» Контрольний матч. "Волинь" - "Динамо" Хмельницький 7:0

Контрольний матч. "Волинь" - "Динамо" Хмельницький 7:0

У вівторок, 2 серпня, «Волинь» у Луцьку на стадіоні ДЮФШ «Волинь» провела товариський матч проти хмельницьких динамівців.

Відкрити рахунок лучанам вдалося уже на 3-й хвилині, коли після навісу справа один з новачків лучан, котрий перебуває на перегляді, зумів головою переправити м’яч у сітку. А вже за п’ять хвилин Олександр Пищур замкнув подачу з того ж таки, правого флангу і збільшив рахунок до 2:0. Зрозуміло, що й надалі гра проходила за відчутної переваги «Волині», а гості до перерви гострих моментів біля воріт підопічних Віталія Кварцяного так і не створили. Натомість, на 31-й хвилині після подачі кутового зліва Олександр Пищур головою ударом «двійкою» забив третій гол.

Після відпочинку перебіг подій у грі особливо не змінився. На 61-й хвилині після пасу з центру на хід Бабирю, Олексій чітко проштовхнув м’яч повз воротаря – 4:0. А за п’ять хвилин Ярослав Кінаш видав ще один непоганий пас на Олексія, а останній гарним обвідним ударом з лінії карного забив п’ятий гол. Завершився ж розгром динамівців у кінці гри. На 84-й хвилині - Герасимюк, одержавши м’яч в карному після передачі з центру потужним ударом забив шостий гол. А на 89-й діагональна передача зліва направо знайшла Бабиря і той встановив остаточний підсумок гри – 7:0 на користь «Волині».

• Leva,
    applause applause applause Абсолютно с тобой согласен!!!!!!
^
  • 0
  • Leva

• 4 серпня 2011 10:41
  • igorx,
    Цитата: igorx
    Как-кому ? Неужели не ясно ! Крохану ! продать футболистов в любые команды! и отмыть бобло и чем быстрей тем лутше ! Ведь город и обл. денег не дают пока - что . Вот они и заметались ! Московские спонсоры денежку дали , форму купили, взнос заплатили, А сколько денежек дали никто не знает ? вот и эти денежки уже тю-тю начинается беготня по кабинетам, дайте,, помогите, спасайте ! А ведь просто деньги так никто не даст А за них придется ответ держать,?
    Кто мало-мальски сталкивался с бизнесом тот понимает ! Прежде чем начинать что-то нужно иметь средства и только на них можно расчитывать! А так-же должен иметь бизнес план и строго его придерживатся иначе неминуем крах. На авось ничего уже не делается прошли те времена ! Лохов очень поубавилось. Нужна светлая голова а где-же ее взять ? Вот и началось ! и посмотрим чем это все кончится ждем ЧЕТВЕГГА тоб-то сегодняшнего результата от переговоров с руководством города и обл.
^
  • 0
  • 3 серпня 2011 16:36
  • Ми ж не в єврокубках граєм,що посеред тижня матч проводити. Тим більше гравцям по 20 років. Кому таке треба?

Роздобутька такіж принципи напевне як і в Луческо

мені здається що він просто форсує підготовку оскілька команда ще не в кращих кондиціях... але для чого? він же загонить молодь!!! але йому видніше, побачимо на плоди від цього спарингу в матчі у Новій Каховці. Хоч би так само не було 7-0
  • 3 серпня 2011 10:30
  • Наверное Кварцяный снова Бортника просматривал.
^
  • 0
  • 3 серпня 2011 09:39
  • Да, согласен. Этот матч был не нужен, тем более во время чемпионата когда нужно зарабатывать очки.
^
  • 0
  • vova

• 3 серпня 2011 09:14
  • Зачем такие матчи проводить? Это не нужные игры. И никакого опыта футболисты не получат.