» "Динамо" - "МФК Миколаїв": бринь, ми знов програли (ЗВІТ+ФОТО)

"Динамо" - "МФК Миколаїв": бринь, ми знов програли (ЗВІТ+ФОТО)

Хмельничани зазнали чергової поразки. На щастя, останньої в цьому році

"ДИНАМО": Дуднік, Шляховий, Шпіца, Осокін (Беринда, 82), Яремчук (Антонов, 79), Маліцький (Муравський, 58), Шимко, Безвещук (Плосконос, 63), Дехтярук (Мацієвич, 71), Слободян, Бортнік (Лепетун, 76).

Голи: Бербат, 52, Бездольний, 88.

Ну ось і все! "Динамо", зазнавши 7 поразки в чемпіонаті, йде на зимову перерву. Безумовно, тим глядачам, які завітали на останній матч цього року (а їх було не більше, ніж півтисячі), хотіли побачити хоча б нічию. Але...

У першому таймі на полі точилася рівна боротьба. І вже на 12 хвилині Вадим Безвещук перевірив на міцність голкіпера гостей, а через 4 хвилин те саме зробив і Богдан Дехтярук. Однак м'яч після його удару відскочив на Богдана Бортніка, який стояв у 11-12 метрах від воріт. Добий і забий! Але не вийшло... форвард "Динамо" був просто не готовйи до такого подарунка, а тому м'яч просто відскочиввід нього. А потім вже у миколаєвчан було два моменти, які вони не реалізували через відмінну гру Костянтина Дудніка, який врятував свою команду. А "МФК Миколаїв" на 41 хвилині хвилині врятувала стійка... Маліцький вийшов віч-на-віч із голкіпером та пробив у стійку, хоча в декількох метрах від нього стояв Бортнік. Віддав би тому пас, Богдан би неодмінно забив, адже ворота були порожніми.

В другому таймі команди поміняли хмельницькі м'ячі "Select" та на миколаївські від "Adidas". І гості активніше заграли та незабаром відкрили рахунок. Після подачі зі штрафного Білоус пробив головою, але "Динамо" врятував Дуднік. Він відбив м'яча, який перехопив Гончаренко та навісив на дальню стійку воріт хмельничан, де Бербат з одного метра просто заніс "смугастого" у порожні ворота. А через 9 хвилин господарів від другого голу врятувала хрестовина. І як не намагалися "динамівці" врятувати матч, але всі спроби були зведені нанівець ще до штрафного майдачника миколаєвчан. Зачасту, господарі самі руйнували свої атаки обрізками. А тому під завершення матчу гості скористалися незлагодженістю хмельничан та Бездольний вискочив на Дудніка та відправив м'яча у ворота "Динамо". 0-2, і до зустрічі у 2011 році!

• 0
  • vov4ik

• 25 жовтня 2010 15:11
  • Цитата: igorx
    Хтось говорив з Дітковським?) Як в нього там в Казахстані?)

да все нормально! вышли в высшую лигу! Пока приехал в отпуск, а в декабре (если я не ошибаюсь) едет назад на сборы.
^
  • 0
  • 25 жовтня 2010 11:11
  • Сергій Іванович рідне місто не забуває)Хтось говорив з Дітковським?) Як в нього там в Казахстані?)
^
  • 0
  • 25 жовтня 2010 10:09
  • та ладно вам, який льотчик - такі й бомби:)))
^
  • 0
  • 24 жовтня 2010 13:38
  • Одним словом позоріще. Профісіонали йоб їх ... не можуть аут кинути нормально. І це люди так іграють які з дитинства іграють футбол, не можуть точно пас відати, доходять на сторону Миколаїва і не знають що робити. Інваліди - пільгу їм на проїзд в тролейбусах.
^
  • 0
  • 24 жовтня 2010 13:09
  • Цитата: vov4ik
    у меня, например, нет ни мыслей, ни предложений. Лучше бы наши играли в аматорской лиге, чем так среди профессионалов.

Согласен на 100%..ето не професеональное отношенние к футболу,значит и не професиональная команда! fanat

• vov4ik,
    Тобто все ж треба було скинутись на приз найкращому гравцю нашої команди сезону 2009-10. І подарувати на заключному матчі сезону. fanat
    В кого які думки і пропозиції? Чи тільки повна апатія до професійного Футболу Хмельницького? over

--------------------
^
  • 0
  • 24 жовтня 2010 09:32
  • Пожалуй можно сделать однозначный вывод - ИГРУ сдали !!! И на сегодня команде уже не выбраться из ямы это точно ! Жаль конечно но изменений я лично не вижу ... так что сезон провален полностью !!! angry
  • 24 жовтня 2010 09:20
  • А что с УЛЬТРАСОМ они болели за команду или так по ХА-ХА повесели неправильно плакати!

• 23 жовтня 2010 20:50
  • Єдиний плюс, який я бачу навколо "Динамо", так це те, що близько 5 місяців не бачитиму цього футболу. Звичайно ж, якщо кубку Ліги не буде.