«Динамо»-«Шахтар»: і все-таки переміг досвід

Хмельничани розпочали новий сезон поразкою в Кубку України

«Динамо»: Рябой, Пєвнєв, Лемішевський, Місюра, Антонов, Дяченко, Кривий, Донгаузер, Данченко (Каррільо, 82), Запорожець (Тищенко, 59), Бортнік (Лепетун, 75).

Попередження:
Антонов, 42, Тищенко, 76 - Шеремет, 55, Драголюк, 80
Голи: Коробкін, 46

Молодість проти досвіду – саме так можна була назвати кубкове протистояння в Хмельницькому. «Динамо», в складі якого майже одні недосвідчені футболісти, не впоралися з іспитом – свердловським «Шахтарем», за який виступають багато досвідчених футболістів. І, хоч гра була рівною, але саме гостям вдалося досягнути позитивного результату, завдяки якому вони вийшли до наступного раунду змагань.

Якщо пригадати події на полі в першому таймі, то вся боротьба точилася на підступах до штрафного майданчика. «Динамівці» спромоглися лише на один удар у ствір воріт (його завдав Данченко), а гості ж жодного разу не завдали якихось клопотів Рябому. Здавалося, якщо так гратимуть і надалі, то глядачам доведеться стати свідками як мінімум додаткового часу. Однак у другій половині першого тайму «динамівці» провели стрімку контратаку, яка мала б завершуватися взяттям воріт «Шахтаря», якби Богдан Бортнік своєчасно віддав м’яча на Донгаузера…

А ось уже на початку другого тайму сталося те, на що мало хто очікував. Місюра помилився, вибиваючи головою «смугастого», той опинився у півзахисника «Шахтаря», котрий швидко віддав пас на «п’ятак» і Пономарь потужно пробив… Рябой відбив удар, але першим на добивання встиг Владислав Коробкін. Попереду було ще 44-хвилини другого тайму… «Шахтар» небезпечно діяв на контратаках, а «Динамо» намагалося відігратися. Але, погодьтеся, зрівняти рахунок, коли за весь другий тайм лише удар Донгаузера долетів до воріт, було не реально. Моменти, звісно, були, але досвіду для їх реалізації команді не вистачило. 0:1… Чекаємо на чемпіонат, а Кубок вже нас не цікавить.

Хмельничани, залишаючи поле, виглядали пригніченими. Фани з «20-сектору» скандували: «Віримо в команду», а з «5-сектору»: «Ганьба»…

• 17 липня 2011 22:03
  • Мене вразив один момент. У першому таймі Дяченко пішов в атаку, обіграв суперника, але м"яч в кінці кінців втратив і, коли була контратака Шахтаря, цей Дяченко пішки йшов на свою половину поля, а Шахтар уже був біля нашого штрафного майданчика. Дяченко в розвалочку пройшов ну десь метрів 20. І це при тому, що це він втратив мяча, через нього була контратака.
    Сприводу Запорожця: і не козак, і не автомобіль. Не зрозуміло, що він робив на полі.
    Сприводу пропущеного мяча: його можна розділити на увесь захист - Місюра запустив свічку, інші наші футболісти дали підхопити мяча гравцю Шахти і віддати пас, ще інші наші дали пробити, Рябой відбив удар, але мав би відбивати кудись далеко, а не перед собою, ну і винні наші, що ніхто не тримав Коробкіна.
    Бортнік: ну принаймні старався. А те, що він не зміг забити, ну, вибачте, якби він реалізовував такі моменти, то залишився б у Волині. А так, поки, Друга ліга для нього "потолок".
    Взагальному, ну принаймні усі хмельничани + Донгаузер, Кривий і Данченко старалися. Але у чемпіонаті будуть суперники, які сильніші за нулячий Шахтар. Що буде тоді?
^
  • 0
  • 17 липня 2011 20:30
  • Цитата: Идущий
    .Ребята из Шахтаря хоть бегали старались и результат на лицо

Повністю згодний. Наші діти боялись боротись з гравцями Шахтаря. Але в Шахтаря рівень такий же як і в нас ( ніякий)
^
  • 0
  • 17 липня 2011 19:39
  • Да некому не то шо бить по воротам а бегать по полю .Ребята из Шахтаря хоть бегали старались и результат на лицо.Да было пару проходов а толку???
^
  • 0
  • 17 липня 2011 18:51
  • Зачем?.в чём виноват тренер?Он же по сути из гамна конфетку лепит
    Он это гомно привез!!!!! Вот в чем его вина. ВИНОВАТ ТРЕНЕР!!!!!! не играки не президент а именно тренер он этих играков привез и выгнал местных значит если нет результата виноват именно ТРЕНЕР и точька.

• 17 липня 2011 16:38
  • Ну що тут сказати. Команда до приїзду запорізького зброду того року грала не гірше. Питання-"зачем платить больше?" А програти в команди такого низького рівня,де гравці за мяч спотикаються вдома-це позор. Тим більше вдома,де прийшло немало людей повболівати. Відмітити можна Данченка,Антонова і центрзахисника той шо не Лемішевський )..ну і 1 тайм Кривий добре грав
    Согласен.
    Но Бортник тоже будто не хотел играть,ему не хватало ветнамок и он бы как на пляже был))
    Кривой тоже боролся играл,самоотдача была.
    Запорожец никакой,таких игроков нужно гнать в шею.

Сам матч немножко понравился.
    не понравилось только когда какойто мужык в конце матча на тренера орал.
    Зачем?.в чём виноват тренер?Он же по сути из гамна конфетку лепит (извиняюсь за столь красноречивость).но как можна еще тренера упрекать,вся команда за "спасибо" играет,в том числе и тренер.Очень стыдно за таких опытных но глупых болельщиков!
^
  • 0
  • vov4ik

• 17 липня 2011 13:57
  • Цитата: aika
    Бортніку на полі ніби жити тяжко, не те що бігати...

ну я б не стал всё на Бортника сбрасывать. Вот что делал на поле Запорожец??? Ни пас отдать, ни за мяч зацепиться, НИЧЕГО! Вопросов и претензий есть ко многим футболистам. А понравились мне вчера Певнев и Данченко. К ним как по мне меньше всего вопросов. Ну и желание Донгаузера отмечу
^
  • 0
  • 17 липня 2011 13:54
  • Ну а що ви хотіли? Ну да, була в нас перевага, команда більш-менш грає, але В НАС Є КОМУ ЗАБИВАТИ?
    і вже який рік підряд ми завершуєм змагання в кубку поразкою...
    то Геліосу програли в додатковому, потім було те що всі помнять перед матчем з Ірпінем.. :(