«Подiлля» Хмельницький

Фанатський куточок
spacer
Наступний матч
Чемпіонат другої ліги України
?, Початок ?
Хмельницький, СК Поділля
spacer
spacer
team - team
"Поділля"
Хмельницький
 
"Поділля"
Хмельницький
spacer
spacer spacer
 
 

Турнірна таблиця

Першість області
Прем'єр-ліга
Команда I В Н П М О
1 Збруч 14 14 0 0 39-11 42
2 Случ 13 9 2 2 35-15 29
3 Полонія-ДЮСШ№1 14 6 2 6 24-28 20
4 Дунаївці 13 5 3 5 14-12 18
5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.
 
 

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?


 
 
spacer
» Вадим Федоренко: Цей рік проведемо під знаком посиленої уваги до юнацького футболу

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Вадим Федоренко: Цей рік проведемо під знаком посиленої уваги до юнацького футболу

- Вадиме Івановичу, який із напрямків роботи федерації у 2008 році вважаєте пріоритетним?
- Усі важливі, але цьогоріч ми в першу чергу підтримуватимемо розвиток дитячо-юнацького футболу. У Києві, на всіх найвищих футбольних форумах, постійно озвучується тема різкого підвищення уваги до дітей, юнаків, що прагнуть займатися футболом. Дійсно, дерево, яке не має коріння, не буде плодоносити. Невдачі різних збірних України на міжнародній арені мають низку причин. Одна з найголовніших – слабкий притік талановитої футбольної молоді із периферії, для якої почуття патріотизму стало б потужним мотивом на шляху до перемог.
- Як же живеться дитячо-юнацькому футболу у нашому краї?
- На жаль, минулого року здали свої позиції ДЮСШ Нетішина. Вони були аутсайдерами у першій групі першості України. Грають тільки у дитячо-юнацькій футбольній лізі області та дублем у місцевому „Енергетику” у вищій групі чемпіонату області. Маючи таку розкішну спортивну і навчально-тренувальну базу, юнаки Нетішина, як на мене, повинні виступати у вищий групі першості України. Не мають чим похвалитися юнаки ДЮСШ №1 міськспорткомітету обласного центру. Там працює багато тренерів, а де результат їх роботи? Ця ДЮСШ першою має готувати кадри для ФК „Поділля” Хмельницький, бо обидві ці структури підпорядковані відомству Валерія Вешка. Але гармонії у взаємодії між вищезгаданою ДЮСШ та флагманом футболу Хмельниччини я не бачу. Давно перестала бути футбольним центром нашої області Шепетівка. Тамтешня влада ігнорує потреби розвитку футболу у місті, чия команда в середині 90-х років перегравала навіть Донецький „Шахтар”. Дивує ставлення до юнацького футболу у стотисячному Кам’янці-Подільському. Лише дякуючи зусиллям справжнього ентузіаста футболу Володимира Пташника це місто представлене на всеукраїнській юнацькій арені. Він залучає бізнесменів, які допомагають юні. Але влада Кам’янця-Подільського не повинна стояти осторонь.
Хороші традиції юнацького футболу у Волочиську. Ім’я тренера тамтешньої ДЮСШ Миколи Островського добре відоме за межами Хмельниччини. Виступи волочиських юнаків підтримує місцева фірма „Агробізнес”. Насамкінець, добрі слова скажу на адресу ДЮФК „Поділля” (Хмельницький), де керівники Кметь та Шершун. Тут працюють справжні професіонали своєї справи Аркадій Баталов, Олександр Порицький, Юрій Черенков та інші. У ДЮФК „Поділля” (Хмельницький) добре поставлена селекційна робота. Наразі їхні кращі випускники грають не тільки за команди майстрів, а й за юнацькі збірні України.
- Що збираєтесь робити щоб поліпшити ситуацію?
- Наразі ДЮФЛ області налічує 90 команд. Першості Хмельниччини під егідою цієї структури проводяться у двох вікових групах. Спробуємо організувати ще одну – наймолодшу, щоб діточки починали грати організовано не 10-11 років, а на два-три роки раніше. Це одна із сучасних світових тенденцій розвитку спорту №1. Другий напрямок допомоги – фінансування деяких заходів чи виступів окремих команд. Так, минулого року федерація проплатила транспортні витрати команди „Пансіон” Шепетівка у першому колі першості України. Фінансуємо ми й навчально-тренувальні збори кращих вихованців юнацького футболу Хмельниччини, які залучаються під прапори збірних України відповідних вікових груп. А ще згадаю про активізацію міжнародних відносин. Є у Польщі місто То рунь. Маємо намір організувати виїзд кращих юнаків на турнір до цього міста і прийняти поляків на Хмельниччині. Дякуючи Миколі Шершун, підтримуємо традиційні зв’язки із футбольним клубом ЦСКА (Москва). Влітку 2008 року юні „армійці” завітають до нас, а кращі команди ДЮФК „Поділля” Хмельницький гратимуть на турнірі у столиці Російської федерації.
