Коли і нічия в радість
Поділля: Верещака М., Яремчук А., Журка О., Гамарник Т., Доценко В., Луць І., Мошківський А., Пакош О., Комар Я., Сергєєв Л., Сендель О.
Динамо-3: Кичак А., Воронченко В., Козлов К., Новак Є., Погрібняк Д., Приходьмо А., Родіна В., Сахневич А., Степанидин О., Шевель Ю., Шматоваленко С.
Суддівська бригада: Гарлач І. (Ужгород), Ставнійчук О. (Чернівці), Мотика А. (Тернопіль)

Матч, від якого очікувалось багато, нажаль став в певній мірі розчаруванням. Можливо слід сказати, що для подолян динамівська дружина є зазвичай не досить зручним суперником, але це аж ніяк не виправдовує гравців нашої команди. А тому домашню зустріч з третьою командою киян слід віднести до невдачі Поділля і розчарування хмельницького вболівальника, хоча й радості матч приніс глядачу не мало, а особливо кінцівка. Отож перейдемо до детальнішого розгляду матчу.
Матч розпочався з атак подолян. Саме наші гравці намагались створити напругу біля воріт гостей. Вже на другій хвилині Валерій Доценко зробив навіс на воротарський майданчик, де київські захисники штовхнули у спину Сенделя. Суддя показав „грати далі”. Подоляни весь час проводять у атаках, але розумно побудований захист київської молодді рушить всі намагання хмельничан і всі атаки закінчуються ще на підступах до воріт і до ударів як правило діло не доходить. Та й кутові хмельничан як правило не несуть небезпеки. Тиск подолян призвів до того, що за три хвилини двоє киян отримали гірчичники. Слід відмітити удар Доценко з 19 метрів на 17 хвилині матчу, але той вийшов не влучним.
А на 20 сталося те, чого мало хто очікував. Кияни провели атаку і Олександр Степанчишин прорвавшись у карний майданчик зумів під опікою Московського розвернутись і пробити під поперечину. Так було відкрито рахунок зустрічі. Слід зауважити, що в цьому епізоді надто вже боязко поводились захисники подолян у своєю карному майданчику аби не порушити правила, а тому нападник гостей зміг завершити епізод голом.
Після голу кияни почали діяти більш агресивно. Чи то кияни зрозуміли, що матч вони можуть вести в своєму ріслі, чи то подоляни просто їм надали таку можливість „посипавшись” після голу, але тим не менш гра прийняла дещо нервовий характер. І надалі атаки киян завершувались порушеннями господарів. Був і вихід один в один Олександра Степанидина, був і штрафний, було й чотири жовтих картки у Подолян. Подоляни зуміли таки знову перехватити ініціативу зустрічі, але все знову ж зводилось до переваги у центрі поля, а до ударів діло не доходило. Лише раз Лев Сергєєв зумів пробити з 20 метрів поруч зі стійкою. Гра в подолян не йшла, намагання були, але відверто слід зауважити, що хмельницька команда виглядала розібраною і крім намагань не було ні сил, ні задумки. Тренер це відчував і тому перша заміна відбулась ще в першому таймі. Замість Луць на поле вийшов новачок Сергій Гордун.
У перерві тренер надалі продовжив вносити корективи. Так на другий тайм замість Яремчика і Московського на поле вийшли Ярчук та Якубовський. Друга половина зустрічі почала з масованого наступу господарів поля. Вже на першій хвилині хмельничани мали дві нагоди для того, щоб зрівняти рахунок зустрічі. Так Сендель вивід Гордуна на оперативний простір, але удар зумів відбити воротар, а потім Денис Ярчук навісив у карний майданик на Сенделя , але удару Олексія забракло точності.
А на 6 хвилині матчу під час масованої атаки Поділля після удару Сергєєва м’яч потрапив у виставлені руки київського захисника. Суддя вказав на 11-метрову позначку. Журка виконав бездоганно одинадцятиметровий і рахунок знову став рівний. Подоляни і надалі продовжували володіти ініціативою, але дуже вже все було одноманітно і безнадійно навіть для самих господарів. Видно було, що гравці чи то не витримують фізично, чи то просто не розуміють один одного на полі. Подальші атаки хмельничан велись як правило за участі новачка Гордуна. І той справив непогане враження. Після призначеного пенальті було ще декілька падінь у карному майданчику киян, але хоч за деякі і слід було б дати знову покарання у вигляді 11 метрів, але суддя не рішався на повторення.
Хмельничани захопились атаками і на 70 хвилини динамівці провели контратаку. Степанишин навісив у штрафний Поділля, Верещака вийшов на м’яч, але не дотягнувся і, щойно вийшовший на заміну, Костянтин Чаус замкнув подачу головою. Поділля отримали другий гол за явної помилки голкіпера.
Богдан Блавацький і надалі намагався змінити перебіг подій на полі за рахунок замін, але чи то на стільки в розібраному стані знаходяться гравці, чи то немає зіграності, але результату було мало. Були й заміни вже тих, хто щойно виходив сам на заміну. Подоляни намагались продовжувати атаки, але все відбувалось якось хвилями, і в більшості випадків, не було задумки і неодноманітності. Хоча слід відмітити удар зльоту капітана подолян Тараса Гамарника з 33 метрів, що пройшов у лічених сантиметрах поруч зі стійкою. Під завісу матчу подоляни знову ж проґавили контр випад динамівців і Степанидин вийшов сам на сам з Верещакою. Але в цьому епізоді голкіпер був на висоті і зумів вибити м’яч з під ніх нападника, за що й отримав оплески трибун. Вболівальник вже почав розходитись з трибун, але в цей момент на 3 доданій хвилині суддя призначив штрафний майже на лінії карного майданчика за порушення проти Сенделя (слід відмітити найбільшу активність серед подолян Олексія в другому таймі). І одразу після призначення поруч прозвучали слова травмованого гравця подолян на трибуні Олексія Колеснікова „це точка, у нас є комбінація”. І справдилось. Бездоганно розіграна комбінація за участі трьох гравців і удару Ярослава Комара завершилась голом. Зуміли зрівняти, що визвало бурхливу радість на трибунах. Але чи нічиєї очікував вболівальник перед початком зустрічі. Але іноді і нічия приносить велику радість.
  Написав: xxx (3 вересня 2007 12:07)
vvk (2 вересня 2007 17:26)
Воспринимай эту фразу как крик боли со стороны болельщика!

