Хто з гравців "Поділля" проявив себе найкраще в чемпіонаті аматорів?

«Поділля» - «ОДЕК»: передбачуваний результат

перед стартом

«Поділля» (Хмельницький) 1:5 «ОДЕК» Оржів

Суддя: Когут О.О. (Тернопільська), асистенти – Петріч М. (Чернівці) Байдюк М.Ю. (Чернівецька)

Голи: Музичук, 27 – Наумець, 30, Газицький, 34, Чикалюк-Козакевич, 43, Апанчук, 73, 90+3

«Поділля»: 81.Восканян (1.Шевченко, 67, 23.Левченко, 80), 6.Джурко, 13.Орошкевич, 3.Миколайчук, 14.Музичук (17.Савера, 51), 7.Костишин (16.Бабак, 74), 8.Ліповуз (24.Кльоц, 57), 9.Чуловський, 11.Степанюк, 10.Муляр (4.Худік, 63), 18.Морговский

«ОДЕК»: 1.Кособуцький (16.Божок, 80), 99.Шекель (96.Осташевський, 80), 8.Чикалюк-Козакевич, 20.Кадепський, 24.Шелюк, 13.Трофімчук, 7.Ніколайчук (23.Красномовець, 58), 21.Наумець (94.Панас, 58), 9.Семенчук (77.Апанчук, 65), 17.Груша (97.Капустинський,74), 33.Газицький (10.Каращенко, 65)

з м'ячем А. Муляр

В своєму останньому матчі в чемпіонаті аматорів у «Поділля» на відміну від перших ігор у цьому турнірі вже виходили дальні передачі. Так, на 16-й хвилині від свого штрафного майданчика Віталій Миколайчук зробив точну верхову передачу на іншого Віталія – Костишина, який прийнявши м’яча, одразу перевів його в центр на Андрія Муляра. Той прибравши оборонця, зумів вдарити по воротах так, що м’яч від поперечки вдарився об землю, і лише тоді Кособуцький ліквідував загрозу біля своїх воріт.

У грі А.Джурко

Після цього одразу ж ОДЕК побіг в атаку на ворота господарів, але спочатку Олександр Музичук, який досить вдало дебютував у цьому матчі, перевів удар по воротах на кутовий, з наступним ударом справився вже воротар «Поділля». Згодом після неточної скидки Миколайчуком головою на партнерів, гравець гостей, отримавши м’яча пробив по воротах, Манук Восканян хоч і відбив перед собою, м’яча виніс зі штрафної Михайло Орошкевич.

атакує В.Костишин

А на 27-й хвилині, коли в хмельничан вийшла стрімка контратака в один дотик, господарі зуміли відкрити рахунок у матчі. Олександр Музичук сам розпочав цю атаку – підібравши м’яча і віддавши на Яна Морговського – сам вдало її й завершив, коли отримав на хід м’яча від Андрія Ліповуза, пройшовши в штрафну і пробивши влучно між ноги Кособуцькому прямо у ворота. Далі в свій актив подоляни можуть занести лише удар по центру з-за меж штрафної Костишина, який воротар перевів на кутовий.

обороняється К.Степанюк

Гравці ОДЕКа натомість почали методично розбивати редути господарів. Спочатку удар суперника зліва відбив Восканян, але перед собою і першим на добиванні, випередивши Музичука, став Наумець – 1:1. Потім на лінії штрафної дали безперешкодно пробити Газицькому оборонці Орошкевич і Миколайчук, засліплений сонцем Манук не обрав правильну позицію – 1:2. На 38-й хвилині Шелюк пробивши справа, влучив у стійку, а на 43-й – після штрафного справа, лишився ніким не прикритий №8 ОДЕКа – 1:3.

атака ОДЕКа

У другому таймі подоляни спробували відігратись: спочатку справа пробивав Влад Чуловський у ближній кут, а на 71-й Олег Савера після навісу Степаненка пробив головою у руки Кособуцькому. Через дві хвилини в центрі Груша перехопив м’яча і створив атаку, в результаті якої Каращенко втік від Костишина по правому фланзі і прострілив на Апанчука, за якими не встежили Миколайчук і Джурко – 1:4. Згодом справа Каращенко вже виявився спритнішим за Орошкевича – простріл на Апанчука, той втік від Чуловського – 1:5.