» «Динамо» програло «Десні»

«Динамо» програло «Десні»

У Хмельницькому в матчі 8 туру чемпіонату України серед команд другої ліги групи «А» чернігівська команда перемогла господарів поля з рахунком 2:0

«Динамо»: Рябой, Яремчук, Місюра, Шляховий, Пєвнєв, Мельник (Лемішевський, 46), Данченко (Осокін, 61), Дяченко (Беринда, 84), Солонинко, Бортнік (Булкін, 64), Шевчук (Рубльов, 46).

«Десна»: Ширяєв, Анеліков, Бриль, Чуланов, Панчук, Панелько, Кобець, Кондратюк (Кожем’яченко, 82), Герасименко (Гавриленко, 68), Полтавець (Радченко, 62), Акчурін (Ніконов, 90).

Попередження: Дяченко, 44, Яремчук, 45, Місюра, 58 - Полтавець, 41

Голи: Кобець, 8, Панчук, 90+4.

Хмельничани можуть самі собі дорікнути в тому, що зазнали шостого фіаско у чемпіонаті. Адже «Десна», яка є одним із лідерів групи «А», вміло використала дві помилки «динамівців» та поїхала з Хмельницького із трьома очками. Господарі ж майже нічого і не створили біля воріт Ширяєва, а тому нуль на табло та стільки ж до очкового заліку – цілком логічні.

Вже друга атака «Десни» в матчі призвела до взяття воріт Рябого. Спочатку Андрій Яремчук помилився біля власного штрафного майданчика, і чернігівчани швидко розіграли комбінацію, яка завершилася ударом у дев'ятку у виконанні екс-футболіста хмельницького «Поділля» Богдана Кобця. Пропустивши швидкий гол на 8-хвилині, господарі спробували налагодити гру в атаці, але захист «Десни» діяв на відмінно. Щоправда, з 27 по 34 хвилини десятці дозволили Ярославу Солонинку тричі пробити по їх воротам, два удари з яких були повз ворота. Як виявилося, ці удари стали єдиною загрозою для «Десни» в першому таймі. Чернігівчани ж продовжили обережні спроби забити другий гол, але взяттям воріт Рябого навіть не пахло.

Друга половина гри стала іще нуднішою для глядачів. Обидві команди намагалися небезпечно атакувати, але вся небезпека завершувалася на підступах до штрафного майданчика. За 36 хвилин другого тайму вболівальники, які були присутніми на спорткомплексі «Поділля», побачили лише два удари у бік воріт! На 58-ій – Кондратюк пробив повз ворота «Динамо», а на 81-й – Дяченко невдало спробував влучити у дев’ятку воріт «Десни». Але вже на 82-хвилині матчу прихильники хмельницького клубу затаїли подих – Дяченко у боротьбі із захисником «Десни» вийшов на побачення із голкіпером і… пробив повз ворота. Це був чи не єдиний шанс зрівняти рахунок, який Денис не використав. Звісно, можна ще згадати епізод, коли Яремчук намагався прострелити у штрафний майданчик гостей, але м’яч зупинив захисник – на думку хавбека хмельничан – рукою, на думку арбітра Нізоли з Івано-Франківська – порушення правил не було.

Все йшло до того, що матч так і завершиться з рахунком 0:1. Але вже на 4 компенсованій арбітром хвилині, після помилки Євгена Місюри, який не влучив по м’ячу біля власних воріт, гості швидко розіграли чергову комбінацію, яка завершилася результативним ударом іще одного екс-футболіста хмельницького «Поділля» Андрія Панчука. За мить фінальний свисток рефері зафіксував перемогу «Десни» з рахунком 2:0.

Свій наступний матч хмельницьке «Динамо» проведе 17 вересня в Тернополі проти «Ниви».

• 11 вересня 2011 16:29
  • М-да что тут сказать....против Десны не попрёшь!
^
  • 0
  • vova

• 11 вересня 2011 13:31
  • Когда уже распадется команда "Динамо"
    Это не команда, а заработок очков для других команд.
^
  • 0
  • 11 вересня 2011 11:16
  • Все як обично команда бігати не може, підбори в центрі проігрували один за одним. В нашій штрафній нас розкатували як тільки могли. Бортнік - людина яка не придатна для футболу. Зіграності немає взагалі. Данченко сьогодні виглядав вяло, недавали йому іграти в свою гру на фланзі.