Написав: sanpalm (3 вересня 2007 08:50)
vvk (2 вересня 2007 12:10)
Уместное дополнение к отчету. Спасибо.

xxx (2 вересня 2007 13:47)
гордун как мне сказали сам вродь из Луцка (ну или округи). Играл он когда-то с Блавацким, а посему его появление это заслуга Блавацкого. Действительно очень понравился.

А по ходу игры ... инертность была полной считай у всей команды. Что случилось с Гамарником не понятно. В тех матчах, что я его раньше видел был действительно капитаном. А в субботу это его тень была. Сыграли слабо, но причин не знаю. Подождем. Сегодня должны еще добавиться послематчевые коментарии

Написав: Viktor (2 вересня 2007 18:51)
Рано ще Княжу вітати - це однозначно! А от самим треба награвати склад з поглядом на наступний сезон, якщо плани звісно все-таки є у керівництва.

Написав: vvk (2 вересня 2007 17:26)
xxx
"... БУДЕМ УЖЕ ПОЗДРАВЛЯТЬ КНЯЖУ С ВЫХОДОМ В 1-Ю ЛИГУ, ИЛИ БУДЕМ КАК ВСЕГДА ЕЩЕ НА ЧТО-ТО НАДЕЯТЬСЯ? ..."
К чему это? Эту фразу можно по-разному интерпретировать. И как иронию (негатив), и как побуждение (позитив). Как прикажите понимать7
Будут и у "Княжи" потери. Будет и второй круг. Я видел эту команду в первом матче (с "Подолье"). Дайте еще три-четыре игры для нашей команды, а потом ... Да и потом будет ранова-то делить шкуру. Подождем с выводами!

