Футзал. «Спортлідер+» – «Буран-Негабарит»: перша перемога в сезоні

Хмельничани у рідних стінах здолали гостей з рахунком 4:1

12 листопада. Хмельницький. «Спортлідер+» – «Буран-Негабарит» (Ковель) – 4:1

18. Хомин Павло, 2. Атаманюк Віталій, 3. Стасюк Вадим, 4. Сохорук Микола, 5. Михайленко Дмитро, 8. Глас Артем, 10. Матвєєв Андрій, 16. Рефель Вадим, 17. Колесников Олексій, 7. Дудар Сергій, 9. Палійчук Богдан, 1. Алексейчук Сергій.

Головний тренер: Стасюк Іван.

«Буран-Негабарит»: 36. Ярмолюк Олег, 3. Кошуба Віталій, 7. Данелюк Іван, 9. Кузміч Роман, 5. Мучак Іван, 10. Романчук Юрій, 12. Романчук Тарас, 11.Ворона Анатолій, 6.Тушич Віталій, 2.Портянко Олександр, 8. Шелест Петро, 16. Чабановський Дмитро.

Головний тренер: Тушич Віталій.

Голи: Атаманюк, 4 (1:0), Ворона, 7 (1:1), Атаманюк, 12 (2:1), Атаманюк, 36 (3:1), Михайленко, 38 (4:1).

Ось і дочекалися прихильники хмельницького футзального клубу першої перемоги «Спортлідера+» у чемпіонаті України серед команд першої ліги. І «вікторія» далася команді, попри рахунок на табло, не легко.

Ще напередодні поєдинку проти ковельського «Бурана-Негабарита» на тренуванні травмувався Артур Нємий, а тому Івану Стасюку довелося добрячи подумати, ким замінити цього нападники у грі. Але, здається, наставнику хмельничан вдалося не лише вирішити цю проблему, а й налаштувати своїх підопічних на швидкий гол. Щоправда, першу небезпечну атаку в матчі провели гості, коли на 2 хвилині потужно пробив капітан «Бурана-Негабарита» Віталій Кошуба. Однак пробити голкіпера Павла Хомина йому не вдалося. А вже під час наступної ігрової хвилини Олексій Колесников перевірив на міцність стража воріт ковельського клубу – Ярмолюк впорався з «екзаменом». Натомість, гості відповіли ще більшою небезпекою, вивівши віч-на-віч із Хомином досвідченішого Ворону. Дуель була за голкіпером «Спортлідера+». Такі події могли свідчити про те, що невдовзі рахунок у матчі буде відкритим. Так воно і сталося. Схоже, що на це не очікували ані гості, ані господарі. Віталій Атаманюк верхом відпасував на Андрія Матвєєв, і той, хоч і не дотягнувся до м’яча, але завадив відбити «смугастого» Ярмолюку і… гол!

Втримати перевагу в один м’яч вдалося лише дві з половиною хвилини. Анатолій Ворона, отримавши пас поблизу штрафного майданчика господарів, прокинув його собі на хід та влучно пробив. Нічия 1:1. Грала стала якоюсь сумбурною, а небезпечні моменти виникали лише біля воріт «Бурана-Негабариту». Але реалізація цих моментів бажала б бути кращою.Чого лише вартий епізод на 8 хвилині, коли Артем Глас, який 11 листопада відзначив свій 29-й день народження, з чим ми його і вітаємо, не зміг у боротьбі із захисником влучити у порожні ворота. Однак на 12 хвилині все стало на свої місця. Воротар гостей помилився, коли вибив м’яч, той влучив у ногу Дмитру Михайленку та відскочив у поперечину. Поки глядачі хапалися за голову, Віталій Атаманюк швидше за всіх опинився першим у м’яча та відправив його у стіку воріт. 2:1. Після цього голу команди, здебільшого, вели позиційну боротьбу, а тому на перерву пішли за мінімальної переваги господарів поля.

Справжній штурм «Спортлідер+» влаштував на початку другого тайму. Вже на першій хвилині Дмитро Михайленко ледве не збільшив перевагу хмельничан, але Ярмолюк дивом перевів м’яча на кутовий. Гості ж відповіли «дуеллю» Кошуби із Хомином, в якій переможцем вийшов голкіпер хмельницького клубу. Ще дві нагоди забити мали Михайленко та Глас – голкіпер «Бурану-Негабариту» не дозволив м’ячу влетіти у стіку його воріт. А На 8 хвилині Михайленко з Гласом вийшли вдвох на одного захисника гостей, і коли Дмитро забрав на себе голкіпера, гол мав би забивати Артем, але він не влучив у ворота. У період з 29 по 35 хвилини матчу хмельничани могли забити ще як мінімум чотири голи, але Ярмолюк ставав на заваді… Натомість саме голкіпера ковельчан можна назвати співавтором третього голу, який влетів у ворота «Бурана-Негабарита» на 36 хвилині. Артем Глас потужно пробив з метрів 15-ти, а Ярмолюк відбив прямо на Віталій Атаманюка, який одразу ж пробив та оформив хет-трік у матчі. Браво, Віталію!

Після пропущеного голу гості одразу ж замінили голкіпера на п’ятого польового гравця. І відігратися їм не вдалося, а ось пропустити… На 38 хвилині Михайленко перехватив м’яч на власній половині поля та одразу ж пробив по воротах суперника – гол красень і рахунок став 4:1. Вже на останній хвилині матчу команди могли розмінятися забити голами. Якщо хмельничан врятував Павло Хомин, то ось гостей… неточність Михайленка. Але це вже не важливо, головне – є перемога.

Що ж, ковельчан здолали, попереду… ковельчани! Адже свій наступний матч «Спортлідер+» знову зіграє із ковельським клубом. Ось тільки іншим – «Шансом-Авто». До того ж, на виїзді.