- Пропоную перейти до справ у дорослому футболі. Як розширити доволі вузьку географію дорослого футболу? Адже команди лише 9 із 20 регіонів області у 2007 році були представлені у вищій групі чемпіонату. А Старосинящина, здається, років з 15 в жодних регулярних футбольних змаганнях в області не брала участі...
- Робимо все, щоб ситуацію поліпшити. І вже є результати. Нещодавно мав розмову з головою Красилівської районної ради П.І.Арсенюком. Петро Іванович інформував мене, що рішенням ради виділено 80000 гривень на розвиток місцевого футболу. Він запевнив, що з весни красилівська команда обов’язково братиме участь у чемпіонаті Хмельниччини. Гратиме у вищій групі і минулорічний переможець другого дивізіону „Олімп” Деражня. Виявили бажання виступати в головних обласних аматорських змаганнях і футболісти Хмельницького університету управління і права „Феміда”. Так що обласний центр тепер буде представлений двома колективами, а це додаткова інтрига. Щодо Старосинявщини, то це дійсно футбольна „цілина”. Разом з тим, є обнадійлива інформація. Тамтешній стадіон в райцентрі передано місцевій ДЮСШ. З весни футбольне поле обіцяли привести у належний стан. Старосинявці задекларували бажання виставити команду для участі у першій групі чемпіонату області.
- 29 січня відбувся виконком обласної федерації. Про що йшла мова?
- Про якнайшвидшу реєстрацію в органах юстиції районних (міських) осередків футболу, федерацій. Торік Федерація футболу України перевела на наш рахунок у якості допомоги 50000 гривень. Цього року підтримка Києва ще зросте. І ми у свою чергу підсо***тимемо районним федерація коштами. А для цього у них має бути свій розрахунковий рахунок, печатка, інші юридичні реквізити. До речі, однією з перших на Хмельниччині оформила свій юридичний статус Деражнянська районна федерація футболу.
На виконкомі заслухали звіти районних федерацій Білогірщини, Старосинявщини, Шепетівщини. Розмова була конкретною, діловою. Ставимо собі завдання повернути, зокрема, місто Шепетівку у вищу групу чемпіонату області.
- Чи буде чемпіон Хмельниччини „Іскра” (Теофіполь) грати в аматорській першості України з весни?
- Маємо інформацію, що сесія Теофіпольської районної ради на розвиток місцевого футболу виділила 50000 гривень. Допомагатимуть „Іскрі” приватні бізнесмени, деякі підприємства. Керівництво „Іскри” виношує честолюбніші плани, ніж гра в аматорській першості України. Не виключаю, що влітку теофіпольці з’являться для участі у другій лізі першості України. А це професіональні змагання. „Іскра” може стати фарм-клубом Хмельницького „Поділля”. Є на Хмельниччині ще один претендент для підвищення у класі . Це – Славутський „Будфарфор”. Наразі повним ходом йде реконструкція місцевого стадіону: встановлюються пластикові крісла на трибунах, з весни кластимуть новий газон. Директор Славутського заводу В.Сальник прагне бачити команду „Будфарфор” у другій лізі українського футболу.
- Головний тренер ФК „Поділля” Богдан Блавацький має намір докорінно змінити модель функціонування єдиного поки що професійного футбольного клубу нашого краю. Чим допомагатиме йому федерація?
- Дійсно, Богдан Ігорович працює дуже серйозно. Його бачення розвитку професійного футболу на Хмельниччині цілком співпадає з позицією нашої федерації. І, зрозуміло, ми будемо в усьому йому допомагати. На сьогодні, вважаю, най болюча проблема – це відсутність в обласному центрі тренувальних полів високої якості. Щоб допомогти в цій справі, обласна федерація передала у комунальну власність м.Хмельницького дві ділянки землі з підготовленою документацією. І вже цією весною розпочнеться будівництво двох футбольних полів в районі колишнього Співочого поля. Маємо намір заключити довготерміновий договір про оренду футбольного поля на стадіоні Хмельницького політехнічного коледжу. І тут з весни почнуться роботи. Для цього Федерація футболу України виділила 500 кілограмів насіння вартістю 20000 гривень. Ми оплатимо роботу тих, хто упорядковуватиме ці поля.
- І останнє запитання: нещодавно рефері обрали головою асоціації футбольних арбітрів Хмельниччини Олександра Бондаря. Як ця структура співвідноситься із суддівським комітетом федерації, який очолює Василь Бурмич?
- Хмельницька обласна асоціація футбольних арбітрів формально існує вже не один рік. Наразі сталося її юридичне оформлення як окремої громадської організації. Її завдання – покращити пошук та відбір молодих, талановитих футбольних рефері. У суддівському комітеті нашої федерації інші функції: Василь Бурмич входить до асоціації футбольних арбітрів України. Ці дві структури не стануть антагоністичними, бо у них одні і ті ж цілі – покращення футбольного арбітражу.

