» "Динамо" розтрощило ДЮФК "Поділля"

"Динамо" розтрощило ДЮФК "Поділля"

Хмельницьке «Динамо» провело перший товариський матч, в якому прогнозовано здолало юних опонентів

Суперником друголігового клубу стала дитячо-юнацька футбольна команда «Поділля», в складі якої виступають юнаки 1995-1996 року народження. Звісно, сподіватися на те, що ця молодь зможе нав’язати власну гру «динамівцям» не варто було. Однак цей матч мав дати відповіді на деякі питання, щодо можливого поповнення «Динамо» у період міжсезоння. А тому тренерський штаб клуб виставив на кожен тайм різні склади. У першому таймі грали ті, хто восени захищав честь «Динамо», а також місцеві вихованці, а в другому – здебільшого, потенційні новачки.

«Поділля» лише сім хвилин змогло вистояти «на нуль» на засніженому полі, а потім… пропустило два голи – від Бортніка та Ярового. Щоправда, на 26 хвилині юні хмельничани відіграли один м'яч, реалізувавши пенальті. Але на перерву команди пішли за рахунку 5:1. За «Динамо» встигли відзначитися Бортнік, Репа та Калайда.

Перед другою сорокап'ятихвилинкою тренер «Динамо» Вадим Крохан повністю змінив склад та дав настанову: грати так, наче рахунок на табло 0:3. І потенційні новачки одразу ж взялися відіграватися. Серед гравців, які прибули на перегляд, є і досвідчені, і юні. Зокрема, у другому таймі за «Динамо» грав хмельничанин Микола Глега, який декілька років виступав у вищій лізі Молдови. Ще один потенційний новачок – Михайло Ткачук, який минулого року виступав не лише у першості Хмельниччини, а й в Польщі. До речі, саме Михайло забив перший гол у другому таймі, пробивши з метрів 25-ти. А згодом успіх Ткачука подвоїв 17-річний Максим Мохамад з київської «Оболоні». До речі, саме зі столичного клубу приїхало четверо гравців, які, можливо, гратимуть за «Динамо» в другому колі. Відзначимо й те, що до команди повернувся досвідчений форвард Сергій Дітковський, який тепер буде граючим тренером.

Навіть за рахунку 7:1 «динамівці» не зупинилися. І на 76 хвилині поєдинку Михайло Ткачук оформив дубль у грі. Ну, а крапку в матчі поставив форвард хмельницького «Поділля» Фархат Черкезов, який теж перебуває на перегляді в команді майстрів.

Попереду ж на «Динамо» очікує не лише подальша підготовка до весняної частини чемпіонату України в другій лізі, а й процедура заявки команди. «Ми повинні сплатити заявочний внесок, - каже директор «Динамо» Валерій Крохан. – Гроші на це пообіцяв надати президент футбольного клубу «Оболонь» Олександр Слободян. Також хочемо провести навчально-тренувальні збори за межою міста. Можливо, десь в області. Як тільки потеплішає, то й товариських матчів зіграємо чимало».

• 20 лютого 2012 11:34
  • Срібної сімки вже нема разом з їхнім тренером. Воротар Рябий зараз вже в "Титані". А подоляни лишилися. З'явився В. Калайда, повернувся М. Булкін, але вони грали за ПФК Хмельницький в 2011 році.