» "Поділля-УМВС" - "Енергія" (Львів): 2:5, але не сумно (+ ВІДЕО)

"Поділля-УМВС" - "Енергія" (Львів): 2:5, але не сумно (+ ВІДЕО)

Хмельничани дали бій вищеліговій команді, але програли цю битву через власні помилки

Голи: Колесников, 29, 38 - Романов, 13, Струк, 19, Задорожний, 22, Бондар, 32, Петрушин, 37.

Приїзд «Енергії» до Хмельницького викликав певний ажіотаж серед місцевих вболівальників. До того ж , кубкова гра проти львів’ян для «Поділля» стала першою домашньою у сезоні. Створити сенсацію господарям не вдалося, однак гра підопічних Віктора Власова критики не заслуговує.

Почали матч «енергетики» доволі мляво. Одразу не було й помітно яка з команд грає вищій, а яка у першій лізі. Уже ближче до середини першого тайму львів’яни заволоділи ініціативою і свою перевагу почали втілювали у небезпечні моменти. Один із них у середині тайму завершився результативно. Михайло Романов чудовий ударом метрів із 10-ти зробив собі подарунок до дня іменин. Втілити свою перевагу у забиті голи до завершення тайму львів’янам вдалося ще одного разу. Результативним ударом відзначився Степан Струк після чудового проходу та такої ж передачі Михайла Романова. Попри програний перший тайм, гра господарів відверто сподобалася. На контратаках підопічні Віктора Власова моменти діяли дуже небезпечно.

У дебюті другого тайму титулованішій команді вдалося зміцнити свою перевагу. Сергій Задорожний довів Миколі Сичу, що той даремно тримав його серед резервістів у двох попередніх матчах. Удар Задрожного для воротаря господарів виявився надто складним. Утім, при рахунку 3:0 «Енергія» дещо збавила оберти, і, як наслідок, – отримала гол у власні ворота. Хоч і до завершення матчу вища за класом «Енергія» забила ще два м’ячі, реалізація гольових моментів явно бажає бути кращою. Для взяття воріт підопічні Микола Сича організували як мінімум один десяток гольових моментів, однак реалізували навіть не половину. Натомість «Поділля» до завершення матчу перехопило ініціативу і забили ще один гол. На більше господарів не вистачило.

СК "Енергія"
ФОТО З МАТЧУ >>>>>>>
Сюжет ОДТРК "Поділля-Центр"
  • 0
  • Цитата: Marselo
    тут все голы матча

Дійсно всі голи і наших два, дякую. Ще б дуже хотілось побачити відео суто з голами Олексія x3

• 22 листопада 2010 14:58
  • Головний тренер «Енергії» Микола Сич поділився враженнями від першого кубкового матчу своєї команди.
    "На такі матчі важко налаштовувати команду, - каже Микола Сич. – Недооцінка суперника, мабуть, присутня була у кожного футболіста. Перший тайм для нас склався важко. До 19-ої хвилини рахунок був лише 1:0 на нашу користь. Та й наш суперник мав кілька моментів для взяття воріт, які не зумів реалізувати. У другій половині матчу ми мобілізувалися, додали в швидкості. Хоч і забили ще два м’ячі, якість гри «Енергії» мене не тішить. Не радує і реалізація гольових моментів. Ми мали чимало нагод, аби збільшити свою перевагу, натомість пропустили гол у власні ворота. Наш суперник у цій грі старався. Утім, у деяких гравців помітна відсутність футзальної школи. Неозброєним оком видно, що вони прийшли з великого футболу". - http://www.energia.lviv.ua/News.aspx?new