17-23
11
Голосування

Перемога, на яку всі очікували

Отож, „Поділля” повернулося на третю сходинку. І все завдяки одному влучному удару Ігоря Луця. Щоправда, одразу зазначимо, перемогу здобула вся команда. Насамперед, за рахунок шаленої самовіддачі та просто фантастичної ігри Олександра Гуменюка.

На гру проти „Арсеналу” хмельничани вийшли в доволі несподіваному складі. Маю на увазі середню ланку, захист та напад. Єдине, що не дивувало, це присутність у воротах Гуменюка. Отож, Богдан Блавацький пішов не експерименти і не прогадав. Будника поставив у захист на правому фланзі, а Комар – правим хавбеком. Зліва захищав „Поділля” Лемішевський, ну, а у півзахисті грав Заєць. У нападі на допомогу Сенделю Богдан Ігорович виставив молодого Слободяна. Саме він на початку матчу був доволі активним. Спочатку на 7-хвилині він зробив чудовий простріл на Сенделя, але голкіпер гостей з під ніг „видрапав” м’яча у форварда „Поділля”. Через дві хвилини Слободян наважився на постріл з 20 метрів – цього разу знову на висоті був голкіпер „Арсенала”. Слід зазначити, що в гостей доволі непогана команда. До того ж, є чимало високих гравців, в яких виграти верхову боротьбу майже не реально. Але подоляни не давали змоги гостям грати на „другому поверсі”, вся гра, як правило, йшла низом. За 35 хвилин білоцерківські майже нічого не створили біля воріт Гуменюка. Та й сама гра була нудною. „Поділля” не рухалося вперед, футболісти наче заковані стояли. Але все це відбувалося до 35-хвилини, поки не зарухався Луць. Саме цей півзахисник вискочив за спини захисника „Арсеналу”, підкинувши м’яча, а потім гарматним пострілом з 20 метрів відправив „смугастого” у праву від голкіпера „дев’ятку”. Здавалося, що цей гол додасть сил подолян, а вийшло, що сили додалися гостям. Вони почали активніше діяти, швидше рухатися та думати. Як результат, з 38 по 43 хвилину вони створили два небезпечні моменти. Спочатку Сергій Шевченко з 20 метрів виконав штрафний, і м’яч потрапив у перекладину. А потім небезпечно з метрів 10 пробивав Сичов, а „Поділля” врятував Гуменюк. Одразу ж після цього удару, хмельничани провели стрімку атаку, яка завершилася ударом Сенделя з 9 метрів... у стійку.

У перерві мер Хмельницького Сергій Мельник мав подарувати авто для команди. Але цього так і не сталося. Подейкують, що Сергій Іванович просто не встиг доїхати з волейболу, де він відкривав першість країни у вищій лізі. Ну, а „Арсенал” міг вже на першій хвилини другого тайму встигнути зрівняти рахунок. Але дальній удар з метрів 28-30 у виконанні Степанюка був дещо не точним. Через шість хвилин черговий штрафний біля воріт „Поділля” завершився невдалим добиванням гостей. „Поділля” „огризнулося” чудовою комбінацією – Комар прострелив у штрафну на Гамарника, і той вже мав забивати у порожні ворота, але захисник „Арсеналу” в останню мить зняв м’яча з ноги капітана хмельничан, і виніс на кутовий. Білоцерківці не скидали обертів, а подоляни боролися за м’яч до останнього. Так, на 68-хвилині Гуменюк врятував команду від удару Білого, а потім на добиванні наш кіпер був безсилий. На щастя, захисники „Поділля” зуміли завадити точному удару на добиванні Шегди. Через хвилини Гуменюк знову став рятівником, взявши удар Духна. Друга половина гри пройшла дещо спокійніше, але спокійною її не назвеш. Щоправда, подолянам вдалося вирівняти гру, і головне, відстояти перемогу. Ну, а як підсумок, кращим гравцем „Поділля” у цьому матчі був визнаний голкіпер Олександр Гуменюк. З чим ми його і вітаємо!

Олег Надуда, головний тренер „Арсеналу”: „Гра, вважаю, глядачам сподобалася. Та команда, яка забиває, та й перемагає. Мабуть, підсумок цієї зустрічі дещо несправедливий. Але... який рахунок є, такий є. За це і люблять футбол”.

Богдан Блавацький, головний тренер „Поділля”: „Ми знали, що буде важка гра, і ви знаєте чому. Ми трьох футболістів відрахували, та двоє отримали червоні картки в Броварах. Гра йшла до першого забитого м’яча, і головне, що нам пощастило. І відверто кажучи, це була перша команда, яка нас в рідних стінах, по-футбольному, трохи повозила. Ми детально вивчили суперника, переглянувши матч „Нива-Світанок” – „Арсенал”. Але це була трохи інша команда. Зазначу, що „Арсенал” не даремно находиться на своєму місці в турнірній таблиці”.

P . S . На матчі був присутній головний тренер тернопільської „Ниви” Юрій Коваль та оператор його клубу.
  Написав: vov4ik (1 жовтня 2007 15:17)
володей (1 жовтня 2007 14:20)
как будешь более точную инфу знать, кинь на гостевую плиззз

Написав: володей (1 жовтня 2007 14:20)
vov4ik (1 жовтня 2007 13:29)

Запись на стадионе.
Есть предварительная информация что выезд будет полность бесплатным. Хотя 20-30 гривен тоже не деньги. предварительно выезд в 13:30.

Написав: vov4ik (1 жовтня 2007 13:29)
В среду болельщики собираются ехать в Винницу. Кто знает во сколько выезд, откуда и цену? Я хАчу поехать)))

Відвідувачі, що знаходяться в групі "Гости" не можуть залишати коментарі на сайте.