«Поділля» - «Карпати»: Важка перемога

Руйнівник Мартищук все одно не справився з хмельницьким джокером

«Поділля»: 30. Горліцький, 2. Яремчук, 3. Дубчак, 17, Балицький, 18. Клекот, 6. Гутнікевич, 7. Будник, 15. Білик (13. Заєць, 59), 20. Коваль (16. Козелко, 46, 9. Слободян, 89), 14. Сергеєв (8. Грищук, 65), 11. Сендель.

Початок вдалий!
І це, мабуть, найголовніше. І хоч стартовий матч «Поділля» в чемпіонаті показав, що проблем у команди чимало, але й потенціал десь теж прихований… Звісно, хмельничани виглядали важче, ніж чотири дні до цього – у кубковому матчі проти «Нафкому». Може саме той матч і дався взнаки. Але фізично, було помітно, «Поділля» поступалося. У решті компонентах – перегравали опонентів. І якби не голкіпер гостей Юрій Мартищук, який в минулому чемпіонаті грав у вищій лізі (!), то «Карпати-2» могли б поїхати з Хмельницького з «торбою» голів.

Це був день Мартищука, найдосвідченішого гравця в складі «Карпат-2», якому лише 22 роки. Все, що летіло в його ворота, він все «брав». У «Поділлі» такого очевидного лідера на полі не було. Якщо в першому таймі своєю активністю вирізнявся Олексій Сендель, то в другому – Ярослав Гутнікевич. Ну, і звісно, автор єдиного голу в цьому матчі Ігор Козелко. Але розпочнемо з першого тайму…

І знову просто не можемо не відмітити фанів. А саме їх банер! Вінні-Пух, який стирчить із конури з написом «2 ліга», а перед ним горщик меду і написом «1 ліга». Ось так і наше «Поділля», засіло в конурі, а до «меду» дотягнутися не може.

Ну, а вже на 2 хвилині гості розіграли перший кутовий у цьому матчі. Однак, жодної небезпеки він не приніс, на відміну від атаки «Поділля». Сендель на 4 хвилині вивів Сергеєва на ударну позицію, але завдати удару Леву завадив захисник «Карпат», який виніс м’яч на кутовий. Стандарт і в наших футболістів небезпекою на вирізнився. А ось згодом Балицький «начудив». Та й так, що може дякувати львів’янам за їх молодість та недосвідченість. Якби не вони, кажу про Гордійчука з Левчуком, то інші б на їх місці давно б відкрили рахунок. Один «перехопив» м’яча, інший – не зміг пробити з 11 метрів, поки Балицький не втрутився в ці «дитячі» іграшки і сам виправив свою помилку. А через дві хвилини Сергеєв продемонстрував свою техніку, убравши під себе двох захисників, Ось тільки влучити в рамку воріт з 14 метрів не зміг. «Поділля» грало непогано… до штрафного майданчика. А ось далі якось не виходило. «Карпати-2» у перші 20 хвилин гостріше атакували. На 17 хвилині захист хмельничан дав тріщину, залишивши в 7 метрах від воріт Гордійчука. Той прийняв м’яч на груді і… Дубчак встиг вибити. Подоляни відповіли проходом Сергеєва у штрафний майданчик. Лев увірвався і пробив з 14 метрів. Мартищук взяв. Через хвилину Будник з 23 метрів «вальнув» під поперечину – Мартищук на кутовий. На 27 хвилині Клекот з 25 метрів потужно пробив – Мартищук дотягнувся і перевів на кутовий. Через хвилину Сендель з лінії штрафної пробив – Мартищук на місці. Через вісім хвилин знову удар Сенделя – Мартищук знову рятує. На 40 хвилині вже Білик пробивав – результат той же. Отож, наші били-били, не забили. Але реальних нагод, мабуть, мали дві. Але всі вони були зруйновані Мартищуком. Ех, нам би такого голкіпера! Щоправда, в цій грі до Горлицького, мабуть ні в кого претензій не було. Як власне і небезпечних ударів у рамку воріт.

