» «Збруч-Агро» достроково виходить з групи!

«Збруч-Агро» достроково виходить з групи!

Вчора волочиський клуб став першою аматорською командою, яка забезпечила собі участь у фінальній стадії чемпіонату

«Збруч-Агро»: Левицький, Клекот, Чернецький (Бадло, 46), Лук’янов (Пюрко, 83), Кучерас, Будник (Мартинюк, 60), Заєць (Дубчак, 46), Білик, Кострицький (Глушок, 55), Брянський (Собко, 75), Гвіанідзе.

Голи: Брянський, 50, Гвіанідзе, 63.

Такі матчі прийнято називати іграми за шість очок. Адже перемога потрібна була як господарям поля, так і гостям – «Княгинину» з Підгайчиків Івано-Франківської області. Обидві команди – лідери першої групи. Щоправда, для «Збруча-Агро» цей матч мав особливий характер. В разі перемоги підопічні Ігоря Шишкіна за три тури до завершення групових змагань здобували путівки до плей-офф. А тому потрібно було не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні.

Для початку про стартові склади команд. Як бачите, в складі «Збруча-Агро» не було кращого бомбардира команди, екс-форварда «Поділля» Ігоря Козелка. Чому? Ігор одружився! З чим ми його і вітаємо та бажаємо сімейного затишку. У Волочиськ Козелко не приїхав, оскільки відправився з дружиною у весільну подорож. А ось у складі «Княгинина» з капітанською пов’язкою вийшов Василь Тофан, відомий за виступи в «Прикарпатті» та «Буковині», а також Орест Дорош, який пограв у «Прикарпатті», «Волині» та за кордоном. Отже, у гостей те ж були досвідчені футболісти, які могли не пустити господарів зарання в наступний раунд змагань.

Перший тайм видався таким, що головний тренер «Збруча-Агро» Ігор Шишкін, жартома, попросив мене його просто викреслити зі мого блокнота. Так, ні Ігор Володимирович, ні гравці, ні я – не були задоволені перипетіями першої сорокап’ятихвилинки. «Княгинин» весь тайм грав через центр, а Волочиськ – флангами. Така гра була абсолютно не цікавою. Як підсумок, можна згадати лише три моменти. Перший – вихід сам на сам із голкіпером гостей Руслана Кострицького, але першим на м’ячі був воротар «Княгинина». Другий – штрафний з 20 метрів у ворота Левицького, але Тофан з «убойної позиції» примудрився пробити вище воріт. Третій – Андрій Будник з гострого кута перекидував голкіпера, але м’яч приземлився на сітку воріт зверху. Все. Перерва.

Не знаю, що сказав футболістам Ігор Шишкін, але на початку другого тайму «Збруч-Агро» наче підмінили. В кращу сторону. Команда заграла! А результат не забарився. На 50 хвилині Андрій Білик, пройшовши правим флангом, змістився трохи в центр і видав чудовий пас на дальню стійку. Там ефектно та ефективно у дальню стійку в нижній кут пробив Олександр Брянський. Гол! Через вісім хвилин господарі дотиснули суперника. Пас із глибини поля до лінії штрафного майданчика «Княгинина» і Гвіанідзе вийшов віч-на-віч із голкіпером гостей, прийом, два шаги і перекидування м’яча через голкіпера, і «смугастий» приземлився в воротах. 2:0! Відверто кажучи, рахунок міг бути ще більшим. Але «Княгинин» рятував голкіпер, а іноді й гравці «Збруча» «прощавали» гостей за помилки. Та й футболісти з Підгайчиків мали шанси «розмочити» рахунок, але востанню мить їм чогось не вистачало. Отож, «Збруч-Агро» - «Княгинин» 2:0.

Попереду на команду з Волочиська очікують ще два матчі. У восьмому турі, 24 червня, в Лужанах, а в дев’ятому турі вдома проти стрийської «Скали». Ну, а в заключному турі «Збруч-Агро» відпочиватиме. Здобувши путівку до фінальної частини, Волочиськ не збирається зупинятися. Тепер підопічні Ігоря Шишкіна планують посісти перше місце в групі. Для цього їм вистачить однієї перемоги.