5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» "Енергія" - "Динамо": 3:2, молодість далася взнаки

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

"Енергія" - "Динамо": 3:2, молодість далася взнаки

Хмельничани поступилися в Новій Каховці, пропустивши два голи на останніх хвилинах матчу

«Енергія»: Холоша, Смірнов, Швей, Кирик (Дитятьєв, 46), Ленський, Кучеревський (Іванов, 54), Батраченко, Гурін, Цой (Черняєв, 86), Риженко (Михайлов, 69), Білоусов (Бічевой, 90+3).
Запасні: Касперович, Філіппов.
Тренер: Сергій Шевцов.
«Динамо»: Рябой, Пєвнєв, Лемішевський, Місюра, Антонов, Донгаузер (Запорожець, 75), Дяченко, Кривий (Тищенко, 45+1), Шевчук (Булкін, 70), Репа (Курдас, 57), Данченко (Карілльо, 66).
Запасні: Стаднік.
Тренер: Микола Роздобудько.

Голи: Риженко (55), Іванов (87), Ленський (89 пен.) – Шевчук (21), Донгаузер (59).
На 27-й хвилині Бтраченко не реалізував пенальті.
Попередження: Кучеревський (49), Іванов (90) – Репа (41).

«Валідольний», «нервовий», «непередбачуваний», «напружений», «інтригуючий», «шоковий» – такі та подібні прикметники лунали з вуст учасників і глядачів матчу «Енергія» - «Динамо» після фінального свистка. Думка з анонсу на третій тур про те, що від хмельничан можна очікувати будь-що підтвердила свою правоту на всі сто. Тим відчутнішим був смак перемоги господарів, які показали сильний командний характер і добилися заслуженої перемоги. Хоча гра могла б скластися зовсім інакше, якби «Енергія» реалізувала численні моменти ще до того, як пропустила у свої ворота. Але сталося, як сталося і добре, що саме так. Пригадаймо разом хронологію перепитій цієї гри. Про валідол, справедливість і футбольних богів
Звичайно, що господарі з перших хвилин прибрали контроль над грою до своїх рук. «Динамо» глибоко сіло в захист і залишалося там майже весь матч. На 10-й хвилині Риженко міг відкривати рахунок забитим голам, але не влучив у ворота з близької відстані. За кілька хвилин, після сольного проходу у карному майданчику гостей, Денис міг відзначитися вдруге, але завершальний удар нападника знову виявився невдалим. Господарі діяли всією шириною поля, нависали на ворота хмельничан і, здавалося, от-от мають забити. Однак гості мали на те свою думку. Динамівцям вдалася хороша контратака, в якій Денис Шевчук втік на побачення з Холошою і чітким ударом переграв нашого кіпера – 0:1. Несподіваний гол у власні ворота не зменшив старань «жовто-чорних» у нападі і невдовзі арбітр призначив пенальті у ворота гостей за фол на Білоусову. Бити взявся капітан «Енергії» Батраченко і... влучив у поперечину, а добити результативно партнерам не вдалося. В таких епізодах часто доводиться спостерігати, як команда підломлюється духом і опускає руки. Та, на щастя для місцевої публіки, це був не той випадок. Хвилі атак господарів з новою силою накочувались на ворота гостей. На ударних позиціях були Швей, Гурін, Білоусов, Риженко, однак жодному з них так і не вдалося змінити неприємні 0:1 у першому таймі. А гості, окрім забитого м’яча, запам’яталися лише одним штрафним ударом, який, проте був доволі небезпечним.
По перерві господарі з новим завзяттям взялися штурмувати володіння Рябого, який, попри три пропущені голи, провів хорошу гру і не раз рятував партнерів. Однак на 55-й хвилині і він не зміг відвести загрозу від своїх володінь. Сергій Цой пробив у поперечину, шкіряний відскочив до Риженка і Денис переправив його до воріт – 1:1! Хвиля радості пройшла стадіоном, всі повірили у перемогу, адже ігрового часу лишалося багато, а забити треба було всього один м’яч. Проте найцікавіше було попереду. Не минуло і п’яти хвилин, як невтримний галас глядачів змінила мертва тиша: чудово розіграна контратака динамівців завершилася другим взяттям воріт «Енергії». Про валідол, справедливість і футбольних богів Ось у ці хвилини багато хто задумався, що над Новою Каховкою нависло просто якесь нещастя, адже вкрай дивним був той факт, що одна команда показує красиву гру і безліч небезпечних моментів, а інша, перейшовши кілька раз центр поля, веде в рахунку. Та найголовніше, що самі господарі поля були іншої думки і невтримно почали шукати нових шляхів до успіху. «Енергія» мала багато стандартних положень, адже суперники часто фолили, не встигаючи втримувати стрімкі атаки новокаховчан. Арбітр матчу мав чимало нагод для пред’явлення жовтих карток динамівцям, але майже ними не користувався, часто залишаючи заборонені прийоми без покарання. Гру господарів помітно підсилив новачок команди Олександр Іванов, якого тренер випустив незадовго по перерві, а також Олександр Михайлов, який оживив праве крило атаки. Після напруженої боротьби, під кінець тайму, саме Іванов подарував господарям надію. Олександр найкраще розібрався у воротарській зоні «Динамо» і переправив м’яча до сітки. Йшла 87-ма хвилина. Уболівальники щодуху погнали улюблену команду вперед, повіривши у шанс на перемогу. І через пару хвилин господарі отримали такий шанс. Білоусова вдруге зупинили з порушенням у штрафному майданчику – пенальті. Майстерно і чітко покарання виконав Роман Ленський – 3:2! Шквал емоцій і несамовитої радості пройшов трибунами, до кінця гри рахунок не змінився.
Офіційний сайт ФК "Енергії"
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.

• 8 серпня 2011 11:50
  • обратите внимание на то, как Энергия первый гол забивала... чудак, которые забил на метр залез в офсайд. Вообщем, я так понял судья нормально прибил наших пацанов...
    Цитата: DC
    10 августа Динамо в товарищеской игре принмет на ст. Динамо команду с Винницы "Держслужбовець".

Стадион "Подолье". Время матча еще не определено. Буду знать - напишу
^
  • 0
  • 8 серпня 2011 10:03
  • 10 августа Динамо в товарищеской игре принмет на ст. Динамо команду с Винницы "Держслужбовець". Винницкая команда создана совсем недавно, чуть больше года назад. Учавствует в чемпионате города и ,с этого сезона , в чемпионате области области. В команде играют игроки которые недавно защищали цвета винницкой НИВЫ. Это Заводян,Драган,Пивовар,Степанюк, Бабик и др.
  • 7 серпня 2011 17:24
  • От вам і товарняк з Волинню. "Дякуєм" запорізькій братві! Але гравцям за цей матч варто подякувати,молодці!
^
  • 0
  • vov4ik

• 7 серпня 2011 15:04
  • Цитата: Rosohin
    хмельничани, перейшовши кілька раз центр поля,

не забывай, что отчети с сайта "Энергии", поэтому може наши и чаще переходили центр:)) Знаю одно, что держались хорошо, но опыта многим просто не хватило

Цитата: Rosohin
    тепер справа за керівниками клубу і області

скорее наверное за областью, где не особо стремятся помочь, т.к никаких сдвигов не видно.
^
  • 0
  • Rosohin

• 7 серпня 2011 14:35
  • Цей раз хоч подолян було двоє в основі, але приємно те, що хмельничани, перейшовши кілька раз центр поля, вели в рахунку по ходу зустрічі. pk Що ж тренер свою роботу виконує, тепер справа за керівниками клубу і області fanat

--------------------
^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.