Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

» «Нива-В» - «Поділля»: чудес не буває

«Нива-В» - «Поділля»: чудес не буває

«Нива-В» – «Поділля» – 4:0 (2:0)

Голи: 1:0 – Бобович (36), 2:0 – Браславський (43), 3:0 – Іоша (55), 4:0 – Колінз (59)

«Нива-В»:99.Артем Кулініч – 4.Владислав Когут, 6.Олександр Іоша, 7.Олександр Поліщук, 8.Дмитро Попов, 9.Ярослав Браславський (10.Максим Яськов, 66), 17.Денис Бобович (11.Ігор Маляренко, 56), 20.Дмитро Загалевич, 23.Олександр Борячук, 24.Колінз Нхага (к), 31.Дмитро Момотенко (95.Сергій Коломієць,72)

«Поділля»:12.Сергій Дворник – 6.Андрій Джурко (9.Владислав Чуловський, 68), 7.Ян Морговський, 8.Андрій Ліповуз (16.Кирило Бабак, 68), 10.Адрій Муляр, 14.Артем Макарченко, 19.Віталій Костишин, 20.Валерій Степаненко, 21.Олексій Колесніков, 27.Максим Нестеренко (2.Владислав Гресь), 88.Алішер Якубов (к)

Попередження: Морговський (54), Колесников (61), Якубов (67), Колінз (88)

В 11 турі чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги хмельницьке «Поділля» у Вінниці зустрілося з місцевим клубом «Нива-В». 2 місяці тому ці суперники вже зустрічалися у Кубку України. Тоді, нагадаємо, вінничани перемогли з рахунком 3:1.

Господарі грали у білій формі, гості – у темно-синій. Для підтримки «Поділля» у Вінницю прибули кілька десятків хмельницьких фанів.

Уже в дебюті поєдинку вінничани створили 2 гольових моменти, але голкіпер Сергій Дворник діяв надійно.

У свою чергу, на 17-й і 18-й хвилинах підопічні Віталія Балицького також мали шанси для взяття воріт. У першому епізоді м’яч просвистів біля стійки. У другому – Артем Макарченко пробив по воротах, голкіпер відбив, Віталій Костишин був першим на добиванні, але удар заблокував захисник.

На 36-й хвилині вінничанин Олександр Борячук віддав передачу на дальню стійку, а Денис Бобович відкрив рахунок. Відразу ж потому Ярослав Браславський подвоїв перевагу «Ниви-В» пострілом у дальній кут. За рахунку 2:0 команди вирушили на перерву.

На 55-й хвилині господарі подали кутовий, Олександр Іоша пробив по воротах, м’яч вдарився об штангу і відскочив у сітку. Відразу ж потому «Нива-В» забила знову. Після передачі Ігоря Маляренка відзначився капітан команди, досвідчений камерунець Колінз Нхага. У підсумку «подільське дербі» завершилося перемогою підопічних Юрія Солов’єнка з рахунком 4:0.

Віталій Балицький, в. о. головного тренера ФК «Поділля»:

«Чудес не буває. Суперник сильний, більш досвідчений. Нам не вистачає майстерності. Нікого зі своїх гравців виділити не можу. Так, старалися, але поступилися. Але ж виграє команда, а програє тренер. Зараз через реконструкцію стадіонів у нас немає нормальних умов для тренувань. Я навіть не знаю, де і коли ми будемо проводити наступне тренування».