» "Динамо" - "Скала": очками нині не розкидуються

"Динамо" - "Скала": очками нині не розкидуються

У матчі 13 туру чемпіонату України з футболу в другій лізі групі «А» хмельничани вдома зіграли в нічию зі стрийською командою

«Динамівці», які знову залишилися без головного тренера (з команди після матчу в Івано-Франківську пішов Микола Роздобудько), вийшли на матч проти стрийьскої «Скали» під керівництвом Вадим Крохана. І, здається, Вадиму Валерійовичу вдалося налаштувати футболістів на те, щоб дати бій гостям, які на шість позицій вище у турнірній таблиці, ніж господарі поля. Крім цього, в гості приїхала саме та «Скала», яку очолює екс-наставник Володимир Рева, а тому декому з гравців кортіло показати Володимиру Сергійовичу ті навички, які він свого часу допоміг розвинути.

Вже перша ж атака хмельничан завершилася неточним ударом головою Микити Донгаузера. А на десятій хвилині ледве не призвела до взяття воріт гостей, коли Бортнік, після пасу Солонинко, «смачно» приклався до м’яча. «Скалу» врятував Василь Шпук. Але ближче до середини первого тайму стрийчани налагодили гру в центрі поля та теж почали загрожувати воротам господарів ударами з середньої відстані. А на 40 хвилині Віталій Дністрян ледь не відкрив рахунок у матчі, коли з метрів п’яти піставив ногу на простріл партнера. На щастя, «динамівців» врятував Рябой.

Після перерви малюнок гри майже не змінився – грали так само – на зустрічних курсах. Але на 49-хвилині Тимуру Рустамову вдалося вивести «Скалу» вперед у рахунку і дехто з глядачів на стадіоні вирішив, що «Динамо» сьогодні зазнає десятої поразки в сезоні. Ан ні! Хмельничанам знадобилося одинадцять хвилин, щоб вітати один одного із голом у ворота гостей, який забив Ярослав Солонинко. А згодом вітали Солонинка із заробленим пенальті. Одинадцятиметровий взявся виконувати автор першого голу, який, вочевидь, хотів оформити дубль у матчі. Але… пробив не сильно, і Шпук вийшов героєм цього епізоду, відбивши пенальті.

Команди, створивши декілька небезпечних моментів, так і не змогли вирішити, яка з них сьогодні була сильнішою, а тому свисток арбітра зафіксував нічию – 1:1.

Вже наступної суботи, 22 жовтня, «Динамо» зіграє черговий матч. І знову вдома. У матчі 14 туру хмельничани прийматимуть «Уграгроком» з Приютівки Кіровоградської області, який посідає 5 місце. До речі, матч у Приютівці «динамівці» програли з рахунком 3:0.

• Цитата: vova
    Сколько будет команд из Хмельницкого в 1 лиге? Спасибо!

• 0
  • Востаннє подоляни перемагали Скалу ще в сезоні 09/10 років в Моршині з рахунком 2:1. Хмельничани так само першими пропустили, також вкінці матчу був пенальті у ворота Скали. Його забив Дітковський. Але Ярослав тоді пішов з поля без забитого гола. fanat

Ще сьогодні Булкін сподобався,

чим? що не зміг забити, вийшовши 1 на 1? чи тим, що за м'яч не міг зачепитися? Зараз я вже рощумію, чому він завжди грів лаву запасних в Росі, а потім в Десні
^
  • 0
  • ммм... не не туди втулив. повністю згоден.)) Можливо зара краще було би стати фарм-клубом Оболоні, все одно Перша Ліга не світить, але знову ж все в гроші впирається, бо Оболонь колись свою другу команду тримала, а зараз ні.
^
  • 0
  • 16 жовтня 2011 00:53
    яке не цінує гравців

Цінує і дає шанс. І з того мінімуму, що дається на команду ( мінімум мається на увазі в порівняні з грандами Укр. футболу) команда є в Пр. лізі , тому що є КЕРІВНИК і ВЛАСНИК.
^
  • 0
  • Тому що в Оболоні нормальне керівництво, яке не цінує гравців, і за мінімуму грошей намагається утримати команду на плаву.. В нас схоже таке завдання не ставиться.. Нажаль я не знаю точно які зараз зарплати в Динамо, але в 3 рази менше це мабуть ніщо, а це зовсім прикро.
    Ще сьогодні Булкін сподобався, добре пожвавив гру, але теж трохи не пощастило.
^
  • 0
  • 15 жовтня 2011 23:46
    Я сидел возле отца Солонинка, и видел и слишыл, как он спрашивал у такого же болельщика ""зачем ты моего сына на *** посылаешь"? Разве это нормально?

Це не є вболівальники-це бидло, яке не розуміє, що, 11-ти метровий-це "гра нервів". А, окремо по Яріку, нажаль, він повернувся в наше болото, з якого дуже важко вирватись-але просто потрібно працювати над собою, а не брати приклад з " ЗІРОК", бо в них є ДЯДІ...Хороший хлопець з даними і все в його руках.Просто навіть за рік він "потух"-можливо ще рановато важати себе зіркю І тут скажу своє "Я", чому "Оболонь" виконує свої обовязки по зарплаті, а наш пан ДИРЕКТОР най...бує пацана??? ( Для подальших коментарів НАЙ...БУЄ-ЦЕ КОЛИ ОБІЦЯЮТЬ ОДНУ СУМУ, А ДАЮТЬ В 3 РАЗИ МЕНЬШЕ). І все ж бажаю успіху, по крайній мірі за останіх пару років - це один з самих технічних гравців
^
  • 0
  • Нормальная игра, после Франковска и Херсона вообще супер. В первой тайме скучновато, но втором разрывали порой. И не гоните на Солонинка, Роберто Баджо тоже не забил пеналь в финале ЧМ, но он даже в 40 лет был выше уровня УПЛ. Я сидел возле отца Солонинка, и видел и слишыл, как он спрашивал у такого же болельщика ""зачем ты моего сына на *** посылаешь"? Разве это нормально? Нужно смотреть футбол только по телевизору, чтобы такое говорить в адрес футболиста...
    Но всем кто в такую погоду пришел - респект, это подвиг.
^
  • 0
  • 15 жовтня 2011 21:39
  • Вкотре не можу зрозуміти однієї штуки: яку інформацію несе дане відео? Ні голів, ні моментів, ні навіть епізоду з пенальті нам не показали. Таке враження, наче людина познімала по 2 стартові хвилини в кожному з таймів. Не бачу сенсу взагалі в такому відео, окрім матюків на задньому плані wink.
^
  • 0
  • 15 жовтня 2011 20:17
  • як Роздобудько забрав своїх зірок, і сам поїхав, то хлопці почали хоть бігати! Думаю, нічия по грі. Виграти могли як наші, так і Скала, а тому 1-1 - результат закономірний
^
  • 0
  • Гра була більш менш непоганою,але такі 100% 2 моменти треба реалізовувати,бо в наступних іграх може і не бути таких ситуацій зовсім! солоненко мастер клас показав не як футболіст,а НІХТО,це не гравесь пример лііи а видалено адмінсітратором, наступного разу за таке буду банити мінімум на три доби