Голосування

"Оболонь-2" - "Поділля"
Ніхто не хотів поступатися

"ПОДІЛЛЯ": Гуменюк, Клекот, Дубчак, Якубовський, Доценко, Комар (78 Лемішевський), Луць, Будник, Заєць (68 Безвещук), Колесников (34 Яремчук), Сендель.

Надій було багато... але перемога не дісталася нікому. В першому таймі перевага гостей все ж таки втілилася в один забитий гол. На 37-хвилині Комар з правого флангу зі штрафного подав у карний майданчик "Оболоні", і Андрій Будник зумів таки забити бажаний гол. Натомість, у другому таймі господарі зуміли перехопити ініціативу та забити майже гол-близнюк у ворота Гуменюка. Така ж подача зі штрафного, такий же самий влучний удар головою "пивовара". Час, що залишився до завершення матчу, "Поділля" здебільшого провело на половині поля суперника. Хоча "оболонці" відповідали контратаками, які іноді були дуже небезпечними. А ось наприкінці матчу хмельничани мали б пробивати пенальті! Олексій Сендель, обігравши захисників гостей, вже збирався пробивати, але отримав удар по ногах з заду. Суддівський свисток промовчав. Ну, а згодом зафіксував нічию 1-1.
  Написав: володей (16 жовтня 2007 08:14)
Будя красиловский только после женитьбы, а Комар не наш.

Написав: vov4ik (15 жовтня 2007 08:49)
володей (14 жовтня 2007 10:19)
ну я Будю посчитал (хоть он и Красиловский), и Комара - вот откуда он я точно не знаю, но вроде бы наш))

Написав: володей (14 жовтня 2007 10:19)
vov4ik (12 жовтня 2007 14:07)
Я насчитал 8:Гуменюк, Якубовський, Лемішевський, Заєць, Безвещук, Колесников, Яремчук, Сендель.