» «Динамо» здобуло першу міжсезонну перемогу

«Динамо» здобуло першу міжсезонну перемогу

Хмельничани провели черговий спаринг. Цього разу проти волочиського «Збруча»

У складі гостей, які не привезли в Хмельницький сім основних виконавців, одразу ж з’явилися знайомі обличчя – екс-гравці «Поділля» та «Динамо» Лев Сергеєв, Олександр Грищук, Олексій Колесников та Михайло Ткачук (грав за «Поділля» в аматорській першості). А ось в складі господарів з перших хвилин вийшли майже всі потенційні новачки. «Динамо» з приїжджих розбавили лише місцеві Андрій Лемішевський та Влад Калайда. Але останній, отримавши травму, пограв недовго – хвилин десять. І на полі залишився Льома та компанія… Вже на 18-хвилині «Динамо» відкрило рахунок. Блискавичний пас з флангу Олега Данченка вміло та результативно замкнув Роман Драбенюк. А наприкінці першої половини матчу успіх хмельничан подвоїв Олексій Притуляк. Гості ж, фактично, не мали моментів. Хоча в одному з епізодів могли заробити пенальті, коли на газоні в штрафному «динамівців» опинився Колесников. Рефері фолу не побачив, а тому команди пішли на перерву за рахунку 2:0.
У другому таймі склад «Динамо» з кожною хвилиною змінювався – на полі один за одним виходили місцеві футболісти. І на 65-хвилині Олександр Антонов, після подачі кутового Богданом Дехтяруком, першим же дотиком у грі переправив головою м’яч у сітку воріт «Збруча». А вже через дві хвилини гості відігралися. У воротах Миколи Стадніка, який замінив Андрія Радченка, після кутового відзначився Олексій Колесников. Кінцівка гри, як власне і майже весь матч, так і пройшла без особливо гострих моментів, а тому поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь «Динамо».