5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» Футзал. Кубок Івана Гончара: ЗОШ №14 та НВО №9 розіграють головний приз змагань у молодшій віковій групі

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Виходить на фінішну пряму розіграш другого за ліком шкільного турніру «Кубок президента ФК «Спортлідер+» Івана Гончара». Сьогодні у спорткомплексі УМВС розпочалася фінальна стадія змагань у молодшій віковій групі, де змагаються діти 2000-2001 років народження. Вісім найсильніших колективів за підсумками попереднього етапу у неймовірно напружених баталіях по кубковій системі визначили імена фіналістів розіграшу, а також учасників матчу за бронзові нагороди змагань. Про все це далі у нашому огляді.

Відкривав чвертьфінальну стадію турніру двобій між НВО №5 та НВК №10. Рахунок у матчі відкрив Владислав Піцан, який потужним пострілом з гострого кута не залишив голкіперу команди суперника жодних шансів – 0:1. Господарі не знітилися, і невдовзі зусиллями Зимного змогли зрівняти рахунок на табло – 1:1. Такий хід подій на майданчику явно не влаштовував НВК №10, яка суттєво додала у швидкості та наполегливості, і через декілька хвилин активний Піцан влучним ударом схилив шальки терезів на користь своєї команди – 1:2. Гості продовжували домінувати, і під завісу матчу Шпирчук точним пострілом по незахищеним воротах встановив підсумковий рахунок на табло – 3:1 на користь НВК №10, яка стає першим півфіналістом змагань.

Далі на майданчик вийшли команди НВК №7 та ЗОШ №14. Номінальні гості з перших секунд заволоділи ініціативою, і результат не змусив на себе довго чекати. Це Нужда блискучим ударом під поперечину завершив вишукану багатоходівку своєї команди – 0:1. Підопічні Олександра Вєтрова не опустили голову, і вже доволі швидко змогли відновити статус-кво. Гол записав у свій актив Ярослав Доліба – 1:1. Далі на майданчику панувала доволі рівна та в’язка гра, і здавалося, що серії післяматчевих пенальті не уникнути, однак зовсім по-іншому думав нападник гостей Дмитро Білоус, який на останніх секундах протистояння невідпорним пострілом під поперечину завершив разючу контратаку своєї команди, і приніс ЗОШ №14 таку потрібну перемогу, а з нею – путівку у півфінал змагань!

Продовжувала чвертьфінальну стадію зустріч між ЗОШ №24 та НВО №9. Вже перша осмилена атака в цьому матчі увінчалася взяттям воріт. Рахунок відкрив Гурняк, який невідпорно пробив у праву «шістку» після скидки Пендичука – 0:1. Не встигли господарі як слід отямитися, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Перевагу НВО №9 влучним ударом закріпив Бучковський – 0:2. ЗОШ №24 не опустила руки, і зусиллями Гнатюка, який чудово пробив з середньої дистанції змогла відродити інтригу у зустрічі – 1:2. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій гостей, які до завершення протистояння ще тричі розписалися у воротах опонента – у підсумку 6:1 на користь НВО №9, яка заслужено крокує у півфінал змагань.

Володарем останньої перепустки у півфінал стала команда ТБЛ, яка без здолала СЗОШ №1.

Матчі півфінальної стадії виявилися неймовірно видовищними та напруженими. Першими на майданчик вийшли НВК №10 за ЗОШ №14. З перших хвилин зустрічі гості заволоділи ініціативою, і всередині першого тайму змогли втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Відзначився Варгатюк – 0:1. НВК №10 із таким ходом подій на майданчику миритися явно не хотіла, і вже дуже скоро завдяки дублю активного Шпирчука змогла схилити шальки терезів на свою користь – 2:1. Завершення поєдинку проходило під диктовку вже ЗОШ №14. Спочатку цифри на табло зрівняв Білоус, а невдовзі Нужда невідпорним пострілом під поперечину приніс своїй команді чергову перемогу – 3:2 на користь команди ЗОШ №14, яка стає першим фіналістом змагань. У іншому півфіналі силами мірялися НВО №9 та ТБЛ. Номінальні гості доволі активно розпочали гру, і завдяки прицільному удару з розвороту у виконанні Ахмада справедливо повели у рахунку – 0:1. Відповідь господарів не забарилася – Старий потужним пострілом в дальній кут відновив статус-кво – 1:1. Все стало на свої місця у другому таймі. Спочатку вивів сврою команду вперед у рахунку Варвух, а масну крапку в матчі поставив Гурняк, який не по роках холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером – 3:1 на користь НВО №9, яка справедливо кровує до фіналу.

Отож, за підсумками напружених протистоянь визначились пари учасників, які розіграють між собою призові місця змагань: у матчі за «бронзу» зійдуться НВК №10 та ТБЛ, а у поєдинку за «золото» поміряються силами ЗОШ №14 і НВО №9. Вирішальні матчі у молодшій віковій групі пройдуть в суботу. А завтра стартує фінальна частина у старшій віковій групі, де змагаються діти 1997-1998 рр. народження. Початок – о 13:00 в спорткомплексі УМВС. Запрошуємо прийти і насолодитись вишуканими футзальними баталіями!
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.