Turfmapp.com - знайди місце та компанію для гри в футбол.

«Поділля» (Хмельницький) – «Кристал» (Херсон) - 1:1 (0:0)

Голи: 1:0 – Якубов (49), 1:1 – Цой, з пен. (81)

«Поділля»: 12.Сергій Дворник – 2.Владислав Гресь, 6.Андрій Джурко, 7.Ян Морговський (16.Кирило Бабак, 64), 8.Андрій Ліповуз, 10.Андрій Муляр (24.Ігор Кльоц, 87), 14.Артем Макарченко, 18.Віталій Костишин (77.Ігор Сурник, 52) , 21.Олексій Колесников, 27.Максим Нестеренко, 88.Алішер Якубов (к)

«Кристал»: 12.Денис Касперович – 2.Сергій Дяченко, 4.Євген Малик, 7.Сергій Цой (к), 9.Євген Білоусов (8.Віктор Мартян), 10.Тимофій Брижчук, 11.Іван Гливий (44.Ілля Шевцов, 75), 14.Костянтин Бічевой, 21.Євген Фальковський (17.Андрій Барладим, 60), 23.Дмитро Остапенко, 33.Тарас Ковальчук

Попередження: Фальковський (27), Цой (46), Брижчук (57)

БІЛЬШЕ ФОТО ТА ВІДЕО НА САЙТІ "Є" >>>>

У стартовому складі «Поділля» вийшли 2 новачки, яких щойно дозаявили. Це 18-річний голкіпер Сергій Дворник (зріст 191 см), який раніше захищав ворота юнацьких команд полтавської «Ворскли» і «Локомотив» з Гребінки, та 20-річний центральний захисник Максим Нестеренко, вихованець «Динамо-2».

Дещо оновлений склад прагнув реабілітуватися за невдачі у попередніх матчах. У першому таймі воротам гостей загрожували Макарченко і Муляр, проте з їхніми ударами впорався голкіпер гостей. У середині тайму херсонець Фальковський впав у штрафному майданчику подолян, проте арбітр не призначив пенальті, а нагородив гравця жовтою карткою. Пізніше футболісти «Кристала» створили кілька моментів, переважно після стандартів у виконанні капітана команди Сергія Цоя. Зокрема, після його пострілу зі штрафного Дворник перевів м’яч на кутовий.

Друга половина зустрічі видалася значно цікавішою. На 49-й хвилині Макарченко прострілив на Алішера Якубова, і форвард переправив шкіряну кулю у ближній кут. 1:0! Цей м’яч обірвав «гольову засуху» хмельничан, яка тривала вже 3 матчі поспіль.

За кілька хвилин потому на поле вийшов ще один новачок «Поділля» – фланговий півзахисник Ігор Сурник, який раніше виступав за «Дніпро» і «Чорноморець».

Херсонці кинулися відігруватися. Дуже небезпечні моменти біля воріт «Поділля» виникали після подачі кутових. Справжні дива у воротах демонстрував Сергій Дворник, мабуть, найкращий гравець цього матчу. Він примудрився зреагувати на удари головою з близької відстані. Пізніше «Кристал» забив гол, щоправда, з офсайду.

Але на 81-й хвилині футболіст «Кристалу» увірвався у карний майданчик подолян. Дворник вийшов на перехоплення, херсонець впав, арбітр призначив сумнівний пенальті. Сергій Цой влучно пробив у нижній кут і зрівняв рахунок.

Під завісу поєдинку на поле вийшов Ігор Кльоц, якому цього дня виповнилося 17 років. Втім, попри зусилля іменинника і його одноклубників, рахунок на табло залишився незмінним. Бойова нічия – 1:1.

Таким чином «Поділля» перервало «чорну смугу» із 5 поразок поспіль. Наразі команда здобула 4 очки і перебуває на 16-й сходинці турнірної таблиці.

Післяматчеві коментарі:

Віталій Балицький, в. о. головного тренера ФК «Поділля»:

«Нам вкотре чогось не вистачило для перемоги. Старалися, билися, але не було такої якісної гри, яку хочеться бачити, яку ми вибудовуємо. Робимо одні і ті ж помилки. Попередні поразки і сьогоднішня нічия – це моя провина. Під кінець матчу команда трохи підсіла фізично. Це пов’язано з тим, що влітку ми не проходили зборів. Футболісти хотіли зберегти рахунок і дещо притислися до своїх воріт, хоча такої установки я їм не давав. А суперник пішов на ва-банк. Всі хочуть виграти, але футбол складається не лише з перемог. Подивилися новачків, збільшилася конкуренція, але вона не така, як я очікував. Дворник дебютував добре, не раз виручав. Від Сурника і Бабака я очікував більшого. Кльоц грав з бажанням. Якубов створював моменти попереду, але йому бракує підтримки півзахисників. Намагалися придбати більш досвідчених футболістів, але, на жаль, вони грають у іменитіших клубах. Хочу звернутися до вболівальників, які критикують команду в інтернеті. Приходьте на тренування, я готовий до діалогу, готовий пояснити їм нюанси гри».

Сергій Дворник, воротар ФК «Поділля»:

«Я вперше граю при такій великій кількості глядачів, для мене це шок. На Полтавщині на наші матчі приходили значно менше людей. Грали добре, з перших хвилин почали пресингувати, завелися, можна сказати. Я впевнений – пенальті у мої ворота несправедливий, я не чіпав гравця «Кристалу». Він сам впав».

Ігор Кльоц, гравець ФК «Поділля»:

«Гра була важка. Мали вигравати, але трохи чогось не вистачило, щоб втримати переможний рахунок. Я і раніше грав у свій день народження. Ще ніяк не святкував, бо готувався до матчу. Відчуття прекрасні. Можливо, це пафосно сказано, але для мене найкращий подарунок – це те, що я граю в команді».

Сергій Цой, капітан ФК «Кристал»:

«Ми незадоволені нічиєю, їхали у Хмельницький за перемогою. Ми мали повну перевагу, створили багато моментів, проте не реалізували їх. Звісно, воротар суперника був на висоті, молодець, свою роботу виконав».

Сергій Шевцов, головний тренер ФК «Кристал»:

«Було дуже важко тут грати. Поле у поганому стані, тому ми грали не в ту гру, яка нам притаманна. Тому грали з використанням передач «верхом». Хочу подякувати хлопцям, вони зробили що могли. Правда, допустили серію помилок, які призвели до голу».