Ще до перерви здавалося, що потрібно щось міняти у «Поділлі». Намалювався вихід на поле Ігоря Козелка, а ось відпочинок «загрожував» Григорію Ковалю. Так воно і сталося. З першої хвилини 2 тайму на полі замість Коваля вийшов Козелко. І він загострив гру попереду. Але спочатку «героєм» міг стати Балицький. Отримавши пас від Білика в 17 метрах від воріт, Віталій, якому ніхто не заважав, виріши пробити зльоту. Не точно! Так само як і на 50 хвилині «пролунав» не точний удар у виконанні Степана Клекота. А ось Козелко хвилиною пізніше влучно пробив. Тільки знову той Мартищук не дав м’ячу залетіти в ворота. Як і на 58 хвилині, коли удар Сенделя прийшовся Юрію прямо в груди. Хоча тут пам’ятник голкіперу «Карпат-2», який за словами львівського наставника не хоче «гріти» лавку запасних в першій команді та попросився до другої, не слід ставити. Тут вже Олексій якось невдало пробив. Так само як і Грищук з лінії штрафної пробивав на 65 хвилині на техніку. Але ні техніки, ні сили удару не вийшло. «Поділля» - «Карпати»: Важка перемогаОднак, на 80 хвилині вболівальники «Поділля» дочекалися голу. Балицький швидко розіграв штрафний із Сенделем, той дотягнув аж до останньої лінії поля і зробив простріл вздовж воріт. А там Козелко в 1-2 метрах від воріт просто заніс м’яча у порожні ворота. Гол! Ігор на радощах побіг до сектору №20 з фанатами. Команда кинулася за ним. Обнімалися всі. І гравці, і фани. А потім почалася напруга. Адже подоляни були стомлені, а в львівська молодь, як «енерджайзери», носилася по полю. Але на 84 хвилині Будник ледве не забив курйозний гол. Подав з кутового, та так підкрутив, що м’яч ледве не влучив у ворота. «Карпати-2» врятувала стійка. А через дві хвилини пощастило господарям. Потужний удар зі штрафного у виконанні Гудими прийшовся поруч із стійкою. На 89 хвилині автор єдиного голу пішов з поля. Замість нього вийшов Андрій Слободян. Вочевидь заміна була розрахована на те, що зараз Ярослав Бобиляк зробить заміну голкіперів. Так воно і сталося. Вже на 92 хвилині на поле готовий був вийти Левицький, а Горлицький – піти. Однак, чомусь тренерський штаб передумав, і дав дограти молодому Михайлу до останнього. Добре, що все добре закінчилося. Перемога! Перша в новому чемпіонаті. Хоча цей матч показав, що в «Поділля» багато проблем – як позаду, так і попереду. Сподіваємося, що всі вони будуть виправлені найближчим часом.
  • 0
  • 21 липня 2008 21:38
  • Спасибо фан-сектору, даже только ради их творчества интересно ходить на футбол, а команде есть на кого равняться
^
  • 0
  • 21 липня 2008 18:34
  • Смысл в том, что у нас выбора нет за что болеть. Скажет завтра мерия, что Подолье будет играть в чемпионате области общества "Колос" все равно будем ходить на стадион: матюкаться, плеваться - ибо некуда деваться, но стая верных болел на стадионе будет всегда, потому что мы здесь живем.

• 21 липня 2008 12:40
  • Смысл есть. Это как - какой смысл есть, пить, любить ... . Ну, человек так построен. Он всегда стремится дальше от того места, где он сейчас стоит. Победитель своей силой может скидывать таких функционеров, как Островский. Кстати, кто этот человек по образованию? Чем он до и после красиловского периода промышлял (что делал и где делал ... )?. Каково его футбольное прошлое? За какой двор ( команду, улицу, жек) он играл?
^
  • 0
  • vov4ik

• 21 липня 2008 12:33
  • Цитата: chvm
    просто подумай сколько плюсов себе нарисуют островские

пойми одну вещь - я думаю не про чьи-то плюсы, а про поддержку "ПОДОЛЬЯ"! Вот мне не нравится Суркис, и что теперь - мне не болеть за "Динамо"? А если пользоваться логикой, которую используешь ты, то выходит футбол вообще не нужна смотреть. И не только у нас, а в Украине в целом!
^
  • 0
  • 21 липня 2008 12:30
  • кто о чем а ты о ведьмах. просто подумай сколько плюсов себе нарисуют островские и другие, как они футбол поднимают. они и так говорят что это их победы. За это болеть?! НИКОГДА!!!!!!
^
  • 0
  • vov4ik

• 21 липня 2008 12:12
    а какой смысл в тех победах?

да действительно, какой смысл??? зачем вообще болеть за Подолье, ходить на футбол, дальше содержать сайт??? ЗАЧЕМ???? Зачем вообще нужна 2 лига, аматоры и так далее?... what если кто-то НЕ ВИДИТ никакого смысла - то зачем интересоваться победили наши или нет? ЗАЧЕМ???
^
  • 0
  • 21 липня 2008 12:07
  • а какой смысл в тех победах? ведь козлы сказали прямо, первая лига им не нужна.
^
  • 0
  • vov4ik

• 21 липня 2008 10:08
  • Цитата: vvk
    пример - победа "Карпат" во Львове над "Шахтером"

• 21 липня 2008 09:57
  • За выйгрыш - да еще в первом матче - радуюсь. С "Бастионом" надо будет просто выложиться. Будете, ребята, по -умному бегать с мячиком, постоянно открываться, не щадить себя, тогда привезете 3 очка (пример - победа "Карпат" во Львове над "Шахтером"). Вот такое напутствие Вам. О-ч-е н ь хотят болелы победы!
^
  • 0
  • 21 липня 2008 09:41
  • 1.Оказывается, что у нас не главный тренер, а спортивный директор лично тренерует команду. Ни че себе!
    2.После последней пресухи, Лесков с Островским нашептали Мельнику, что нужно как-то поощерить фанов, а то, мол, начали какие-то банеры никому ненужные рисовать, вопросы задавать неудобные. Поощерили. Но как всегда – не тех. Молодцом.
    3.От Карпат ожидал большего. Слабоватенько выглядели. Не выиграть у них было бы неправильно.
    4.Фаны из 20-го – земной поклон вам. Хоть кто-то выражает через банеры общественное мнение, хотя оно не всегда и единое.
    Ну, что ж, здравствуй снова 2 лига – наш дом родной. «Где бы мы не были – мы всегда возвращаемся домой.» Здравствуй, рідна хата!
^
  • 0
  • Цитата: FRAY
    як футболісти святкували гол

Надо Козелко сказать спасибо за такую традицию.
    Ну а вообще ... значит вы на правильном пути и игроки команды дорожат вами, а не как тот фан-клуб и его грамоты с мерии - цирк на дроті
^
  • 0
  • 21 липня 2008 00:13

- як футболісти святкували гол... це було шось!!!! в мене шелепа відвисла, і я тупо стояв на місці і хлопав, як і майже весь наш сектор))))) просто супер!! аааа))))
^
  • 0
  • 20 липня 2008 23:36
  • з перемогоу усих и выдно що в команды нашои е бажання граты та выграваты, також ще раз респект ФАНАМ- вы наикращи! :)))