5 Поділля 14 3 6 5 14-17 15
6 Енергетик 14 3 3 8 16-25 12
7 Славута 14 2 3 9 11-25 9
8 Перлина-Поділля 14 2 3 9 15-35 9
Згідно рішення КДК, Перлині-Поділля зараховано технічну поразку в матчі з МФК Славута.

Опитування

Чи буде "Поділля" у наступному сезоні у другій лізі?

spacer
» "Динамо" вийшло з відпустки

Отримувач: благодійна організація «Подільський фонд допомоги українській армії».
Банківські реквізити: р/р 26009524495500 в АТ «Укрсиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 39351791.
Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога (або добровільне пожертвування) на потреби української армії.

"Динамо" вийшло з відпустки

...і провело першу контрольну гру, в якій зазнало поразки

Суперником хмельничан стала команда ДЮСШ№1, в якій виступають гравці 1992 року народження. Нагадаємо, що саме ця команда нещодавно посіла третє місце в дитячо-юнацькій футбольній лізі в першому дивізіоні. І скажемо відверто - команда Андрія Басистого доволі непогано виглядає. Що, власне, і підтвердив матч, який команди зіграли за схемой 3 тайми по 30 хвилин.

"Трійка" новачків на перегляді в "Динамо". Двоє із Запоріжжя, один із дніпропетровьска
Отож, більш-менш оптимальний склад - наближений до "основи", у динамівців вийшов у першому таймі. Однак чимало футболістів виглядали доволі "важкими", мабуть, відпустка їм на користь не пішла.

"Старики" готуються вийти на гру.
І саме "основа" пропустила перший гол. Анатолій Шляховий зірвав атаку "молоді" поблизу штрафного майданчику, яка могла завершитися виходом сам на сам, і отримавжовту картку. Ну, а штрафний удар у виконанні вихованця ДЮСШ№1 Григорія Лепетуна виявився фатальним для Козбіроди. М’яч "знайшов дірку" в стінці "Динамо" і став несподіванкою для голкіпера "основи" та опинився у сітці воріт.

16 хвилина. Удар зі штрафного і гол. 1:0 на користь ДЮСШ
Спроби "Динамо" відігратися були марними. Команда, фактично, перетримувала м’яч, а там, де потрібно було зіграти в один дотик, грали у два, а то й більше. І навіть небезпенчні підключення Віталія Балицького не дали результату. На першу перерву коамнди пішли за мінімальної переваги футбоілстів 1992 року народження.

Балицький небезпечно пробив головою. Але голкіпер був на місці.
У другому таймі за "Динамо" грали вже інші футболісти. Як молоді, так і потенційні новачки. Ну, і Нікітін на вістрі атаки. Але і тут невдача спіткала "динамо". На 39 хвилині матчу, після подачі кутового, Дуднік помилився на виході, і Іван Радюк забив другий гол у ворота "дорослої" команди.

Помилка Кості Дудніка призвела до другого голу в ворота "Динамо"
Однак за шість хвилин до завершення другого тайму динамівці зуміли забити. Костянтин Шляховий, підключившись до атаки, отримав пас від когось із новачків, і з лінії штрафного майданчику потужно пробив під поперечину. Голкіпер був безсилим.

Костянин Шляховий, автор першого голу у ворота ДЮСШ№1
Третій тайм. Чергова ротація складів. І гра, здебільшого, точилася в центрі поля. Моменти, звісно, були, але забити не вдалалося жодній з команд. Щоправда, так тривало до 85 хвилини матчу, поки Богдан Мельник не увірвався до штрафного майдачнику "Динамо" і з гострого кута не пробив у дальню стійку від голікпера. Рахунок став 3:1.

Однак, на цьому крапку було ставити зарано. Вадим Безвещук продемонстрував індивідуальну майстерність і з метрі 15-ти влучно пробив по воротах ДЮСШ, встановивши остаточний рахунок у матчі 3:2. Не на користь "Динамо".

Що ж, спаринг позаду. Але він яскраво продемонстрував тренерському штабу стан футболістів після відпустки, тих, хто не потрібен комианді, та тих, з ким можна попрацювати на перспективу. Маю на увазі, гравців 1992 року народження, адже Віктор Муравський після цієї гри планував взяти двох "молодих" на збори до Севастополя, куди "Динамо" вирушає сьогодні.
При використаннi матерiалiв сайту посилання на сайт обов'язкове!
Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.
  • 26 червня 2009 12:33
  • applause піздєц ше такого не бачив йоп вашу мать ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!! ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!! ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!! ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!! ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!! ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

та я к би Б.Блавацький побачив то йому би коси дибом стали бляяяяяяяяяяяяя dribble

:
^
  • 0
  • Leva

• 25 червня 2009 11:38
  • Всем привет ! Я тоже был на этом просмотре молодых и ( талановитых ) ! а также пообщался с футболистами ; тренерами ; руководством которые были на данный момент. На душе осталось больше тревоги и озабоченности чем приятного ! Постараюсь изложить свое видение !
    1- Поле идеальное НО - или специально или по своей тупости поле не стандартное; а это значит что оно пригодно только для тренировочного процесса .Каких-то 2-х метров не доложили ?
    2- Задача на повышение поставлена ! НО- в команде должно быть большенство местных футболистов ; я лично увидел 2-х подающих надежду и то ???.
    3- Финансирование осталось на прежнем уровне только город обл. кормит обещаниями но сдвигов пока ноль !
    4-е Судя по прессе о командах 2-х лиги " А " многие хотят повыситься в классе. А с этим составом и с таким финансированием нам-бы хотя-бы в 5-ку закрепиться .
    5- Зачем нужно было переходить в общество ДИНАМО ? если произойдет смена руководства в МВД обл. и не дай бог новый руководитель откажеться от команды она может исчезнуть. Тогда все начинай с начала оформлять. Или может это все заранее спланировано и все хотят избавиться от футбола в г. Хмельницком ????
    ТЕПЕРЬ О ПРИЯТНОМ ! Все деньги по зарплате и бонусные за победы выплачены все до единой копейки и без задержки. А это говорит о том что Генерал человек своего слова значит есть надежды на будущее !
^
  • 0
  • 25 червня 2009 11:35
  • vov4ik, звіт оформлений просто супер. +5. дякую.
^
  • 0
  • а народу всегда так много на тренироваках этих?

скажи ше тих двох і звідки перейшли...

не знаю. Да и не факт, что их взяли в команду.
^
  • 0
  • 25 червня 2009 09:51
  • АХАХАХАХАХА!!!!!!!!! smile а в ауте...даже еслі після отпуска то шо можна програвати молодим?гг....слухххай вовчік а костянтин шляховий це новенький?і скажи ше тих двох і звідки перейшли...
^
Інформація
Користувачу, що знаходиться в групі Гості, не можна залишати коментарі в даній новині.