Джерело: Віктор Котов, прес-аташе ФК „Поділля” (Хмельницький).
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
 • Не подобається
 • 0
 • Подобається
 • 25 березня 2008 12:33
 • Цікаво, може ще Арсенюки, що "намутять"... :-)
  Хоча в Красилові про футбольний клуб нічого нечути...
^
 • Не подобається
 • 0
 • Подобається
 • 25 березня 2008 09:07
 • мені здається, що Теофіполь гратиме в аматорах, а Будфарфор - у 2 лізі. Вони ж недарма будують новий стадіон! Хоча там якісь проблеми на заводі - робтіники нещодавно бастували...
^
 • Не подобається
 • 0
 • Подобається
 • vov4ik

 • 25 березня 2008 08:39
 • Цитата: Wicwind
  на скільки це реально, щоб ці дві команди грали у Другій лізі

  для рассуждения о реальности заявки этих команд во 2 лигу, нужно знать всю ситуацию в командах. Я всего не знаю... Могу лишь предположить, что Искра не будет играть во 2 лиге, а Славута... может быть. Хотя что тут гадать, посмотрим летом. Не удивлюсь, если не одна из этих команд не заявится во 2 лигу.
^
 • Не подобається
 • 0
 • Подобається
 • 25 березня 2008 00:00
 • Цікаво буде, якщо з наступного сезону у Другу лігу заявляться Іскра і Будфарфор...
  Вовчік на скільки це реально, щоб ці дві команди грали у Другій лізі чи Федоренко просто "чеше язиком"???
^
 • Не подобається
 • 0
 • Подобається
 • 24 березня 2008 17:04
 • Цитата: brom
  Ех, скільки планів, зрушень на словах, .. якби хоч третина їх втілилась у реальні справи, було б супер!

  тож у нас так прийняти - обіцяти купу, а робити... хоч четвертину...
^
 • Не подобається
 • 0
 • Подобається
 • 24 березня 2008 15:57
 • Ех, скільки планів, зрушень на словах, .. якби хоч третина їх втілилась у реальні справи, було б супер!
^
 • Не подобається
 • 0
 • Подобається
 • 24 березня 2008 12:56
 • то хто ж полями займається? Всі про них говорять: і влада, і федерація... а віз і нині там. Немає полів! Краще б справу робили, ніж лише базікають.
^
 • Не подобається
 • 0
 • Подобається
 • sanpalm

 • 24 березня 2008 09:08
 • Цитата: Tibor
  Интересно смогут ли молодые армейцы Москвы сыграть на нашем поле. Или под эту игру выделят более приличную поляну

  Я думаю игра будет проходить на СК Подолье...
^
 • Не подобається
 • 0
 • Подобається
 • 24 березня 2008 07:56
 • ДЮФК Подолье - занимает высокие места только отлаженной системе подготовке ... на КАРТОФЕЛЬНОМ поле. Эта передовая метода позволяет играть командам клуба на высоком уровне во время международных соревнований.
  Интересно смогут ли молодые армейцы Москвы сыграть на нашем поле. Или под эту игру выделят более приличную поляну
^
 • Не подобається
 • 0
 • Подобається
 • 23 березня 2008 21:33
 • Пока что традиционное бла-бла-бла. ФЕДЕРАЦИЯ - ДАЕШЬ ФУТБОЛЬНЫЕ ПОЛЯ!
^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.
 

Попередній матч

Чемпіонат області. Прем'єр-ліга
7 листопада, Білогір'я
team 3:0 team
spacer
"Перлина-Поділля"
Білогір'я
 
"Поділля"
Хмельницький
 
 

Погода у м.Хмельницький

Погода
Погода у Хмельницькому

вологість:

тиск:

вітер:

 
 

У вигляді календаря

«    Березень 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

У вигляді списку

Березень 2016 (8)
Грудень 2015 (1)
Листопад 2015 (4)
Жовтень 2015 (5)
Вересень 2015 (5)
Серпень 2015 (9)