5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» Колесников продовжує забивати...

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

Колесников продовжує забивати...

Відбулися чергові матчі чемпіонату міста з футзалу у вищій групі

Розпочнемо з ігор 3-го туру. У першій зустрічі ігрового дня на майданчик вийшли «Прикордонник-Енергія» та «Динамо». Підопічні С. Каштеляна змогли дати бій одному з лідерів міського футзалу, однак клас динамівців у вирішальні моменти був вищим. Забиті м’ячі в свій актив записали Олексій Колесников та Микола Сохорук. Як наслідок, перемога «Динамо» з рахунком 2:0. У центральному матчі туру зустрілися два гранди – «Університет» та «Самара». Вже на 5-ій хвилині підопічні А. Руснака повели у рахунку. Це Чайковський прибрав захисника і з гострого кута пробив у верхній кут воріт Олексійчука – 1:0. Розв’язка настала у другому таймі. Героєм зустрічі став Олексій Сендель, який зумів за лічені хвилини зробити дубль і схилити шальки терезів на користь «самарців» - 2:1. «Університет» відчайдушно намагався відігратися, однак на останній хвилині масну крапку поставив Ігор Стасюк – 3:1 на користь команди С. Кисіля. Цікавим був матч між «Ладою» та «Арсеналом-МАДОК». На протязі усієї зустрічі точилася рівна боротьба, однак клас «ладівців» виявився трішечки вищим – 5:3. Чергову перемогу записав у свій актив «Університет-2», який здолав «Бакалію» - 4:0. Схоже, що цьогоріч «бакалійці» будуть головними кандидатами на виліт. Надрезультативним був матч «Феміда» - «Феміда-2», так зване «дербі». У запеклій боротьбі перемогу здобув «старший брат», тобто «Феміда» - 6:4.
В неділю були зіграні поєдинки четвертого туру. Першими на майданчик спорткомплексу ХНУ вийшли «Лада» та «Бакалія». На 10-ій хвилині Басько вивів вперед підопічних К. Даценка – 1:0. Через декілька хвилин Сергій Розгон відновив паритет – 1:1. Основні події відбулися в другому таймі. Голи Яремчука та Лапідуса принесли перемогу «Ладі» - 3:1. У наступному матчі «Арсенал-МАДОК» приймав «Прикордонник-Енергію». Наперед відзначу, що підопічні С. Каштеляна вийшли на поєдинок більш ніж вмотивованими, тому логічно перемогли свого суперника. Головним творцем успіху був Сергій Сіворог, який відзначився хет-триком. Єдиний гол в складі «канонірів» забив Андрій Лемішевський, який відзначився розкішним ударом зі штрафного. Підсумковий рахунок – 4:1 на користь команди НАДПСУ. Напруженим був поєдинок між «Фемідою-2» та «Ротором». Долю гри вирішив єдиний гол Віталія Костишина, який вдало зіграв на добиванні після удару Гайдашевського – 1:0 на користь підопічних В. Вариводського. Наступний матч був одним із найцікавіших. Два лідери, «Феміда» та «Університет» зійшлися в очному двобої. Розпочали команди дуже обережно, і на 13-ій хвилині гості повели у рахунку. М’яч у власні ворота забив Бабак – 0:1. Найцікавіше було в другій половині. Протягом двох хвилин голи Овчіннікова та Чайковського не залишили питань у визначенні переможця. Гол престижу в складі «Феміди» забив Дмитро Михайленко. У підсумку – 3:1 на користь підопічних А. Руснака. Наступний поєдинок був центральним. Два гранди міського футзалу, «Динамо» та «Самара», подарувала вболівальникам видовищний футбол. Перший тайм пройшов без голів, однак вже на старті другого Антонюк та Колесников зробили рахунок 2:0 на користь «динамівців». Здавалося, що переможець вже визначений, однак не так сталося як гадалося. За 10 хвилин до кінця гол Сенделя та дубль Руслана Кострицького схилили шальки терезів на користь «самарців» - 3:2. В останній грі сенсації не сталося. «Конфермат» очікувано переміг «Університет-2» - 4:1. Героєм матчу став Ростислав Ціх, який забив три м’ячі. Наступні поєдинки відбудуться в середу та суботу. Найцікавішими будуть поєдинки: «Динамо» - «Феміда», «Університет» - «Ротор» та «Конфермат» - «Лада».

"Спортивний лідер+"
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.