» «Поділля» перемогло шепетівський «Темп»

«Поділля» перемогло шепетівський «Темп»

У Хмельницькому відбувся матч 12 туру чемпіонату області з футболу, в якому зійшлися минулорічний чемпіон – «Поділля» та колишня команда вищої ліги України – шепетівський «Темп».

У матчі першого кола в Шепетівці, «Поділля» було розбите із рахунком 6:0. А тому в Хмельницькому гравці хмельницького клубу були зобов’язані вязти реваншу у «Темпа». І зробити це було справою не з легких.

Вже на 13-хвилині поєдинку гості, які, фактично, до цього часу були вимушені захищатися, провели стрімку контратаку, яка завершилася взяттям воріт господарів поля. Такий початок у грі не пригнітив гравців «Поділля» і вони продовжили натиск на суперника. І на 26-хвилині поєдинку Артуру Немому вдалося відновити рівновагу у рахунку. Однак нічия – це не те, чого хотіли подоляни. А тому не дивно, що вони не зупинилися і на 41-хвилині матчу, після розіграшу кутового, повели в рахунку. На перерву ж команди пішли за рахунку 3:1 – «Поділля» на 44-хвилині знову відзначилося після подачі від кутового прапорця.

У другому таймі хмельничани не скинули обертів, але забити ще в ворота шепетівського «Темпу» так і не змогли.

Свій наступний матч «Поділля» проведе в Полонному 10 вересня. В Хмельницькому ж команда гратиме 17 вересня, коли прийматиме «Горинь-Бартнік» з Ізяслава.

• 5 вересня 2011 16:38
  • кстати, 10.09 центральный матч тура - Полонное (3 место) принимает "Подолье" (2 место). Посмотрим, как оно будет:)

• Мені завжди подобались вольові перемоги. А тут Поділля вирвало перемогу в Темпа. applause
    Хтось знає 11 номер - це О.Сендель. Бачив, як він в першому турі в складі Поділля забивав Славуті. pk

^
  • 0
  • 4 вересня 2011 15:37
  • Это я так - скорее для федерации футбола города и области: "Ну, и на кой вам это? Вас можно понять (т.е. то, что ви делаете), если бы в Хмельницком была приличная команда, которая бы ИГРАЛА (!!!) в рамках чемпионата страны .... ." А так - это мышинная возня. Смех и ... слезы."
^
  • 0
  • Rosohin

• 4 вересня 2011 14:01
  • Цікавий був матч, як не як, а Темп грав в вищій лізі. Тому перемога хмельницького Поділля, навіть вольова, заслуговує поваги. Крім того, подолянам потрібно повертати собі перше місце. Дякуємо за реванш і бажаємо нових перемог applause