«ПОДІЛЛЯ»: Дуднік, Дубчак, Клекот, Шляховий (46 Заєць), Коваль, Лемішевський, Рудий (46 Лікаренко), Шолін, Грищук (65 Кострицький), Козелко (75 Сендель), Колесников (82 Безвещук).
Голи: 22’ Бессалов – 0:1, 76’ Крамар – 0:2.
Ось і все. 26 листопада хмельничани розпрощалися з футболом до весни. На жаль, прощавання виявилося не дуже веселим… Хоча, з іншого боку, як сказав дехто з клубу перед матчем: «Ти писав, що КВН 5 грудня? Ти помилився! Він сьогодні буде!». Так, я трохи помилився… Як власне і с прогнозом стартового складу. Але ж я керувався логікою, а невідомо чим! Отож, прийшовши на стадіон, побачивши заявку на матч від «Поділля», я одразу ж охарактеризував поєдинок проти «Дніпра» «дембельським акордом» Бобиляка. А тому акцентую увагу перш за все на стартовий склад. Отож…
Дуднік, Шляховий, Рудий, Шолін, Козелко та Колесников – безумовно, їх ми не обговорюємо. Вони, за виключенням голкіпера, давно пробилися в основу. Але Костянина потрібно було ставити, бо інакшого вибору не було: Леонідов травмований (та й строк оренди вже завершується), Левицький – після помилок у матчі з «Бастіоном» не міг претендувати на місце в «основі». Ну, а далі… Дубчак – востаннє з’являвся на полі аж 2 місяці тому!!! Та й то вийшов на заміну. Клекот – більше місяця без ігрової практики. Коваль – 1,5 місяці не бачили його на полі. Лемішевський – місяць не грав. Грищук – з натяжкою можна було ставити, але у разі якогось «фрос-мажору». Пройдемося і по гравцям, які опинилися на лавці запасних. Не всіх, звісно. А саме: Заєць – востаннє з’являвся на полі 18 вересня і провів 1 хвилину, Лікаренко – місяць його не бачили, та й всього на його рахунку 20 ігрових хвилин у двох матчах, Безвещук – місяць тому виходив на заміну і провів 2 хвилини. То скажіть, чи могла ця команда досягти бажаного результату в матчі з лідером чемпіонату?! Могла б, якби перераховані гравці мали б більше ігрової практики. А так… Ярослав Бобиляк вперше, як стверджують гравці (а розмовляв я як мінімум із 10 футболістами «Поділля»), за день до матчу не оголосив 18-ку, яка гратиме проти «Дніпра», і вже тоді чимало подолян зрозуміло, що тренер щось приготував. Перед матчем у роздягальні зібралося понад 20 футболістів, а залишилося 18. Серед них не виявилося капітана команди Андрія Будника, Ярослава Гутнікевича, Лева Сергеєва та Віталія Балицького… Лідерів команди! І без них «Поділля» хотіло перемогти? Чому вони не були включені у список на гру тренер не пояснив. Так само, як і те, чому Руслан Кострицький опинився на лаві запасних. Гравці були шоковані. «Віддуватися» довелося тим, хто був заявлений на матч. Але попри всі намагання, виграти у «Дніпра» було неможливо з однієї причини – переважна більшість футболістів господарів не була готова до такого матчу.
Отож, гра розпочалася. І «Дніпро», як лідер, почувався доволі впевнено. Однак щось небезпечне створити у воріт Костянтина Дудніка черкащани не могли. А перший удар у ствір ворот стався аж на 15 хвилині. Але для Дудніка він був легкою здобиччю. «Поділля» взагалі вперше за гру пробило на 18 хвилині. Ігор Козелко в падінні пробивав з восьми метрів – повз ворота. А через 4 хвилини «Дніпро» просто на рівному місці відкрив рахунок. Атака правим флангом, простріл на ближню штангу, і Артем Бессалов без проблем розстріляв ворота «Поділля» з 7 метрів. Дуднік був безсилим. На 38 хвилині в штрафному майданчику «Дніпра» виникла спірна ситуація, яка вирішилася на користь гостей. Після удару Олексія Колесникова, м’яч зачепив захисник «Дніпра», змінив траєкторію і опинився в руках голкіпера черкащан. Однак, на думку багатьох, змінив траєторію м’яч через те, що влучив у руку гравця «Дніпра». На жаль, Олексій Лаврів цього не побачив. Натомість вже в наступній атаці «Поділля» він без проблем вгледів, як Грищук намагався рукою забити гол, за що і покарав нашого футболіста жовтою карткою. Між іншим, Олександр в цьому матчі зіграв пристойно і навіть інколи просто дивував. Насамперед тим, що граючи на позиції інсайда він часто опинявся в ролі… останнього захисника! А ось Андрій Лемішевський не зміг використати свій шанс зрівняти рахунок на 43 хвилині, коли пробив із штрафного з метрів 40. Голкіпер впорався з ударом Андрія. Перший тайм завершився і залишилися відчуття, що навіть напіврезервним складом «Поділля» може видряпати очко…
Статистика першого тайму:
«Поділля» 4 ударів (2 у площину), 1 кутовий.
«Дніпро» 6 (3), 3 кутових.
Другий тайм, як і перший, розпочався з чергової не зрозумілості в складі «Поділля». Ярослав Бобиляк вирішив зняти центрального оборонця Анатолія Шляхового, який виглядав краще за Дубчака та Клекота, а також хавбека Рудого. Вийшов Заєць та Лікаренко, який, здається, ніколи не грав на фланзі! Він же нападник… Тим не менше, маємо, те, що маємо. І вже на 9 хвилині тайму Дубчак примудрився змарнувати бездоганний момент Заєць подав кутовий на ближню, Клекот переправив на дальню і Дубчак з метрів шести не влучив у ворота. А далі… гра без воріт. І лише на 30 хвилині Дудніку довелося продемонструвати на всю свої вміння, коли Синьогуб розстрілював ворота «Поділля» з 12 метрів. Костя відреагував на удар і перевів м‘яча на кутовий. Щоправда, вже через хвилину гості все таки забили… влучним ударом з лінії штрафної відзначився Крамар, для якого це вже третій гол у ворота «Поділля» в цьому чемпіонаті. І все стало на свої місця. Хоча хмельничани наприкінці матчу могли тричі забити… але тричі «Дніпро» рятував голкіпер.
Статистика другого тайму:
«Поділля» 4 ударів (3 у площину), 3 кутовий.
«Дніпро» 5 (5), 2 кутових.
Що ж, гра була, в принципі, рівною. Але перемогла команда, в складі якої було більше досвідченіших футболістів. Мабуть, якби не «дембельский акорд» Бобиляка, рахунок на табло міг бути зовсім протилежний…
P.S: Дякую всім футболістам «Поділля», яким все таки вчора довірили грати. Ви зробили те, що могли. До вас жодних претензій. Ви хотіли, але не могли.
Фото з матчу
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!