9 Епіцентр (Городок) 1 0 0 1 2-5 0
10 ДЮСШ-1 1 0 0 1 0-9 0
11 ОТГ (Ст Синява) 2 0 0 2 1-9 0

» «Динамо» - «Єдність»: 5:1, хмельничан прорвало

Оберіть кращого футболіста в складі Динамо у матчі проти Єдності (можна обрати декількох одночасно)

«Динамо» - «Єдність»: 5:1, хмельничан прорвало

У поєдинку другого туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги групи «А» хмельницькі «динамівці» здобули переконливу перемогу

«Динамо»: Рябой, Лемішевський, Місюра, Антонов, Пєвнєв, Кривий, Дяченко (Курдас, 82), Репа (Запорожець, 62), Данченко (Булкін, 64), Шевчук (Каррільо,77), Бортнік (Донгаузер, 53).

«Єдність»: Артемєв (Плюснов, 46), Юрченко (Забродін, 30), Плосконос, Толкачов, Топчевський (Вересоцький, 36), Прохоренко (Цап, 24), Палагута, Скиба, Мілєсін, Османов, Кравчук.

Попередження: Бортнік, 5, Кривий, 45+6, Данченко, 47, Донгаузер, 56 - Плосконос, 61
Голи: Антонов, 2, Шевчук, 14, Бортнік, 30, Кривий, 31, Данченко, 45+2 – Забродін, 90.

Вже на другій хвилині матчу Олександр Антонов результативно замкнув навіс зі штрафного Олексія Репи та вивів хмельничан вперед у рахунку. А через дванадцять хвилин успіх «Динамо» подвоїв новачок команди, екс-нападник чернігівської «Десни» Денис Шевчук, який реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером «Єдності».
Прикрий епізод стався на 28 хвилині матчу. Двоє гравців «Єдності» у боротьбі за м’яч із Богданом Бортніком, зіштовхнулися і суддя був вимушений зупинити гру, щоб надали медичну допомогу Дмитру Юрченку. Довелося навіть викликати швидку. Коли ж гра відновилася, Богдан Бортнік, отримавши м’яч, не сильно пробив майже з центра поля, і «смугастий» перелетів через голкіпера гостей та опинився у сітці воріт. На 31 хвилині рахунок на табло став 4:0. Дяченко розіграв кутовий із Данченком, той миттєво навісив у штрафний майданчик плисківчан, де влучно головою пробив Максим Кривий. На перерву команди пішли з ще розгромнішим рахунком. На другій компенсованій арбітром хвилині, Шевчук увірвався до штрафного майдачника «Десни», вийшов на побачення зі стражем воріт та віддав пас на вільного Данченка. Олег влучив у порожні ворота і через чотири хвилини команди пішли на перерву.
У другій половині матчу «Динамо» намагалося не скидати обертів, але м’яч вперто не летів у ворота гостей. Навіть після удару головою з чотирьох метрів активного Шевчука. Не вдалося забити й Михайло Булкіну, який дебютував за хмельничан, вийшовши на 64 хвилині поєдинку. Наприкінці матчу атакуючому півзахиснику не вистачило декількох сантиметрів, щоб дотягнутися до м’яча та переправити його у сітку воріт суперника. А ось «Єдність» на 90 хвилині «розмочила» рахунок, скориставшись помилкою в захисті господарів. Гол на свій рахунок записав Микита Забродін. А вже на 93 хвилині хмельничан від голу врятував Андрій Рябой, який відбив дальній удар у «дев’ятку» на кутовий, після якого плисківчани знову ледь не забили. Цього разу за «Динамо» зіграла поперечина. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував перемогу хмельничан з рахунком 5:1.