Останній бій 2008 року

Анонс матчу 21 туру

Відпочинок… для футболістів, безумовно, невдовзі буде свято. Для вболівальників – мабуть, розчарування. Але все, що починається, має властивості завершуватися. Отож, 26 листопада хмельницьке «Поділля» проведе останній офіційний матч у 2008 році. До того ж, проти лідера черкаського «Дніпра».

Майбутній суперник подолян ще до початку цього чемпіонату значився у фаворитах. Ще б пак, команда ще влітку виступала в першій лізі… Однак через деякі обставини опинилася в другій. А тому й недивно, що керівництво клуб поставило завдання – повернутися до першого дивізіону. «Поділля» ж, як відомо, конкретних завдань немало. Принаймні директор клубу Станіслав Островський стверджував, що перед командою немає жодних турнірних завдань. Хоча мер Сергій Мельник говорив інше – бути не нижче п’ятої сходинки. Як бачимо, «Дніпро», поки що виконує те, що перед ним поставило керівництво. «Поділля», в свою чергу,… без коментарів. Але коментарі будуть – вже під час зимових канікул команди.

Ну, а в першому колі матч у Черкасах завершився перемогою «Дніпра» 2:1. Спочатку на 8 хвилині В’ячеслав Левицький примудрився пропустити м’яча поміж ніг. А пробивав Крамар з метрів 15-ти, начебто у руки Левицькому. А на 75 хвилині півзахисник «Дніпра» обіграв Клекота на фланзі і віддав передачу в штрафний майдачник, де Крамар просто розстріляв ворота Левицького. Один єдиний гол у ворота «Дніпра», після подачі кутового, на 62 хвилині забив Олексій Сендель. В тому матчі «Поділля» грало наступним складом:
Левицький (ймовірність потрапляння в основу 26 листопада 20%), Сергеєв (99%), Дубчак (10%) (Лемішевський 15%), Балицький(99%), Клекот (20%), Гутнікевич (90%), Будник (99%), Грищук (50%) (Козелко 98%), Коваль (10%) (Білик 30%), Слободян (0%), Сендель (50%).Як бачимо, завтра на поле СК «Поділля» ймовірно вийде чимало гравців, які зазнали поразки в Черкасах, чи допоможе це «Поділлю», завтра й дізнаємося. Звісно, свідків цього матчу буде не багато. Адже ранній початок гри – о 14.00, не сприяє вболівальницькому буму. Але, здається, для гравців «Поділля» знайдуться мотивуючі фактори, щоб дати бій «Дніпру».

Для початку, згадаємо останні матчі минулого року. Дві нічиї проти лідерів! Спочатку 1:1 із тернопільською «Нивою», а потім 0:0 із «Княжою». Звісно, тоді все було дещо по іншому. Але… погодні умови (то дощ, то сніг) добрячи псують газон і вирівнюють шанси команд на успіх. Переконаний, що 26 листопада все буде залежати, здебільшого, від бажання. Хто більше прагнитиме перемоги, той її і здобуде. І все може вирішити один єдиний гол.

«Дніпро», переконаний, дуже хоче піти на зимову перерву в якості лідера, а тому черкащанам потрібні три очки. Тим паче, в минулому турі вони вдома зазнали поразки від тернополян. Але ж і «Поділлю» три очки не зайві, адже команда теоретично вже на 15 сходинці! Однак є проблемка – потрібно шукати заміну Андрію Яремчуку, який цей матч пропустить через перебір жовтих карток. Вибір виконавців у Ярослава Бобиляка, попри чималий список, обмежений. Кому довірить? Можливо, він і в цьому матчі ризикне зіграти в три захисники? Втрачати ж нічого. Вже й так все втрачено.

Ну, а «розсудить» команди івано-франківець Олексій Лаврів. Так, саме той рефері, який обслуговував матч у Вінниці між «Нивою» та «Поділлям». Пригадуєте? Спочатку пенальті в ворота хмельничан, потім вилучення Левицького… Ну, а згодом і вилучення капітана «Ниви» Тараса Гамарника та пенальті в ворота вінничан. Як підсумок – 1:1. А ось «Дніпро» 5 вересня зустрічався з Лаврівим… вдома. Черкащани перемогли з рахунком 1:0. У минулому ж сезоні хмельничани з цим арбітром бачилися частіше – тричі: вдома з «Россю» - 4:1, в Рівному з «Вересом» - 0:0, в Тернополі проти «Ниви» - 2:1 (наші програли).

Що ж, Рудий та Кострицький мають шанс подолати відмітку у 1000 хвилин проведених на полі в цьому чемпіонаті. Яку, між іншим, вже подолали Будник, Яремчук, Шляховий, Сендель, Гутнікевич та Шолін. А Олексій Колесников намагатиметься піти на зимову перерву в якості одного з кращих бомбардирів другої ліги групи «А». Для цього йому потрібно забити щонайменше один гол у ворота «Дніпра». Ігор Козелко… В решті решт, кожен футболіст має знайти для себе якусь індивідуальну мотивацію на цей заключний матч. Адже ймовірно, що вже в наступному році ми не побачимо багатьох футболістів у складі «Поділля». А тому хочеться вірити, що кожен із них грюкне дверима так, що про нього пам‘ятатимуть по доброму в Хмельницькому як мінімум всю зиму. Ну, а ми традиційно публікуємо наш прогноз стартового складу на матч проти «Дніпра»: Леонідов, Балицький, Шляховий, Сергеєв, Шолін, Гутнікевич, Будник, Рудий, Кострицький, Колесников, Козелко. Ми закликаємо всіх, хто може, прийдіть завтра на стадіон, підтримайте «Поділля»! Ну, а для тих, хто все ж таки не зможе вирватися на СК «Поділля», ми плануємо провести текстову онлайн трансляцію цього поєдинку на нашому сайті. ВПЕРЕД «ПОДІЛЛЯ», МИ З ТОБОЮ!
  • 0
  • 10 грудня 2008 17:28
  • нашел интересный материал многие посетители выставки да на этом не остановился самостоятельные путешествия сразу глубоко задумался ультрафиолетовое излучение
^
  • 0
  • 3 грудня 2008 19:50
  • Я люблю Ваш сайт! Никогда не встречал столько полезной информации...
  • 25 листопада 2008 17:20
  • а я все думал: идти или не идти? вот и решил-НЕ идти,онлайн все равно ведется,а я успею в лучшем случаи на втрой тайм! так что:)))
^
  • 0
  • 25 листопада 2008 15:11
  • Потрібно обовязково вигравати цю гру, щоб з кращим настроєм піти на відпочинок! А після нового року буде видно, які зміни відбудуться!
    Шановні, запрошую приєднатись до цікавого футбольного онлайн менеджера:
    Заходьте самі та запрошуйте друзів! Нас вже 270 тис.
^
  • 0
  • sanpalm

• 25 листопада 2008 14:39
  • Еще команде стоит задуматься, что результат матча будет светиться на сайте до весны. То есть не думаю, что им будет приятно осознавать и лицезреть всю зиму неприятный счет.