Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Поділля» починає чемпіонат України з перемоги

«Поділля» (Хмельницький) – «Суднобудівник» (Миколаїв) 2:0 (0:0)
Голи: 1:0 – Якубов (52), 2:0 – Ліповуз (90 + 3)
«Поділля»:23.Богдан Савчук – 2.Владислав Гресь, 3.Віталій Миколайчук, 6.Андрій Джурко, 7. Ян Морговський (9.Владислав Чуловський, 74), 8.Андрій Ліповуз, 10.Андрій Муляр, 14. Артем Макарченко, 18. Віталій Костишин (19. Роман Шпиця, 82) , 21. Олексій Колесников (15.Роман Худік, 58), 88.Алішер Якубов (к)
«Суднобудівник»: 1. Вадим Дмитроченко – 2.Віталій Мячин, 4.Вадим Хохлов, 13.Ілля Носов (16.Василь Пасічник, 46), 14.Валерій Сторубльовцев, 17.Олександр Горінов, 20.Леонід Моря, 21.Костянтин Чаус (к) (8.Владислав Барський, 86), 23.Дмитро Дуржинський, 26.Микола Андрієвський, 88.Олександр Толгаренко

Перед початком матчу вболівальників привітали президент клубу Євген Бейдерман, мер Хмельницького Олександр Симчишин, депутат облради Олександр Палій та президент Федерації футболу Хмельниччини Ігор Хіблін. На трибунах команду підтримували майже 5 тисяч тисяч вболівальників.

Подоляни грали у біло-блакитній формі, гості – у темно-синій. Цікаво, що «Суднобудівник» очолює громадянин США Денніс Люкерс, який має тренерську ліцензію УЄФА категорії А. Крім того, клуб спонсорують англійські спонсори.

Втім, хмельничани швидко довели, хто справжній господар на полі. У першому таймі підопічні Віталія Балицького володіли ігровою і територіальною перевагою, однак забити так і не зуміли. На 37-й хвилині найкращий момент змарнував Колесников, який лише кілька днів тому приєднався до «Поділля». Після передачі з правого флангу Олексій пробив вище воріт. Також в атаці виділявся капітан команди Алішер Якубов.

«Суднобудівник» в нападі виглядав не надто переконливо, і на перерву команди вирушили за рахунку 0:0.

В другій половині зустрічі «Поділля» суттєво додало в атаці. На удар Колесникова в кут воріт голкіпер зреагував. Проте на 52-й хвилині атака хмельничан увінчалася голом Алішера Якубова. Так рахунок став 1:0.

Після цього Віталій Балицький освіжив гру замінами. По черзі воротам суперника загрожували Роман Худік, Андрій Ліповуз та Артем Макарченко.

Наприкінці зустрічі відзначився і воротар «Поділля» Богдан Савчук, який відбив удар здалеку. А на 93-й хвилині подоляни забили вдруге – після пострілу Ліповуза метрів з 20 м’яч влетів у сітку.

Фінальний свисток зафіксував перемогу господарів з рахунком 2:0. Радує не лише результат, а й якісна, змістовна гра молодих футболістів «Поділля», більшість з яких робить перші кроки у професійному футболі.

2 голи + 3 очки = свято для вболівальників.

Капітан «Поділля», автор першого голу у ворота «Суднобудівника» Алішер Якубов прокоментував перемогу: «Суднобудівник» хороша команда, і перемога над нею – дуже приємна подія. Хочу подякувати нашим вболівальникам. Думаю, навряд чи ми б перемогли без їхньої підтримки. Також виграли завдяки тренеру, чітко виконали установку на гру».