще є можливість грати у виїзних матчах та безкоштовно користуватись СК Поділля x3