5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» “ПОДІЛЛЯ” – “Олімпія” 0:1

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

“ПОДІЛЛЯ” – “Олімпія” 0:1

Відверто кажучи, звіт про цю першу товариську гру МФК “Поділля” з представником вищої ліги Молдови, навіть немає бажання писати. Адже враження від побаченого майже відсутні. Обидві команди, м’яко кажучи, зіграли в “дир-дир”. Щоправда, цьому є своє пояснення. У нас було багато молоді, в “Олімпії” – переглядали потенційних новачків. І все ж таки...

У стартовому складі за МФК “Поділля” вийшли:

Суліма (відомий своїми виступами за “Поділля” в другій лізі), брати Шляхові, Горбієвський, Красножон, Левченко, Яремчук, Ткачук, Заєць, Колесніков, Дехтярук (іноді виходив на заміну в першій лізі за “Поділля”).

Вже на 10 хвилині гості, вийшовши втрьох на двох наших захисників, вколотили м’яча в ворота Суліми. Але... офсайд! Далі команди здебільшого грали від одного штрафного майданчику до іншого, а обидва голкіпера залишалися майже без роботи. На 35 хвилині Левченко міг розмочити рахунок, коли увірвався у штрафну “Олімпії”, але його удар вийшов не сильним. Більше моментів навіть і не пригадаєш... Хіба що дві жовті картки подолян – Левченку та Анатолій Шляховий.

У другому таймі наставники “Поділля” Ярослав Бобиляк та Віктор Муравський провели декілька замін. На полі разом із молоддю з’явився і екс-гравець друголігового “Поділля” Віктор Вершигора! Щоправда, досвідчений гравець цього разу зіграв не у півзахисті, а в захисті. Але найкращим у другому таймі був Андрій Лемішевський, який ще недавно іноді виходив на заміну в першій лізі за “Поділля”. Саме він двічі міг відзначитися. Спочатку зі штрафного метрів з 27... але пробив точно по центру. Вдруге – зльоту з 21 метру, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. “Відзначився” і один із братів Шляхових, який на 59 хвилині матчу отримав червону картку. Щоправда, через дві хвилини на полі у футболках “Поділля” знову грало 11 гравців! Гра, все ж таки, товариська... Ну, а за дві хвилини до завершення матчу “Олімпія” заробила право на штрафний з лінії штрафного майданчику “Поділля”. І забила! Як підсумок, перемога гостей з рахунком 1:0.

Хотів би зауважити, що на трибунах СК “Поділля” зібралося близько 150 вболівальників. Були і Богдан Блавацький, який можливо очолить команду, і Олександр Воловик, який нині виступає в донецькому “Металургу”.

Що ж, перший млин комом, але у нас ще все попереду! Попереду і затвердження нової емблеми клубу...
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • vov4ik (23 березня 2007 08:31)
    Если Андрей то он 1984 года рождения, последним клубом которого был Нефтяник (Долина). Перед Подольем играл в ФК "Ковель", а на контракте был в луцкой Волыни.

• sanpalm (22 березня 2007 16:50)

это точно, ведь пока лишь ставят на молодёжь... потом и оптыных начнут подключать. Надеюсь, что будет так, как мы все мечтаем - Подолье вернется в первую лигу. Ну а болельщикам Подолья из Красилова скажу: в понедельник игра против Десны в Красилове в 16.30
^
  • 0
  • sanpalm

• 22 березня 2007 16:50
  • Ну начало скажем положено не только бумажное.
    И не в счете дело, а дело в том, что команда создается. Теперь будем ждать середины апреля. К этому времени думаю уже многое будет решено по команде. А к лету скорее всего состав должен быть более боевым.
^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.