Написав: xxx (2 вересня 2007 13:47)
Друзья, случилось то, что должно было давно случится. Нет у нас подбора игроков! Опять же камень в сторону почетного презедента Мельника и его окружения. Полгода втыкали, проверяли никому ненужных игроков в аматорской лиге. На что надеялись? Что они заиграют? Глупо. Полностью проваленная предсезонная подготовка дает свои "результаты". Но это все лирика.
Теперь по делу. Очень понравился Гордун. Откуда он? И кто он?
Вчера подтвердил свой класс только Лева. Кстати, что случилось с Будником? Его явно не хватало на поле.
Ко всем: БУДЕМ УЖЕ ПОЗДРАВЛЯТЬ КНЯЖУ С ВЫХОДОМ В 1-Ю ЛИГУ, ИЛИ БУДЕМ КАК ВСЕГДА ЕЩЕ НА ЧТО-ТО НАДЕЯТЬСЯ?

Написав: Сергей (2 вересня 2007 13:39)
Immortal
от тим хто вболівав і дякую...

Написав: vvk (2 вересня 2007 12:10)
Как и планировал, приехал на игру. Интересно было сравнить игри 1-го матча против "Княжи" и 6-го матча - против "Динамо-3".
Разница чувствовалась. Было видно в 6-ой игре, что есть нападение. особенно понравились моменты, когда старались продраться сквозь защиту ну уж очень молодых киевлян. Не хватало чуточки везения и. конечно. мастерства. Сразу бросилось в глаза: на одного нашего нападали двое динамовцев. В защите их всегла было больше. И в нападении - их также было больше. Наша полузащита не поспевала за атаками быстрых гостей. Шустрые ребятки (18-19 лет). Скажу то, что не написано в отчете: ведь в 1-ом тайме наши нападающие кроме одного удара с поля в сторону киевлян НЕ пробили. Почему не били? - Хотели зайти с мячом в ворота? Угловые - не обостряли ситуацию. Вратаришка у киевлян хоть и великан, но стоял крайне нервно. Надо было это и использовать - бить как можно чаще в рамку. Ударов Не было.
Гол в наши ворота был красивый. Игровой. Да и второй - еще лучше. За эти голы надо сказать киевлянам спасибо. Показали класс. С "Княжею" мы голы делали себе сами. Это тоже отличие. Ошибки наших в обороне в матче с "Динамо" - это заслуга киевлян - они были просто быстрее и умнее. Ничего не поделаешь - потому эти ребятки и играют в Киеве.
Бросислось мне глаза вот еще что: Наш капитан (№19) - что он вообще делал на поле? И это капитан?! Инертный. Кстати, из-за его медлительности получился второй гол в наши ворота. Журка отдал ему пас - так выйди на мяч! Нет, он ждал его. Шустрая десяточка оказалась быстрее. А дальше проход по краю - пас на точку в штрафной, удар головой игрока, минуту назад вошедшего в игру: 2:1. Заслуженно и красиво. Так вот, скажу я вам, друзья, капитан должен быть лучшим в защите и полузащите. Он должен сам играть и помогать другим. От нашего 19-го номера я этого не увидел. ХОДИЛ он по полю, а не играл. Кстати, 9-ый у нас тоже - никакой. Он с "Княжею" тоже себя НИЧЕМ НЕ ПРОЯВИЛ. Наверное, от этого у меня такое впечатление, что наших на поле было меньше.
Могли ли выйграть? Уверен, что должны были выигрывать! Но для этого надо было играть ВСЕМ. Понравился 14-ый номер (Сергеев). Очень понравился Журка. Конечно, не без ошибок, но мастерство чувствуется.
Итог: И ВСЕ ЖЕ ПРОГРЕСС ОЧЕВИДЕН. Думаю, что на матче в Броварах итог будет лучше.
Желаю результативной игры в Ровно.

Написав: Boogymen (2 вересня 2007 12:05)
i я не сидiв i фтикав а вболiвав!

Написав: Boogymen (2 вересня 2007 12:04)
Та нашi молодцi що забылы той один останнiй гол.

Написав: Immortal (2 вересня 2007 11:19)
ггг. вболівальники тупо сиділи і фтикали( не всі звичайно,а більшість)...за що дякую??? laughing а ну і ще за мати в сторону суперника )))

Написав: Сергей (2 вересня 2007 10:55)