» Подільський легіон: особливий поєдинок Воловика і повернення Чигринського

Подільський легіон: особливий поєдинок Воловика і повернення Чигринського

В основі Кривбасу з'явилися Валерій Федорчук та Руслан Костишин (відіграв лише до 36-ї хвилини), а ось Павло Худзік навіть не потрапив в заявку на матч, задовільняючись одним таймом в поєдинку молодіжних складів.

Після тривалої травми знову повернувся на поле захисник збірної України і донецького Шахтаря Дмитро Чигринський, який відіграв усі 90 хвилин за молодіжний склад "гірників". А от у поєдинку перших команд Шахтаря та Чорноморця теоретично міг взяти участь Андрій Донець, проте весь матч просидів на лавці запасних. Цілком ймовірно, що ми побачимо нашого земляка на полі вже в наступному турі, адже оборона "моряків" на Донбас Арені нагадувала сито, а Дмитро Безотосний пропустив відразу чотири м'ячі. Останній повністю на совісті вихованця подільського футболу.

Дуже хороший матч за молодіжний склад Оболоні провів Олександр Толстяк. На його рахунку є і забитий м'яч, а нагородою за це стало попадання форварда в заявку на недільний поєдинок першої команди пивоварів з Волинню. На полі він, щоправда, не з'явився, так само як і Віталій Каверін. Його Дніпро в центральній зустрічі туру поступився Динамо без допомоги подолянина. А от матч 23-го туру Олександрія - Металург для захисника донецької команди Олександра Воловика став ювілейним. Саша зіграв свій 100-й поєдинок у складі металургів в елітному дивізіоні. Ще один подільський "ветеран" Богдан Шершун, як і раніше поза грою.

Завершуємо наш огляд Казахстаном та Ізраїлем. Команда Євгена Шмакова Кайсар знову поступилася, а наш земляк провів всі 90 хвилин ігрового часу. Був дуже активний, а в одному з епізодів м'яч після удару хмельничанина лише трішки розминувся зі стійкою воріт. Лео Крупник, в свою чергу, знову відсвяткував перемогу. Його команда Маккабі Нетанья в рідних стінах перемогла недавнього суперника київського Динамо в Лізі Європи Маккабі з Тель-Авіва з рахунком 3:0. Уродженець Хмельницького відіграв весь матч.