10 ДЮСШ-1 1 0 0 1 0-9 0
11 ОТГ (Ст Синява) 2 0 0 2 1-9 0

» Спортивний вікенд у Хмельницькому

Спортивний вікенд у Хмельницькому

Після здобуття хмельницьким «Новатором» золотих нагород у чемпіонаті вищої ліги з волейболу, хмельничани розпочали боротьбу за вихід в Суперлігу. У перехідному турнірі за право виступів в елітному дивізіоні зійшлились крім «Новатора» срібний призер вищої ліги «Локомотив ХДВУФК №1», а також аутсайдери Суперліги: «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) та «Фаворит» (Лубни).

Радіють хмельничани М. Турик, Д. Федоренко та Ю. Паласюк

У першій грі у п’ятницю «Новатор» приймав лубенський «Фаворит» і зміг перемогти гостей з рахунком 3:1 (25:21, 25:22, 19:25, 25:13). В наступний ігровий день хмельничани після перемоги над командою Суперліги дещо розслабились і в підсумку провели 5 партій проти віце-чемпіонів вищої ліги із Харкова. Лише в тайм-брейці хмельничани змогли перемогти з рахунком 3:2 (26:24, 26:28, 25:19, 23:25, 15:9).

В заключний день І туру «Новатор» зустрівся з лідером перехідного турніру «Буревісником-ШВСМ», що випередив хмельничан за підсумками двох ігор на 1 очко. Як і в у грі з іншою суперліговою командою з Лубнів у матчі з сіверянами «Новатору» знадобилось 4 партії, щоб перемогти суперників. Програвши другий сет, хмельничани перемогли з рахунком 3:1 (25:17, 21:25, 25:23, 25:23) і очолили турнірку.

У суботу на відміну від волочиської команди, яка вдало розпочала виступи у чемпіонаті аматорів в Івано-Франківську, хмельницьке «Поділля» провело свою товариську зустріч перед стартом у своїй групі в аматорському чемпіонаті з «Лєвшою» з чемпіонату міста. У цій грі глядачі не побачили голів, тому зустріч закінчилась нульовою нічиєю.

• 0
  • Дякую за інформацію
^
  • 0
  • vov4ik

• 19 квітня 2016 11:38
  • СК Поділля зникло в невідомому напрямку. ФК Поділля планує заявлятися в другу лігу. Чи заявляться - поки рано говорити, часу до старту нового чемпіонату в ПФЛ ще дуже багато